Cesta a prožitky

Diskusní téma: Cesta a prožitky

Podakovanie

Datum: 17.08.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Kájo, dakujem za posledný článok. Už dlho ste nič nenapísali, a tak ma to potešilo dvojnásobne. Ja na tieto stránky chodím denne.

Prišiel čas a prečistenie čr

Datum: 28.05.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Kájo, dakujem za tieto dva články. Len lutujem, že aj na Slovensku nie sú takí ludia, ako Vy s Radkou. Aj Slovensko by potrebovalo vyčistiť. Ale možno o nejaký ten rok sa pustíte aj do toho. Zatial držím palce vo vašej práci.

Re: Prišiel čas a prečistenie čr

Datum: 04.06.2017 | Vložil: Kája

Milý Antone slovensko do tohoto procesu v dané chvíli nešlo zapojit samozřejmě že jsem měl zájem aby tomu tak bylo, ale není nám to umožněno a proč přesně to nevím ani po tom nepátrám. v dané chvíli jste však prošel vy sám dalším pročištěním a já nepochybuji že osobně se daří skvěle a ze srdce vám to přeji.
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Prišiel čas a prečistenie čr

Datum: 24.06.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Kájo, áno darí sa mi skvele. A vždy som rád, ked natrafím na váš nový článok.

Píšte.

Datum: 21.04.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Som rád, že to tak cítite. Budem písať, pretože chcem a musím. Kájo, píšte aj každý den, hlavne o duchovných veciach. Ja prečítam každý článok a to pozorne. A k tým anonymom - Niektoré štáty majú taký predpis, že anonymy nečítajú. Ked chýba dolu podpis, tak neprečítaný list končí v koši. Tým pádom sa tým nemožu zaoberať, kedže nevedia o čo v tom liste ide, či je to sťažnosť, alebo udanie. Ja s tým stopercentne súhlaím. Ked sa hanbím podpísať, nemožem očakávať, že sa danou vecou bude niekto zaoberať. Takže nedajte sa odradiť.

Re: Píšte.

Datum: 05.05.2017 | Vložil: Kája

Milý Antone nebojte odradit se nedám, to zkoušeli mnohem mocnější a silnější než ti kteří jsou v pozici jen nějakých anönimů a neuspěli.
přeji vám je to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Krátke zhrnutie.

Datum: 22.03.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Za posledný rok len samé pozitívne veci. A to vdaka energii modrobieleho plamena kvetu života. Napr. cukor som nemal vyšší ako 6,2 už asi pol roka. A to sú všade brožúry - pán doktor dostante ma pod 7. Ja som včera a aj dnes zjedol tortu, 2 koláče / oslava v práci / a doma som si nameral 5,9 a dnes 6,2. Takže super. Vdaka Vám Kájo.

Re: Krátke zhrnutie.

Datum: 24.03.2017 | Vložil: Kája

Já jsem opravdu rád a slovy se to jen těžko vysvětluje že se vám tak daří a ze srdce vám to přeji. Jen tohle vše se děje především vaší záležitostí. Pokud by jste vy sám nechtěl a nevěřil věcem nic z toho by nebylo. Ano energie modrobílého plamene jsou jedny z nejlepších neli ty nejlepší energie ke kterým nám byl umožněn přístup, přesto je tohle vše jen jakousi jen podporou, protože pokud my sami nebudeme chtít nic se nezmění. nefuguje to jako tabletka že se nechám na něco napojit a někdo za mne něco udělá. je to každodenní práce na sobě sama je to o nás a o víře. držím palce přeji nejen vám vše nejlepší a těším se
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Krátke zhrnutie.

Datum: 25.03.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Kájo, dakujem za odpoved. Tiež to tak cítim. A zároven som potešený, že pribudol nový príspevok od Radky - otázky a odpovede.

Pochvala

Datum: 08.03.2017 | Vložil: Anton Jančiar

Musím sa pochváliť, všetko na jednotku, Velká vdaka, Kájo. Teraz mi prišiel lin od Amrity - celosvetové liečenie zadarmo. Aj ked ho nepotrebujem, prihlásil som sa . Je to 15. 3 od 20.30 do 21.00. Napíšte, čo si o tom myslíte. Dík.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek