Modrobílý plamen Květu života

Ivana - Jaroslav
Pokud účastník šel dále a nechal si napojit na modrobílý plamen Květu života i své prostory pak je toto až dole na této stránce- je potřeba projít stránku až dolů - stejně tak účastník najde formulář pro vložení příspěvku až dole na této stránce.
 
Shambhala 30 dní s očištění
Oba prošli touto službou ve dnech 8.5. až 8.6.2016 
Jeho osobní poznámky z těchto dnů naleznete zde.
Po ukončení této 30 denní cesty bylo napsáno toto - cituji:
 
bylo zasláno mi na email 

 

shrnutí po pročištění

13. 6. 2016, 9:48:51

Komu: kvet.zivota.jednota@seznam.cz

 

Dobrý den Kájo, chtěla bych se s Vámi podělit o své zážitky s pročištěním. Jsem napojena na Květ života,možná proto to mám
o něco snadnější. Energie jsem vnímala možná trochu jinak než ostatní. Malinko jsem měla  díky napojení náskok s přijímáním energií.
To,že občas někoho něco bolelo je pochopitelné,při detoxikaci je člověk ze začátku unavený a bolavý. Já už se dovedu napoji na 
Květ života a poprosit o uzdravující energii,vnuci i manžel jsou také napojeni a když mají nějaký problém tak jim pomůžu.
Manžel je celkem zdravý a kluci mají občas rýmu nebo kašel ovšem v našem kraji  nic nenormálního,ale díky napojení to netrvá moc dlouho.
Před rokem jsem měla také já své problémy zdravotní i v práci. Ale po napojení se vše změnilo bylo to jako mávnutí kouzelným proutkem.
Jak už jsem psala začala jsem vnímat energie druhých mám větší intuici,telepatii. A co je důležité na čem pracuji je zhmotnovat pozitivní myšlenky.
Nebylo mi v práci už moc dobře,začala jsem si pohrávat s myšlenkou,že by se mohl někdo ozvat a nabídnout mi lépe placenou práci s lepšími
pracovními podmínkami. No a toto se stalo skutečností měla jsem pocit,že mi zavolal anděl v lidské podobě a byla mi nabídnuta o mnohem
lukrativnější práce. Mé další přání je domeček se zahradou ne nemám na něho finance ani úvěr nedostanu,ale vím,že ho budu mít.
Prostě celý můj život je den ode dne lepší.Do života mi přicházejí kouzelní lidé,někdy mám pocit,jako bych byla někde jinde.
Vím,že i to napojení na Květ života nebyla náhoda to veškeré očištění kterým jsem prošla cítím se dobře,lehce ,neumím to popsat jako by mi chyběla
slova. Tuto energii vnímá jako něco lehkého andělského jako bych byla obklopena nekonečnou láskou. V některých chvílích před sebou vidím
problikující světýlka. Je to vše úžasné proto přeji
 všem kdo se přihlásí na napojení Květu života,aby si to užívali jako já.
Děkuji Vám Kájo za vše co pro nás všechny děláte  Iva

Oba se seznámili s texty a navíc oba napojení na modrobílý plamen Květu života již mají, ale prošli službou Shambhala 30 dni s očištěním a tak není důvod neprojít napojením klidně ještě jednou není to nic proti ničemu a tak jsem jim to oběma vlastně nabídl a bylo to přijato.

 

dne 14.6.2016 požádali o napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života

 

toto napojení proběhne v sobotu 25.6.2016

 období před napojením -  Iva

zde můžete imilá Ivano zaznamenat cokoliv co jen chcete v období po pročištění a před napojením na modrobílý plamen Květu života. Za jakýkoliv příspěvek jak prožíváte toto období budeme vděční.

 

Paní Ivana i její manžel již byli napojeni na modrobílý plamen květu života a přesto využili službu Shambhala 30 dní s pročištěním a já je zde rád zařadil, protož i z mého pohledu mne to zajímalo. 

nenapsala nám zde před napojením žádný komentář, protože považovala svůj souhrný článek jako dostačující, což já sice také, ale rád bych zde nějaká písmenka zaznamenal. Napsal jsem ji a požádal aby nám zde něco vložila a nemohla najít podle sdělení formulář pro vložení. Bohužel tento se opravdu vždy oběvuje až na samotném konci stránek a neumím to změnit a tak je nutné ony stránky vždy prolistovat až dolů.

Paní Ivana však s energiemi pracuje jak to říká v několika svých příspěvcích a věřím že nám zde tedy po opětovném "znovuobnovení" napojení něco málo připíše, jak to prožívá a podobně.

Napojení jako takové není samozřejmě potřeba obnovovat pokud s ním pracujeme ovšem zde opravdu byla možnost projít tím celým procesem tak proč to nevyužít.

S Láskou a v Lásce Kája

Samotné obnovení napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života.

