Modrobílý plamen Květu života

Petra
Pokud účastník šel dále a nechal si napojit na modrobílý plamen Květu života i své prostory pak je toto až dole na této stránce- je potřeba projít stránku až dolů - stejně tak účastník najde formulář pro vložení příspěvku až dole na této stránce.
 
Shambhala 30 dní s očištěním
Petra prošla touto službou ve dnech 30.4. až 30.5.2016 
Její osobní poznámky z těchto dnů naleznete zde.
Po ukončení této 30 denní cesty napsala toto - cituji:
 
 

Po očistě

 
datum: 02.06.2016 | vložil: Petra

Modrobílý plamen Květu života 

 

Tak táto ponuka sa tiež nedá odmietnúť, po tom čím už sme tu prešli, nakoľko mám pocit, ako by som niečo nedokončila. Nie som tam kde mám byť- to je môj pocit.
Tie články, ktoré odporúčate prečítať pred napojením na energiu modrobieleho plameňa, som čítala tak ako ste dával linky na FB, keď môžem tak kontrolujem čo je u Vás nové, alebo čo nové si u vás ešte prečítam, veď ste za posledný mesiac súčasťou môjho života a k obsahu článkov poviem asi toľko, že ja počúvam svoju intuíciu.
Tak som si musela spraviť poznámky, aby som to celé nejako zhrnula:
Mojich 30 dní so shamballou.
Veľké očakávania som na začiatku mala- niečo v zmysle, že budem tak naladená a plná energie, že sa priam budem vznášať. No ale aby sa človek do toho stavu dostal, tak sa musí zbaviť všetkej tej špiny, čo na seba za tie roky naložil, alebo nevedome nechal nakladať iných. 
Energia shambally sa na mne začala najskôr prejavovať fyzicky, za ten mesiac som si užila infarktové stavy- kedy mi srdce bušio na poplach a rozvybrovalo všetku krv v tele, cítila som aj tú najjemnejšiu vlásočnicu. Brnenie končatín a triaška ako keby som mala už sto rokov, únáva, chrípka akú som nemala asi 20-rokov, myslím, že to zlé čo bolo, sa dalo na útek a ešte stále to lezie zo mňa von všetkými možnými cestičkami. V poslednej tretine sa mi začali prebúdzať moje dlho spiace čakry- je to zvláštny pocit, hlavne pri tej prvej :o). Druhú som nejako nevnímala, zato tretia- to sa mi na dva dni rozvybrovala celá brušná dutina. Včera- dva dni po shamballe sa začala budiť moja 4. Čakra, tak som si v noci v posteli svietila na zeleno! Som zvedavá ako to bude pokračovať s mojimi energetickými centrami.
Po citovej a pocitovej stánke, to bolo všetko ako na húpačke, som ženská a nálady ako na húpačke mávam s pravidelným mesačným opakovaním, no ale toto- každý deň som sa potýkala s inými pocitmi- šťastie-beznádej-láska-pocit zbytočnosti-úplne vypnutá bez pocitov a hnev, no všetko.
Čo však teraz? Teraz vnímam asi toto- neznesiem spoločnosť zlých upírskych ľudí, s tými ja nič nenarobím musia chcieť sami, no na druhú stranu keď vidím nejakú napríklad predavačku bez života ako si bez nálady odrába tých svojich pár korun čo jej pribudne na účte- hneď ma napadne nejaká povzbudivá poznámka, aby mala aspoň na pár minút lepšiu náladu a tvár sa jej rozžiadila v úsmeve, všeobecne sa s ľudmi momentálne dávam viac do hovoru- cudzími, ale nie upírmi.
Menej rozmýšľam- mozog používam len keď potrebujem- len si tak som bez myšlienok(aj tak je 90% z nich len hlúposť). Mám odpor k slovu „musím“, je toho vážne málo čo človek musí! Je treba zastaviť- vyložiť si nohy zrelaxovať, veď špinavé prádlo počká, šéf musí tiež počkať- veď ani on nerobí sám na seba. Ľudia s negatívnym prístupom či už ku mne alebo všeobecne sa niekde stratili, za to tých čo mám rada teraz stretám na každom ktoku, tak čo ďalej? No predsa ísť ďalej! Neviem a netuším, či je toto tá správna cesta, ale každá cesta na ktorú sa vydám stojí za to, aby som po nej šla až do konca a videla výsledok. 
Milý Kájo ĎAKUJEM!
Ak budete taký milý a napojíte mňa aj moje deťúrence v sobotu 11/6/2016 o 22:00hod. Tešíme sa!


Petra se seznámila s texty potřebnými k dalšímu kroku na své cestě a rozhodla se pokračovat dále.

dne 2.6.2016 požádala o napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života

 

společně s Petrou budou napojeny i její děti

 

toto napojení proběhne v pátek 17.6.2016

období před napojením -  Petra

 

zde můžete Petro zaznamenat cokoliv co jen chcete v období po pročištění a před napojením na modrobílý plamen Květu života. Za jakýkoliv příspěvek jak prožíváte toto období budeme vděční.

