Modrobílý plamen Květu života

Jarka
Pokud účastník šel dále a nechal si napojit na modrobílý plamen Květu života i své prostory pak je toto až dole na této stránce- je potřeba projít stránku až dolů - stejně tak účastník najde formulář pro vložení příspěvku až dole na této stránce.
 
Shambhala 30 dní s očištěním
 
Jarka prošla touto službou ve dnech 1.5. až 2.6.2016 
Její osobní poznámky z těchto dnů naleznete zde.
Po ukončení této 30 denní cesty napsala toto - cituji:
 
Po očistě
 
Datum: 04.06.2016 | Vložil: Jarka
 

30 dní v očistném procesu - závěrečné shrnutí

 

Dobrý den Kájo, ráda bych začala tím, proč jsem vlastně do tohoto procesu vstoupila. Chtěla jsem se posunout dál na své duchovní cestě, protože už dlouhou dobu jsem trčela na místě. A jak to dopadlo? Co 
jsem nakonec získala? A uvědomila jsem si to právě teď! Našla jsem SAMA SEBE! Pro mě je to momentálně to nejkrásnější, co mě mohlo potkat. Většina lidí hledá sebe sama, ne každému se to podaří, a taky si pod tím představuje každý něco jiného. Já jsem si UVĚDOMILA to, co jsem vlastně dávno věděla, že já jsem středem svého světa a všechno, co děje kolem mě je jen a jen o mně a především o vztahu, který mám sama se sebou.Chování druhých vůči mě, které se mi nelíbí, je pro mě nepřijatelné, jen vypovídá o tom, že se nemám dostatečně ráda. Pochopila jsem, že trestat se za špatné myšlenky, hněv nebo pomluvy je naprostý nesmysl. I když nic z toho není hezké, teď to beru jako upozornění, že některá část mého já potřebuje moji pozornost, léčení, útěchu a hlavně lásku, lásku a lásku. Bez ní je život naprosto nesmyslný, stejně jako hledání lásky u těch druhých. 
Celý proces rozhodně nebyl jednoduchý. Bylo to jak na houpačce, euforii střídal strach, pochybnosti, zpočátku i co se týče očistného procesu a ne vždy bylo snadné dostat se zpět do pohody. V první polovině procesu se nic moc nedělo, pokud nepočítám, že mě bolelo kde co, byla otrávená, protivná, unavená, ospalá, upocená, a kdo ví, co ještě. Vlastně, až jsem se pustila svých očekávání, jak by to mělo probíhat, že by mě mělo být čím dál líp a ne opačně, nečekala jsem přesně ve 22.00, kdy začínalo čištění, narovnaná jak prkno, ve střehu, co se začne dít a zkoumat důkladně každý svůj případný pocit, ale naopak klidně jsem lehla s tím, že když se bude něco dít, tak bude, když ne, tak nebude a když usnu, tak co, teprve se všechno dalo do pohybu. To co jsem pochopila za posledních 14 dní mi připadá až k neuvěření a tím posledním čištěním to zdaleka neskončilo. Uklízím v sobě, uklízím kolem sebe. Zjistila jsem že většinu věcí vůbec nepotřebuju, hlavně v 55. letech vypadat na 30!
Mnohem důležitější než věci jsou lidi. Rodina, přátelé, kamarádky - sdílet s nimi svůj život. 
Jsem ráda, že jsem proces dokončila, a to i díky Vám, Vašim povzbuzujícím slovům. Proto s potěšením a hlubokou vděčností přijímám Vaši další nabídku. Přiznám se, že bych taky někdy chtěla dělat pro druhé to, co děláte Vy pro nás. 
Děkuiji Vám, paní Radce, ostatním účastníkům procesu, když mi bylo špatně, tak mě uklidnilo, že jsou na tom podobně a vlastně děkuji i sama sobě, bez mého přičinění by to nešlo. Mám Vás ráda a teď už i sama sebe.
S vděčností Jarka

 

Jarka se seznámila s texty potřebnými k dalšímu kroku na své cestě a rozhodla se pokračovat dále.

dne 5.6.2016 požádala o napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života

 

toto napojení proběhne v sobotu 11.6.2016


období před napojením -  Jarka

 

zde můžete Jarko zaznamenat cokoliv co jen chcete v období po pročištění a před napojením na modrobílý plamen Květu života. Za jakýkoliv příspěvek jak prožíváte toto období budeme vděční.