 

proběhlo v sobotu 25.6.2016

Příspěvky Ivana

znovunapojení na MPKŽ

datum: 29.06.2016 | vložil: Iva

Milý Kájo,nechala jsem si úmyslně pár dnů od napojení,aby se mi vstřepaly všechny mé pocity a úžasné energie.Pracovala jsem s energiemi a každé ráno jsem se čistila. Po napojení se energie zesílily.
Někdy se opravdu musím smát,začíná se více zesilovat takový ten pocit,že přesně víte co se přihodí. Dokonce se mi stává čím dál častěji,že se nějakým způsobem dovedu napojit na člověka a vnímat jeho pocity,poznám kdy lže,jakou má energii. Někdo si řekne,že dobrý psycholog to pozná také,ale je to o něčem jiném. Asi mi rozumíte.Tyto energie jsou zvláštní takové povznašející,křištálově čisté. Mám plno energie žádnou únavu je mi hezky.Cítím v sobě uzdravující sílu,kterou předávám i druhým. Jak psal ve svém článku Kája musíme se nadále každý den čistit,mít pozitivní myšlenky ty jsou hodně důležité.Snažím se toto dělat každý den a opravdu jsem štastná a je nám moc hezky. Manžel je spokojený a usměvavý a věřte mi i po tolika letech manželství se milujem a tato Láska je intenzivější než byla. Kája je úžasný člověk a já jsem ráda,že nám vešel do našich životů. Vím,že každý kdo se napojil na MPKŽ bude mít nekonečný pocit lehkosti,štěstí,začne se dívat na lidi ,zvířata a přírodu jiným způsobem začne to vše chránit a nekonečně milovat.
A to je teprve začátek. Děkuji Kájo za nádherné a uzdravující energie a děkuji,že jste vše ustál. Iva


Re: znovunapojení na MPKŽ

datum: 29.06.2016 | vložil: Kája

K podobným textům není co dodat člověk je čte, ví o čem to vše je a jak to vše bylo a mám vnitřní nepopsatelný pocit, že to vše nakonec někomu přece jen pomohlo. Kdysi jsem napsal že pokud bych dokázal přispět k tomu že se změní alespoň jeden jediný člověk pak to vše za to stálo. 
Musíme však ujít ještě kus cesty jako lidstvo aby se alespoň pár jiných skutečně probudilo, protože to jak se všude mluví o tom jak je zde více a více světla a jak vlastně stačí si snad jen sednout a být je holý nesmysl není zde ani o píď více světla jen si dokola stále něco namlouváme, nebo spíše je nám namlouváno a těch pár co by skutečně chtělo něco v sobě samých změnit nakonec naráží přesně na ty kteří je nakonec z té cesty svedou. No nic není náhoda a kdo se nenaučí rozpoznávat srdcem ten nemá šanci a ještě se musí pár krát spálit aby pak jednoho dne poznal a pochopil. vše co se kolem nás děje je jen k našemu prospěchu a probuzení jen někdy není lehké se s tím ztotožnit.
"Bůh" nezastavil ani první ani druhou světovou válku a nezastaví ani žádnou další, protože vždy musíme sami sklidit to co jsme si zaseli, abychom se poučili a prozřeli.
S Láskou a v Lásce Kája


Shambhala

datum: 29.06.2016 | vložil: Iva

Prosím o napojení pro mne a mého muže do Shambally do 1a 2 stupně
3.7. Děkuji Iva


Re: Shambhala

datum: 29.06.2016 | vložil: Kája

Milá Ivo
vím chápu a plně si uvědomuji že jste na tom malinko jinak než ostatní zde v této skupině ale nemohu tomuto vašemu termínu vyhovět. už jsem v podobném duchu psal myslím Petře.
do Shamhaly zasvětím jen ty, kteří v tomto procesu prošli vším jak měli a věřte že k tomu mám důvod. takže nejprve si vyberte termín pro napojení vašeho bytu na energie modrobílého plamene a pak až následně uděláme Shambhalu. 
S Láskou a v Lásce Kája


napojeni bytu na MPKŽ

datum: 30.06.2016 | vložil: Iva

Prosím o napojení bytu 7.7. na MPKŽ 
Děkuji Iva


Re: napojeni bytu na MPKŽ

datum: 30.06.2016 | vložil: Kája

:):) vyhovuje se a 7.7.se tak stane

 

Prostory, které paní Ivana a Jaroslav obývají byly dne 

7.7.2016 napojeny na 

energie modrobílého plamene Květu života.

Na MPKŽ jsou napojeny i mé prostory

napojení prostorů na MPŽK

datum: 08.07.2016 | vložil: Iva

Dnes ráno po probuzení jsem zaznamenala ticho,klid a něco krásně zvláštního co neumím popsat. Celkově je mi hezky všechno do sebe zapadá,to špatné a zastaralé se odlupuje/ práce, kolegyně atd./
Prosím o napojení do Shambally pro sebe a mého muže 23.7.
Děkuji a sluničkový den Iva


Re: napojení prostorů na MPŽK

datum: 16.07.2016 | vložil: Kája

Jste zběhlá a víte jak to vše funguje a já vám přeji jen to nejlepší a těším se na 23.7. kdy proběhne zasvěcení vás obou.
s Láskou a v Lásce Kája

 

pokračování - zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně.