Modrobílý plamen Květu života.

Michaela
Pokud účastník šel dále a nechal si napojit na modrobílý plamen Květu života i své prostory pak je toto až dole na této stránce- je potřeba projít stránku až dolů - stejně tak účastník najde formulář pro vložení příspěvku až dole na této stránce.
 
Shambhala 30 dní s očištěním
 
Michaela prošla touto službou ve dnech 4.5. až 4.5.2016 
Její osobní poznámky z těchto dnů naleznete zde.
Po ukončení této 30 denní cesty napsala toto - cituji:
 
Po očistě
Datum: 05.06.2016 | Vložil: Michaela
 

Shrnutí 30 denního čištění.

 

Datum: 05.06.2016 | Vložil: Michaela

Odkaz k tomuto čištění jsem našla při brouzdání příspěvků na FC a okamžitě mně zaujal. Jsem si vědoma toho, že jsem byla hodně "zaneřáděna". Vždyť již několik roků rozvíjím svou schopnost předávání energie přímo ze zdroje, která se u mně spontánně probudila po druhém porodu. Neměla jsem donedávna potuchy o tom že je potřeba se očistit předem i potom a chránit se atp. Za poslední rok jsem ušla opravdu kus cesty. Přišlo ke mně mnoho nových informací a zkušeností a je náročné udržet krok a vše správně "strávit". Ale jak říkám cesta musí jít stále kupředu, nejde setrvat na místě a právě nabídku Káji na ono čištění jsem nalezla přesně ve chvíli, kdy jsem věděla že je potřeba zapracovat hodně na sobě, hlavně se očistit, dát sama se do pořádku a potom být ku prospěchu...
Očista byla náročná, ale přitom jsem si byla vědoma že se děje něco co je bezpodmínečně nutné.. Očisty provázely stavy euforie, naprostého vyčerpání, bolesti, krásy, uvědomnění...Také věci se jako by daly samy do pohybu. Vesmír začíná rezonovat s mými myšlenkami. Zdá se mi že vše je najednou jednodušší a snažší. Jak říkám "Hakuna Matata" Vše plyne tak nějak samosebou..Nyní po dokončení jsem si říkala, fajn, dám se teď dokupy a budu nějak pokračovat, budu dálzaznamenávat své zážitky a promněny a svou cestu. A jak tak ještě pročítám stránky, padla mi do oka nová rubrika. Když jsem četla další Kájovu nabídku, cítila jsem "kmitání" v hrudi a vím že jdu dál. Musím jít dál, zpátky cesta nevede a v dnešní době již nelze dlouho přešlapovat na místě. Dřív jsem to mívala tak, že přišla doba nových informací a potom třeba půl rok klidu na vstřebání nového.. Nyní za poslední rok však vše jede jako blesk. Je to nášup bez oddechu. Říká se přece "Srdce se tetelí blahem" Ano je to přesný popis. Když najdu nové informace, nebo příjdu k něčemu novému a cítím takové to vibrování v hrudi, vím že srdce říká jdi do toho a je to tak, Ta intuice je v hrudi, vlastně srdci...Ano to jsem si vlastně nyní uvědomila. Určitě i díky očistám se mi zharmonizovalo toto centrum a jak mi začne vibrovat hruď vím že to je správné rozhodnutí. Jsem ráda že jsem objevila váš příspěvek Kájo. I když vím že nic není náhoda a prostě cesta jde tak jak má. Je to skvělé jak vše se vším souhlasí.

Michaela se seznámila s texty potřebnými k dalšímu kroku na své cestě a rozhodla se pokračovat dále.

dne 5.6.2016 požádala o napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života

 

napojeny budou i její děti a 

toto napojení proběhne v pátek 17.6.2016

období před napojením -  Michaela

 

zde můžete Michaelo zaznamenat cokoliv co jen chcete v období po pročištění a před napojením na modrobílý plamen Květu života. Za jakýkoliv příspěvek jak prožíváte toto období budeme vděční.