 

Období před napojením na MPKŽ

Období po čištění

datum: 10.06.2016 | vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, moc Vás zdravím. Uvědomování pokračuje, učím se opravdu milovat sama sebe, takřka denně mi přichází nové způsoby a možnosti, jak si dávat víc a víc lásky. Začínám dávat sama sebe na první místo, zatím opatrně, ale světe div se, zatím s tím nikdo nemá problém, jak jsem očekávala. Asi občas narazím, ale zvládnu to, protože se mi to líbí a hlavně cítím, že tak je to v pořádku. Toho sebeobětování už bylo fakt dost. 
Není samozřejmě všechno zalité sluncem, přichází dny, kdy mi není moc dobře, jsem rozladěná nebo naštvaná, ale to jsou ty moje výživné dny, o kterých jsem psala, a po kterých přichází ta největší uvědomění. Víc žiju přítomností, což se mi dřív vůbec nedařilo. 
Co se týká pročištění bytu, tak teď je mi to jasné. Pokračuji sice v intenzivním úklidu, zbavuji všeho co nepotřebuji, ale zatím jsem toho tolik nevyhodila, přesto mám pocit, že ten náš maličký byteček je najednou prostornější, vzdušnější, čistší, líp se v něm dýchá. Chtěla jsem se přestěhovat, ale teď mě to ani nenapadne. Moc Vám děkuji Kájo, jste úžasný.
S vděčností Jarka


Re: Období po čištění

datum: 11.06.2016 | vložil: Kája

Milá Jarko
Za malou chvíli projdete napojením, na modrobílý plamen Květu života a je to pro mne vždy takový malý svátek, moci tohle někomu "zprostředkovat".
Jsem rád že jste se rozhodla jít dále a popravdě opravdu nebude každý den svítit sluníčko ale je jen na nás jak to budeme vnímat je to jen a jen o nás. Vše to jsou nakonec opravdu jen zkoušky kterými nás ten co sídlí v samém střdu našeho srdce vede a pokouší zda už tento nebo jiný krok jsem schopni vykonat. Pokud ne nic se neděje ale neposuneme se vrátí nás to do bodu kde jsme začali. a bude nám to co jsme se pokoušeli obejít předkládat v různých jiných podobách a formách stále dokud to nezvládneme. a pokud rosteme pak nikdy nebudou oyn "zkoušky" jednodužší naopak budou složitější budou takové jakými mnozí ti okolo nás neprocházejí, přesto tohle vše z vlstní zkušenosti skutečně stojí za to. až jednoho dne pochopíme jak se to vše "hraje" a jak tomu dopravdy je usmějeme se nad tím jak je to vše jednoduché.
já už zde mám dnes vše připraveno a tak se jdu ještě také trošku naladit a teším se 
s Láskou a v Lásce Kája

Samotné napojení na Modrobílý plamen Květu života.

 

v sobotu 11.6.2016


 byla paní Jarka na tyto energie napojena.

Napojení na MPKŽ

Napojení na MPKŽ

datum: 13.06.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, velmi děkuji za napojení, energie byly velmi silné, ale 
vše proběhlo v klidu. Zato teď moc klidu nezažívám. Jako by to napojení
umocnilo všechny dosud nezpracované emoce, tak se doslova zmítám mezi hněvem, smutkem, sebelítostí, dokonce touhou po pomstě. Beru to 
jako výzvu, dělám to nejlepší, co umím, hlavně vím, že z toho vzejde nakonec hodně dobrého.
Ještě jednou mnohokrát děkuji. S vděčností Jarka


