Cesta a prožitky

Diskusní téma: Cesta a prožitky

1.

Datum: 01.10.2016 | Vložil: Petra

Tak som sa dnes rano zobudila s potrebou skontrolovať vašu stránku a ajhľa pribudla tu rubrika. Mám dovolénku užívam si posledných pár dní slniečko- úplné ničnerobenie, relax a hlavne žiadna práca pre nadnárodných otrokárov. Telefonáty z práce neberiem, maily ma nezaujímajú- lebo som prišla na to, že život je to na čom záleží- a keby nás nemanipulovali peniaze tak určite robím niečo čo je užitočné len pre moju rodinu a mesto a nie pre nadnárodný koncern. V rekordnom čase sme sa ako rodina zbavili hypotéky- všetkým vrelo doporučujem- ten pocit slobody, ked sa zbavíte parazita ako je banka. Tak touto cestou sa chcem uberať- rožmýšlam čo a ako dalej- veľa nápadov, no ešte som z niečím tak nezarezonovala, aby mi to hneď došlo, že toto je to správne. Idem sa viac zahĺbiť do svojho vnútra tam odpoveď bude celkom určite.

Re: 1.

Datum: 03.10.2016 | Vložil: Kája

Dnes jsem usedl k počítači po ránu že prohlédnu zda někdo něco napsal a nečekal jsem že toto ráno bude pro mne tak slunečné a hřejivé.
co příspěvek to jeden skvost a já jsme vděčný za každé vaše slovo a jsme vděčný a potěšen že kráčíte všichni dále po této pěšince která vás každého mění a oběvujete tu krásu a svobodu.
dal by se o tom co jste napsala napsat nejméně jeden článek pokud ne kniha. jen na to zde není prostor a stejně by to pochopil jen ten kdo to už ví jen by s tím rezonoval. tomu zbytku kterých je drtivá většina by to mnoho nedalo, slyšeli bychom jen naříkání že bez bank , úvěrů a podobně to nejde a podobně. vím o čem mluvíte a nejen co se týká bank. držím palce a naslouchejte svému srdci nechte se vést když budete otevřená cesta se ukáže .
s Láskou v Lásce Kája

Přidat nový příspěvek