Modrobílý plamen Květu života.

Hana
Pokud účastník šel dále a nechal si napojit na modrobílý plamen Květu života i své prostory pak je toto až dole na této stránce- je potřeba projít stránku až dolů - stejně tak účastník najde formulář pro vložení příspěvku až dole na této stránce.
 
 
Shambhala 30 dní s očištěním
 
Hanka prošla touto službou ve dnech 12.5. až 12.6.2016 
Jejích osobní poznámky z těchto dnů naleznete zde.
Po ukončení této 30 denní cesty Hanka napsala toto - cituji:
 

Shrnutí

Datum: 18.06.2016 | Vložil: Hana

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli budu pokračovat, přestože jsem původně chtěla a byla jsem z té možnosti nadšená,tak po přečtení článku moji andělé jsem o tom musela hodně přemýšlet. Na jednu stranu mě to vystrašilo a na druhou mi to připadalo jako přepírání osobního prádla na veřejnosti. Nakonec jsem si řekla, že to ale přece není moje věc a nemělo by mě to ovlivnit v růstu , a proto píšu tyto řádky. Uplynulých 30 dní byly bezesporu výjimečné. Především mě poznamenalo to, že jsem si každý druhý den udělala na sebe čas a vnímala jen sebe a své okolí, také sebereflexe je dar , který s vděčností přijímám díky této očistě, i jinak to bylo období velmi příjemné, věci plynuly tak nějak lehčeji. Za poslední týden ,kdy už nejsem napojená se událo spousta ne úplně dobrých věcí. Sice jsme za ten uplynulý měsíc byli celkově více nemocní , ale mám pocit, že jsme z toho vyšli více zdraví. Cítím velkou vděčnost , že jsem touto zkušeností mohla projít, dokonce jsem přemýšlela, že bych Vám napojení měla zaplatit, ale věřím , že máte s našimi zprávami nějaký vyšší záměr. Pozorování okolí je to, co mi z čištění také zůstalo. Ať už se jedná více o ezoterickou záležitost či psychologický rozvoj osobnosti díky soustavné práci člověka sama na sobě, vnímám minulý měsíc jako pracovní cestu , která mi pomohla podívat se do sebe. Pochopila jsem v mnohém i své bližní, což mi dřív dělalo často problémy. Ráda bych v seberozvoji pokračovala,proto prosím o napojení na modrobílý plamen květu života a to příští sobotu, jestli to tak vychází. Předem moc děkuji a přeji Vám jen to nejlepší, abyste nemusel v budoucnu řešit nařčení z nepravd,ale ani abyste nemusel o nikom psát takové věci, jako píšete v těch článcích. S láskou, Hana

Hanka se seznámila s texty potřebnými k dalšímu kroku na své cestě a rozhodla se pokračovat dále.

dne 18.6.2016 požádala o napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života

 

toto napojení proběhne v sobotu 25.6.2016
 

 období před napojením -  Hanka

zde můžete Hanko zaznamenat cokoliv co jen chcete v období po pročištění a před napojením na modrobílý plamen Květu života. Za jakýkoliv příspěvek jak prožíváte toto období budeme vděční.

 

Před Napojení na MPKŽ - Hanka

pořád jím

datum: 20.06.2016 | vložil: Hana

Dnešní noc je velmi speciální, protože se v ní potkává slunovrat s úplňkem, což se stává asi jednou za 70 let. Také plná očekávání, protože podle některých by měla přestat proudit na Zemi negativní energie, a přicházet by měla už jen energie pozitivní, tak doufám, že to tak bude. Z čištění Shambalou mi zůstalo časté pozorování sebe sama a pořád se něčemu divím, třeba tomu, proč poslední týden tak moc jím a ještě k tomu nezdravé věci. Během čištění jsem byla střídmá a neměla moc chuť na jídlo, teď toho sním opravdu hodně, už je to na mě dokonce vidět, takže plavková sezóna letos nevím nevím. Poslední dobou mě vesmír, zdá se, směřuje k práci duly, kterou jsem si před časem vystudovala, ale nechala to být a teď mi přichází do života hned několik věcí, akci a lidí, kteří mě k této profesi vrací, tak kdo ví, nechávám to otevřené. Cítím touhu zažít něco neočekávaného, nebo nevšedního, mimo klasickou realitu. Těším se na změnu. S vděčností přeji hezký slunovrat. S láskou, Hana


Re: pořád jím

datum: 21.06.2016 | vložil: Kája

podle některých už měl být dávno konec světa a podle jiných zde na zem už celé roky přichází více a více světla. a tohle slovo už pomalu v daném slova smyslu přestávám mít rád, protože o světle mluví a píše už každý a možná si ani neuvědomuje co to ono světlo je.
setkáváme se dnes běžně s hromadou různých textů a kdo chce ten si dnes najde sladká povídání, která se hezky čltou jsou dokonce někdy i srozumitelná a předkládají nám jak hezké to vše vlastně "bude".
ne nevěřím pohádkám tohoto smyslu, že na zem již bude proudit jen to hezké. to je jako by někdo řekl " lidé sedněte si do čekárny a počkejte si už bude jen to hezké a vše se jen tak samo změní". Nečtu ani dnes již nehledám podobné pohádky a bláboly, tím neříkám že je špatně že je někdo píše a někdo čte protože každému se dostane jen to po čem touží a oč usiluje aby se jednoho dne mohl propadnout do té propasti ještě hlouběji a uvědomit si jak se mýlil a obrátil se k jedinému bodu a cíli a tím je onen střed našeho srdce, kde sídlí v každém z nás Kristus. 
jste pozorovatelem jak vnímám a to je dobře ale pokud jste dobrým pozorovatelem a nebo se chcete a to by měl být nmáš záměr stále se učit pak vysledujte odkud přichází ten impuls který vás vede k tomu abyste jedla více. vychází z hlavy a nebo jde od srdce. pokud jde z hlavy pak se srdce můžete zeptat proč přichází proč vás ovlivňuje co to znamená co vám to má říci a kam vás to vede.
jsme stále a nebude tomu nikdy jinak vystavování zkouškám a to mnohdy zcela záměrně jen si to neuvědomujeme a hlavou jsme schopni obhájit cokoliv.
toužíte, přejete si prožít a zažít něco neočekávaného něco co vybočuje z klasické reality. nebudu se zde zabývat a rozvíjet myšlenku onoho slova realita ale chci vám jen připomenout že jste se rozhodla vybočit a to docela hodně. stalo se tak již v době kdy jste se přihlásila do služby Shambhala 30 dní s očištěním. tohle je z jistého pohledu vybočení a ne zrovna malé , když jste prošla tímto procesem stála jste před zkouškou zda jít dále a vy jste na chvíli váhala a pak se rozhodla že ano, že dále půjdete a vědomě se necháte napojit na energie modrobílého plamene Květu života. to je další a ne zrovna malé vybočení z oné všední reality jak to nazýváte a toto vám mění a bude měnit onu vaší realitu v takové podobě do jaké jen vy sama budete chtít a jak toho všeho využijete ke svému růstu ke svému obohacení. a napojením na energie modrobílého plamene to vše zde zdaleka nekončí. prožíváte denně neočekávané věci jen je sledujte a uvědomujte si je, jak jste na tom vy a jak ti okolo vás bez souzení a odsuzování jen jako pozorovatel. pokud budete dobrým a upřímným pozorovatelem pak zjistíte že již dnes jste někde úplně jinde než jste byla před měsícem a nemyslím si že to je málo co se událo ve vás nebo kolem vás, kdo tohle může říci kdo tohle prožil . to samozřejmě nikoho nedělá lepším nebo horším jen je to o uvědomění kde jsem stál a kde dnes stojím. ono je těžko prokázat jak by dnes věci byly ve vašem životě nebýt jednoho rozhodnutí projít těmi 30 dny čištění s energií Shambhaly.
s Láskou a v Lásce Kája

Samotné napojení na Modrobílý plamen Květu života.

 

v sobotu 25.6.2016

 

 byla paní Hanka spolu s dětmi na tyto energie napojena.

Paní Hanka byla napojena na energie modrobílého plamene Květu života, avšak po tomto napojení se již neozvala a nereagovala ani na výzvy emailem. Nevím proč se takto zachovala, nebo co se stalo. V každém případě však dále pokračovat v dané chvíli nemůže a můj osobní názor je ten, že mohla dát vědět ať už ji vedlo k ukončení cokoliv. Je to však její život a její volba a já ji přeji na její další cestě jen to nejlepší.

 Láskou a v Lásce Kája

9.8.2016