 

Období před napojením na MPKŽ

Přišlo mi emailem 16.6.2016

datum: 17.06.2016 | vložil: Kája

Milý Kájo. Dnes večer až bude klid se chystám vložit příspěvek. Bylo to náročné období. Nezdá se to, ale je to fuška...ještě dojezd po očistě. Tak to doléhá a všechno se ještě dostupně vyrovnává.V sobotu jsem byla na semináři pana Jiřího Lexy - Kvantová cesta.. Tak je mnoho věcí k přemýšlení , vyrovnávání, začleňování toho všeho do života a pracovat s tím, Očista vše rozpoutala-myslím v dobrém- a rozjela rychlík :-)...už není čas skoro ani popadnout dech, vše jde mílovými kroky a vím že to je ta správná závodní dráha, která vede k cíli :-)
S láskou Michaela


Re: Přišlo mi emailem 16.6.2016

datum: 17.06.2016 | vložil: Kája

Energie jako takové a celá moje cesta je jaksi každodenní vědomou záležitostí a tak si mnohdy ani neuvědomuji, že je to přesně tak jak říkáte. Že to celé není vůbec jednoduché a dokazuje to řad příspěvků které jste postupně všichni na stránky vkládali.
Jsem opravdu vděčný za každý příspěvek protože díky nim si mnohé i já uvědomuji a posouvá mne to dále.
Mnohokráte jsem napsal, že tohle není pro každého ne proto že by se nemohl rozhodnout sám něco v tom svém životě změnit protože jinak to ani nejde než že se vědomě rozhodne sám, ale mnozí na toto opravdu nejsou připraveni, protože si myslí, že je to něco kde si sednou nebo lehnou a nebo dokonce ani to ne a někdo jiný udělá něco za ně. Ne tak to opravdu není a je to jen a jen na každém daném jedinci a tohle vše jako je služba Shambhala 30 dní s očištěním a nebo napojení na modrobílý plamen Květu života je a vždy zůstane jen jako jakýsi podpůrný prostředek na vaší cestě na vašem rozhodnutí.
Ano proces je to dnes složitý a dosti bolestivý ne každý si ovšem uvědomuje co vše je dnes v tomto procesu pročištění zařazeno a v podstatě je tam vše. To co jinde najdete jako jednotlivé služby je zde v jednom jediném měsíci a protože se toto přímé čištění a pročištění opakuje nejméně 15 kráte pak jste na konci opravdu čistými jsou vám zrušeny vaše kletby pokud na vás ulpívali a je pročištěno mnoho jiných věcí vlastně vše, takže máte pravdu náročné to je.
a jak to bude po takovém pročištění je a bude opět na každém protože je a bude to vždy jen jeho volba. cesta dále však je a každý pak může pokračovat a to právě přes napojení se na modrobílý plamen Květu života. Samozřejmě pokud se nenechá zastrašit a projde zkouškou která nám zde byla připravena v podobě článku s jehož obsahem se měli a dnes musí každý kdo bude chtít využít jakoukoliv nabízenou službu seznámit
přeji jen to nejlepší a těším se další náš společný krok.
s Láskou a v Lásce Kája

 

Samotné napojení na Modrobílý plamen Květu života.

 

v pátek 17.6.2016 byla 

paní Michaela a její děti na tyto energie napojeni.


 

Michaela po napojení na MPKŽ

Copak se děje

datum: 03.07.2016 | vložil: Kája

Michaela prošla se svými dětmi v daný datum napojením na energie modrobílého plamene Květu života a od té doby se nám zde nějak neozvala.
Již jsem ji dvakráte napsal dokonce na její email, aby zanechala nějakou zprávičku, ale nic se doposud nestalo.
Nevím co se přihodilo a dále po tom nepátrám. Věřím že se ozve, třeba byla nebo je na dovolené byť v tom případě zde mohla napsat odjíždím někam, ale uvidíme. 
V každém případě respektuji vždy dnes volbu toho druhého přesto by bylo přinejmenším slušné sdělit co se děje.
S Láskou a v Lásce Kája


po napojení na MPKŽ

datum: 08.08.2016 | vložil: Michaela

Omlouvám se že jsem se tak dlouho neozvala, ale prostě jsem nemohla.
Byla jsem nucena podstoupit duchovní „dovolenou“ :-)
Znovu jsem si ověřila že cesta náročná a žádná sranda :-D v květnu jsem prošla 30 denním intenzivním čištěním shamballou. Bylo to obden, byl to nářez :-D. Týden po ukončení jsem absolvovala seminář kvantové vlny pana Jiřího Lexy ( Skvělý člověk, skvělá zkušenost) a další týden nato prošla napojením na modrobílý plamen květu života.. Byl to dohromady takový nářez, že cca od toho 17. června do dnešního dne se mi jen při slovu "duchovno" dělalo zle :-D :-D :-D...nebyla jsem schopná vůbec komunikovat o těchto věcech, jen jsem "přežívala" Občas upravila vodu, nebo použila léčivou energii ve výjimečných případech.Muselo to ve mně vše nějak rozležet :-D Byla to prostě přesně na den tečka za náročným rokem během kterého jsem byla "ládovaná " informacemi a poznatky :-D Ale začíná to být skvělé, cítím že se zase "vracím" už jsem schopná o tom i psát jupííí!!! i děti si prošli očistu v podobě neštovic, kluk to měl ošklivé s velkým bolákem pod paždím, který pomalinku mizí...začíná se mi stávat že se zhmotňují myšlenky..třetí oko se projasňuje....vím že jsem udělala zase krůček dál. Je to přesně 14 dní co jsem šla po cestě domů a přemýšlela nad vším a najednou koutkem oka zahlédla že něco padá, letmo vidím něco bílého a vzápětí jsem si uvědomila...peříčko... nakročila jsem že ho chytím a natáhla dlaň a to pírko samo přistálo doprostřed mé dlaně..krásné malé bělostné spadlo jakoby odnikud....andělé mi dali znamení že začíná nová etapa....od toho dne se vracím pomalu z "hybernace"
Moc děkuji Kájo za to že jsem vás potkala...
Vracím se a jsem připravena s obnovenými silami pokračovat dále :-)


Re: po napojení na MPKŽ

datum: 09.08.2016 | vložil: Kája

Náhody nejsou o tom sám nepochybuji a dnes v tuhle chvíli se to vše jen potvrzuje a to nejen mne samotnému ale zřejmě i vám.
V samé podstatě je mi "jedno" zda se někdo ozve či ne, protože je to jeho volba a jeho rozhodnutí a já jej respektuji. Nemrzí mne ani všechen ten čas, který jsem do toho všeho vložil a vkládám, protože můj "cíl" a záměr byl jasný. Vytvořit zde dvacet různorodých příběhů "běžných " lidí ale každý příchozí si našel to své a každý poznal a pochopil na zákldě všech těchto příběhů. že vše je normální a vše je běžné. někdo může vidět anděly někdo barvy někdo nic, někdo může pokračovat dále nědko to vzdá, někdo napíše, někdo ne. Ve je možné a já vše v tomto smyslu zde přijímám a to opravdu s láskou a na jediného z vás jsem se ani myšlenkou nezlobil a nic nikomu nevyčítal protože vše je jak se ukázalo doposud možné.
Kontaktoval jsem vás dokonce emailem a ani po té jste se nezvala i to byla vaše věc. I já měl docela mnoho práce a zde jsem dělal jen to nejnutnější protože většinu času jsem na nějaký čas dal tam kde to bylo potřebnější. Své povinnosti zde jsem si však plnil, plním a plnit vždy budu, protože to jsem slíbil sobě a slíbil jsem to všem těm nahoře stejně jako těm dole.
Máte štěstí, protože uběhl docela dlouhý čas a já opravdu jen díky tomu že jsem dával ten svůj většinou také jinde a trochu jsem zde opomíjel to co nebylo pro mne podstatné jsem vás ještě do této chvíle nevyřadil.
včera jsem napsal krátký článek a tak nějak se vracím zpět a svůj čas jsem přehodnotil tak abych zde opět mohl na stránkách fungovat jako dříve, protože jsem zjistil že to potřebuji a také chci. dnes jsem zde přišel, abych vás vlastně v podstatě "vyřadil" a ukončil protože jste se doposud neozvala. 
No vida a vy jste zde. Náhoda - ty nejsou takže je tomu asi jinak.
víte nemůžete dělat mnoho věcí najednou. nelze stavět střechu a základy najednou a tak není divu že jste se dostala do bodu kdy jste o duchovnu nechtěla ani slyšet. 
už jen to co jsem vám zde nabízel já a čím jsem vás provázel je na dlouhou dobu a velmi náročné a vy jste si myslela a myslíte že něco uspíšíte tím že se budete věnovat ještě dalším věcem. není tomu ale tak, nicméně i toto je a bylo vaše rozhodnutí-
Pokud tedy chcete pokračovat dále a dokončit tak jaksi to co čím jiní zde již prošli jsem vám nakloněn a vyhovím individuálním termínům. napište mi na email jak kdy a co a jistě se domluvíme.
doporučuji účastnit se nyní jednorázového pročištění s prožitkem bílého kristalického světa, které daným účastníkům nabízím. blíže v článku který včera vyšel.
přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

 

Prostory, které Michaela obývá byly dne 

17.9.2016 napojeny na 

energie modrobílého plamene Květu života.

Diskusní téma: Napojení na MPKŽ

Postřehy z napojení

datum: 19.09.2016 | vložil: Kája

Milá Michaelo
bylo to docela zvláštní, už když jsem si zde chystal věci pro dnešní vaše napojení prostor, jsem si povšiml, že je to opět 17. stejný den jste měla u napojení na modrobílý plamen Květu života, jen to bylo o tři měsíce dříve.
jsem potěšen, že jste se rozhodla vrátit a pokračovat v daném a "dohnat" to co ostatní již mají za sebou.
samotné napojení bylo také pro mne menším překvapením, protože prostory nebyly čisté. byly tam nejen entity ale i nějaké duše. kolik čeho bylo po tom jsem nepátral nebylo a není to důležité. Překvapivé to bylo protože u nikoho z těch co šli touto cestou bez přerušení nebylo u napojování nic. samozřejmě že zde je vysvětlení velmi jednoduché, prošli celým procesem a následovali další kroky a napojení a vždy u všeho docházelo zároveň k pročišťování.
vy jste vynechala pouhé tři měsíce a prostory čisté nebyly. 
ne není to špatně nebo dobře jednoduše to berte jak to je a je potřeba aby se s tím vším pracovalo. to že vám kdokoliv očistí prostory nebo vás není setrvalý stav, toto vše jsme se měli a máme naučit. 
v dané chvíli máte tedy prostory napojeny jsou čisté a zda takovámi zůstanou záleží jen na vás. nepochybuji o tom, že nějakým způsobem jste něco zaregistrovala a velmi rád si o tom přečtu jak jste to celé vnímala. skutečně mne to osobně zajímá a opravdu jsem vděčný za to že i podobný případ kdy účastník přerušil a vrátil se zpět zde máme. je to obohacující, pro mne určitě.
přeji jen to nejlepší a těším se s vámi na Shambhalu.
s Láskou a v Lásce Kája


Co je dál

datum: 26.09.2016 | vložil: Michaela

Po napojení prostor na MPKŽ jsem cítila jako by se „vyčistil“ vzduch, jako kdyby prošel bytem čerstvý závan. Ano hlavně v ložnici jsem měla občas takový divný pocit jako kdyby mě někdo sledoval a vedle v dětském pokoji děti někdy říkali že tam je duch. Nyní se mi zdá že je vše čisté. Také bydlíme blízko hřbitova a hned naproti cca 10 metrů je chlaďák pohřební služby a občas se v bytovce stávají v různých bytech různé zvláštní věci. Ale u nás doma se již cítím volněji Jinak dále po všech těch očistách a napojení na plamen probíhají osobní čistky. U mého synka to vyústilo v atopický ekzém, který ale po mastičkách a přijetí zmizel. U mně to probíhá v drobných lapáliích . Moje poslední čistka je docela lapálie s klíštětem. Otekla mi celá noha. Sice to trochu přešlo, ale i po týdnu to hodně svědí a zase se dělá rudý otok. Ale přijímám to, protože vím, že se něco v hloubi vyplavuje a čistí. Také se mi posledních pár týdnů vyplavují moje bývalé klíčové vztahy a jakoby je prožívám znovu aby mohly odplout úplně. Zajímavé... Je to dost emotivní...
Děkuji Kájo.
S úctou a láskou 
...ještě jedna zvláštní věc ..až do víkendu jsem nebyla schopna napsat nic na tyto stránky. po cca půli věty to vždy přeskočilo na ějaké jiné stránky..toto PC už je starší a dost zavirované. Tak jsem si otevřela word, že napíšu do dokumentu příspěvek, který zkopíruji a rychle vložím než to stačí přeskočit.... Nakonec píši přímo sem na stránky a drží to , nepřeskakuje. super.
Děkuji a s láskou nashledanou


Re: Co je dál

datum: 30.09.2016 | vložil: Kája

Jsem potěšen Michaelo, že jste nám zde vložila své prožitky a velmi pozorně jsem si vše přečetl. Ano pohledů na věci může být mnoho a nepochybně se budou různit podle stupně vývoje každého z nás.
někdo řekne,že jde o běžné věci se kterými se setkáváme stále a budou to podle něj náhody. Jiný jednoduše odsekne že podobné bláboly číst ani podstupovat nebude. 
Já to vidím jinak, protože vše o čem píšete je naší součástí a nic naprosto nic není o náhodě. To říkáme jen věcem nebo o věcech, které si neumíme vysvětlit a nemáme čas, nechceme si jej dát, abychom se tím vším co se kolem nás děje sledovali a "vyhodnocovali".
ani ten počítač není náhoda a nic na tom nemění onen fakt že je starý to opět jen náš rozum nám ihned dává pro nás uspokojující odpověď a my ji jednoduše jen tak přijímáme. s tím že je opravdu starý a je zavirovaný a podobně.
děkuji vám ještě jednou za příspěvek a protože jste včera prošla zasvěcením do Shambhaly tak se budu těšit na vaše písmenka. pro tento účel již máte založenou novou podstránku.
s Láskou a v Lásce Kája

Úvodní stránka - Michaela - zde

Pokračování - Zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně zde