Re: Napojení na MPKŽ

datum: 13.06.2016 | vložil: Kája

Jen vy sama sobě můžete být pozorovatelem a vy sama nakonec víte co to vše co se kolem děje znamená. Nepochybuji že se to během pár dní vše zklidní.
sama dobře víte jak to vše funguje a podívejme se na to z trošku jiného pohledu na který bychom nikdy neměli zapomínat.
vždy zde budou dvě strany a ta pod jejíž nadvládou jsme byli celá desetiletí a nyní jsme se rozhodli věci změnit se nechce jen tak vzdát a tak jsme a budeme na této cestě vystavováni mnohému.
sám jsem to vše prožíval takže mnohdy tomu všemu o čem zde kdo píše rozumím umím se do této situce nacítit a tak vím.
vždy naslouchejme hlasu svého vlastního srdce. není lehké se to naučit ale jde to. a je to jedna z věcí kterou mi toto období kdy se vám zde pravidelně denně věnuji dalo. učí mne to velmi rychle a silně rozlišovat odkud co pochází a poznám z vašich různých textů kdy to jde opravdu od srdce a kdy tam to srdce není. to je samozřejmě zase myšleno všeobecně.
Budu osobně rád Jarko když zde kdykoliv v dalších dnech zanecháte nějaká písmnenka a děkuji za ně předem.
slíbil jsem myslím to bylo u Luboše že dne zveřejním nějaké další pokračování zda to dnes stihnu nevím ale slibuji že pokud kdokoliv bude chtít udělat další krok pak může mám věci připravené jen je musím dát do písemné podoby a věřím že se budete účastnit.
s Láskou a v Lásce Kája


Po napojení na MPKŽ

datum: 19.06.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, všechno se mele, kolem mě a hlavně ve mně. Vzhledem k tomu, že po těle je mi dobře, mám dostatek energie, tak to 
docela zvládám, ale je toho fakt moc. Mám pocit, že nic není na svém místě, nic není jako dřív, všechno se mění, rychleji něž bych chtěla, chvílemi se v tom úplně ztrácím, skoro nevím, kdo jsem. Myslím, že je v tom i blížící se úplněk. Dnes mám depku, jakou jsem neměla už hodně dlouho. Přesto všechno, co se děje, mám silný pocit, že je to
v pořádku, že to tak mám být, že se čistím a nakonec z toho vyjdu mnohem silnější, než jsem teď. Jen to vydržet!
Moc Vás Kájo zdravím a děkuji.
S vděčností Jarka


Re: Po napojení na MPKŽ

datum: 20.06.2016 | vložil: Kája

Jen hezky zůstaňte nad věcí a buďte pro sebe samou tím nejlepším pozorovatelem, protože ono vše je jak má být a nejde nic rychle nebo pomalu. jde to tak rychle co jen jste schopna zvládnout jen někdy do toho vstupuje rozum.
držím palce přeji jen to nejlepší a dejte vědět zda napojíme i vaše prostory na modrobílý plamen Květu života a vyberte termín, abychom mohli udělat další malý krok pak dále.
a pracujte s energií modrobílého plamene aby se kanály udržely průchodné je to nádherná energie a je zde pro vás, žádejte si o ni kdykoliv a pozorujte ji jak proudí ve vašem těle jak do něj vstupuje a co to s vámi dělá jaký máte pocit a podobně. naučte se rozlišovat 
s Láskou a v Lásce Kája


Napojení obydlí na MPKŽ

datum: 23.06.2016 | vložil: Jarka

Dobrý den Kájo, zdá se, že se vše uklidnilo, hlavně já jsem se uklidnila. Konečně jsem si uvědomila, že nikdo na mě nevyvíjí žádný tlak, nikdo na 
mě nenakládá víc, než unesu, to všechno já. Já mám na sebe nesplnitelné požadavky a pokud je nesplním, tak se nenávidím!
Mění se moje priority, čím dál častěji používám biblické Bože podle Tvé vůle se staň. A že bych donedávna tuto větu nevypustila z úst ani pod nátlakem. Ale co když Bůh má pro mě něco mnohem lepšího, co si v této chvíli nedokážu představit. Netušíte, jak staré je toto poselství, ale co může Bůh dělat, když jsme přesvědčeni o tom, že my přece nejlíp víme, co je pro nás nejlepší. Ego!
Moc Vás Kájo zdravím a prosím o napojení bytu na MPKŽ dne 7.7. 2016.
Děkuji. S vděčností Jarka


