Zasvěcení Shambhala

Emili prošla

30.4. - 30.5.2016 - službou - Shambhala 30 dní s očištěním

17.6.2016 - napojením na energie modrobílého plamene Květu života

7.7.2016 -  na energie modrobílého plamene Květu života napojeny takéž jeho obytné prostory

 
 zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně.
23.7.2016

Zasvěcení Shambhala

Zasveceni

datum: 24.07.2016 | vložil: Emily

Vcera jsem prosla zasvecenim. Citila jsem spiralove energie, ktere proudili do mych dlani, dokonce jsem mela pocit, ze neco drzim v dlanich, nebot tato energie byla doslova hmotna. Take me telo prijmalo nejake energie, neco, jako svetelny energeticky dest, ktery absorboval do meho tela. Zasveceni trvalo presne 10 minut. Mozna tak kratce, nebot jsem drive uz byla do tech to energii zasvecena.
Mnohokrat dekuji CELYM svym srdcem. S laskou a uctou 
Emily


Re: Zasveceni

datum: 26.07.2016 | vložil: Kája

Milá Emili jsem rád, že jste prošla znovu tímto "procesem" a věřím že se vše v čase pro vás v to nejlepší obrátí.
S energiemi je potřeba pracovat a být sám sobě stále pozorovatelem. Není stejného člověka a tak každý si zde musí prožít přesně to co prožívá. Nemusí tomu tak vždy být, bohužel my však mnohdy nevidíme všechny ty stopky, které nám vesmír dává a jdeme si za svým. toto mohu potvrditz vlastní skušenosti.
přeji jen to nejlepší a těším se
s Láskou a v Lásce Kája


Dekuji

datum: 28.07.2016 | vložil: Emily

Mnohokrat Dekuji mily Kajo, I ja to tak citim, ze tim musim projit, Jen nekdy mam pocit, ze to nema konce. 

Preji Krasne slunickove dny
Emily


Prehodnoceni zivota

datum: 09.08.2016 | vložil: Emily

Jak jsem jiz drive rekla, uvizla jsem v zivote na jednom miste, motala jsem se v bludnem kruhu od niceho k nicemu.
Vcera jsem si uvedomila, ze v tomto zajeti drzim sama sebe, nebot se bojim udelat krok v pred, protoze SE stale drzim nejake myslenky, ze nejaka jistota Je lepsi, nez zadna a tak rokama se mi zacala hroutit pud a pod nohama a I kdyz te jistoty ubyvalo v myslenkach jsem se s tim smirovala a pokorne prijmala rany od zivota az do dnesniho dne, kdy jsem nasla odpoved na otazku, proc se nemuzu v zivote pohnout z mista a ackoliv se snazim ucit novym vecem, ukoncila studium a zacala dalsi, tak porad zadna cesta SE neotvirala, az mi doslo, ze musim zmenit misto ve kterem jsem, zmenit lidi okolo sebe a prijmout nabidky jineho mesta,statu a zivota....a tak se stan.....
Preji krasne dny plne radosti a lasky
Emily


Re: Prehodnoceni zivota

datum: 11.08.2016 | vložil: Kája

Milá Emili - každý kdo se vědomě věcem věnuje jednou, dříve nebo později dojde do fáze kdy se mu mnohé složí dohromady a on pochopí. jsem rád opravdu rád, že na sobě pracujete a vnímáte signály kolem sebe, které vás vedou. V podstatě jste to sama vše napsala opravdu hezky a sama víte co a proč máte udělat. Ano můžeme procházet jedním seminářem za druhým přečíst všechny knihy světa a stejně se nic nezmění, protože musíme najít sebe a obrátit se na toho jediného na toho, který sídlí v každém z nás. není to jednoduché a je to dlouhá a trnitá cesta ale zvládne ji každý, kdo opustí jistoty a najde víru.
přeji jen to nejlepší a těším se na středu 17.8
s Láskou a v Lásce Kája

 

 

Pokud účastník zaznamenal či se chtěl podělit o jakékoliv další prožitky naleznete zde

Cesta a prožitky