Re: Napojení obydlí na MPKŽ

datum: 27.06.2016 | vložil: Kája

Ke všem vašim textům, které zde již nyní vkládáte po napojení na modrobílý plamen Květu života není v podstatě co dodat a člověk na ně jen zírá s otevřenou pusou.
zírá a sleduje ty změny , které se v daném lidském životě udály během pár týdnů a pokud se v těchto týdnech vytvořil návyk na tyhle nové vzorce a průběžně a vědomě se tomu všemu věnujeme pak změny budou pokračovat dále protože to vše je proces.
a tlak který jste na sobě mnohdy vnímala byla nespokojená sama se sebou nepocházel jak dnes můžete cítit, vnímat uvědomovat si ze srdce ale z hlavy. Když opustíme hlavu a najdeme ten samotný střed srdce pak se náš život natrvalo změní. a věřte že ta změna stojí za to, že ten čas investovaný do sebe sama stojí za to jen občas do toho vstoupí opět ona hlava a bude nás přesvědčovat o opaku.¨
s Láskou a v Lásce Kája

V daném termínu který požadujete dojde k napojení vašich životních prostor na energie modrobílého plamene Květu života


Ve varu emocí

datum: 02.07.2016 | vložil: Jarka

Dobrý večer Kájo, už týden jsem se neozvala, mám to hodně náročné v práci a ještě náročnější je to v mé hlavě. Jsem doslova ve varu emocí, občas už mám pocit, že to nedám, nejraději bych od všeho utekla, ale pak si uvědomím, že je to nesmysl. Když to nevyřeším teď, budu to řešit později. Po bouřce zase bude svítit sluníčko, mě bude dobře, že jsem to nakonec ustála a vyšla z toho zase o něco silnější a moudřejší a vědomější. Já jsem nikdy neměla příliš velkou vůli k životu, tak snadno jsem se vzdávala, nesčetněkrát jsem si přála vrátit se domů. Sluníčko svítí pro všechny, pro mě taky.
Život stojí za to!
Moc děkuji za Vaši nabídku na zasvěcení do Shambhaly a s potěšením ji přijímám. Vybrala jsem si datum 15.7.2O16.
Děkuji. S vděčností Jarka


Re: Ve varu emocí

datum: 03.07.2016 | vložil: Kája

To že se necháme napojit na nějaké energie nebo projdeme zasvěcením do Shambhaly neznamená že život bude od té doby v "pohodě" a budeme se mít jen "kouzelně" naopak budeme vystavování jiným novým a mnohdy složitějším věcem kolem nás. To vše ale jen proto, že jsme o to vlastně požádali a sami chceme a tak se proces rozjel. ne vždy jsou všechny ty dny jako na obláčku jak si někdy někteří myslí a nebo jak je nám předkládáno mnohými že ti nahoře "andělé" se o nás budopu starat a vše je jen příjemné a hladivé. Ne to není pravda a nikdy tomu tak ani nebude, všichni jsou zde k naší pomoci to nepochybně ano ale nikdy neudělají nic oč nepožádáme a nikdy z nás nebude jen tak něco sundáno co jsme si vytvořili. to co jsme kdykoliv nějak někde v čase vytvořili si musíme odžít prožít a pochopit a tak se stává že se setkáváme se složitými dny a chvílemi. to vše však projde a jak se říká opět vysvitne sluníčko. a o odchodu "domů" bych mohl napsat knihu také jsem mnohokráte už chtěl domů a jednou jsem opravdu mohl a tehdy jsem řekl ne zůstanu zde. ne proto že bych se měl co učit to máme zde pořád, ale proto že jsem toho prožil docela dost a dnes mohu občas někomu být k pomoci a tak jsme se rozhodl zůstat. 
slunce opravdu svítí zde pro všechny jen se neumíme všichni na tom sluníčku vyhřívat a přitom stačí jen vyjít ven usednout a nechat na sebe jeho paprsky působit a vše se rázem změní.
za pár dnů projdou vaše prostory napojením na modrobílý plamen květu života a následně pak zasvěcí do Shambhaly vše beru v potaz a těším se. Po zasvěcení zde bude založena nové podstránky právě pro Shambhalu.
s Láskou a v Lásce Kája

Prostory, které paní Jarka obývá byly dne 

7.7.2016 napojeny na 

energie modrobílého plamene Květu života.

Na MPKŽ jsou napojeny i mé prostory

Chybička se vloudí a tak se stalo že jsem omylem vymazal zde napsaný text paní Jarky zacož se hluboce omlouvám a budu rád pokud paní Jarka napíše nějaký malý krátký komentář znovu. Samozřejmě že ne již zde protože to nepůjde ale na nové podstránce která ji byla dna založena protože včera prošla zasvěcením do Shambhaly.

s Láskou a v Lásce Kája