 

Období před napojením na MPKŽ

po očiste a pred Kvetom Života

datum: 13.06.2016 | vložil: Petra

Očistou prešli so mnou i moje detičky- nebadala som nejaké extrémne zmeny, ale dcéra čo navštevuje 1.rok školu a ktorej nešlo veľmi čítanie (čo som riešila novými pre mozog prijatelnejšími metódami ako je stálé memorovanie) si zrazu sama k tomu sadne a číta si, keď som ju do toho prestala tlačiť. Odkedy chodí do školy, tak začala byť trošku odmeraná, teraz je konečne zasa prítulnejšia. Za to syn odmieta chodiť do školky- hovorím si niečo sa tam muselo stať, no pravdepodobne sa nestalo tam, ale stalo sa niečo v ňom a keďže málo rozpráva to či je to tou školkou neviem z neho vymámiť. Dnes sme sa s manželom dohodli, že už do školky tento školský rok nemusí- načo by sa tam trápil, keď on sám vie lepšie než mi dvaja dokopy, čo je preňho lepšie. To je nateraz všetko, keď zasa na niečo naďabím- písnem!


Re: po očiste a pred Kvetom Života

datum: 13.06.2016 | vložil: Kája

Jsem potěšen milá Petro že jste sem vložila nějaká písmenka a jsem za ně vděčný. 
opět jedna z krásných ukázek jak si v podstatě ani neuvědomujeme jak se věci mění a my přitom jsme schopni říci nic zvláštního se nestalo.
o svých dětech píšete že jste nic zvláštního nezpozorovala a přesto pokud čtu pozorně tak prošly obě velmi hlubokou změnou jen je těžko říci jak by se věci odvíjeli za "normálních" okolností :):)
něco jiného jsou pravidla a něco jiného je a bude někoho do něčeho a to čehokoliv "nutit".
děti nepochybně mají mít své povinnosti a čas vyhrazený nejen na učení, ale také práci a zábavu. pokud budeme a to nejen děti ale kohokoliv do čehokoliv "nutit" pak u toho dotyčného jen vzniká daleko větší odpor a to je vždy mít na paměti. my bychom se v mnohém měli učit od dětí protože mají v mnohé ještě neovlivněný a neskreslený názor a pohled.
vemte si školu vy sama na sebe co vám ve skutečnosti dala co z toho co jsme se museli pracně učit dnes ještě víme a nebo vůbec v našem životě používáme. Moc toho opravdu nakonec není a mnohé z toho co jsme se my učili jako fakta a moudra je dnes toutéž školou popíráno a učí se jinak a zase mnohdy bludy. 
ne každý bude inženýr a není potřeba chtít a požadovat aby dítě mělo jedničky od zhora až dolů je lepší hledat co jej opravdu baví a k čemu tíhne.
to vše je ovšem opět myšleno všeobecně
a pokud malé dítě najednou v této době nechce chodit do školky i to je k zamyšlení a protože se to objevuje v našem okolí a přímo se nás to dotýká má nám to něco říci a měli bychom se hodně zamýšlet nad tím oč zde jde. 
my sami se neumíme mnohdy vyjádřit a tak dítě je na tom ještě "hůře" a neřekne nám věci tak abychom my jim rozuměli oni se nemohou povýšit na naší úroveň. to my se musíme snížit abychom jim rozuměli a ony nám to vrátí.
pokud s ním budeme diskutovat měli bychom k tak malému dítěti "pokleknout " aby mělo pocit že jsme stejně vysocí . dítě si mnohdy myslí už jen tím jak jsme vysocí že máme nadvládu a nemá k nám důvěru.
neznám všechny podrobnosti a nejsem ve vašich tělech a všechyn ty věci se týkají vždy jen každého daného kdo s nimi přijde do styku a naní vůbec jednoduché spíše není možné ani odpovědět na to co sa vlastně přesně děje a proč protože to víte nebo máte zjistit vy.
je však možné že dítě pokud prochází čištěním tak ve školce může něco vidět něco z čeho má strach a nechce o tom mluvit a je jen na vás zjistit jak se věci mají.
na tohle není možné dát návod protože každý z nás má ke svým dětem ojedinělý přístup a každý s nimi mluví jinak.
pravdou však je že tak jako jsou ve vás všechny věci tak jsou i v dětech a ony vědí proč nechtějí do školky a co se tam děje a podobně. jen je musíme umět rozkomunikovat a proto bychom neměli děti odmítat když nám chtějí něco říci protože jednoho dne k nám stratí důvěru a nebudou nám říkat nic
můžete si s nimi povídat o andělích a skřítkách o energiích a ptát se vyptávat a vést je. to vše je možné to vše však vyžaduje náš zájem a čas. to vše se nám ale jednoho dne vrátí a ony nebumou muset procházet svůj život zkouškami jako my protože jim budeme sdělovat pravdu tak aby to přijali a pochopili.
nebudeme je strašit čerty nebudeme lhát že existuje ježíšek a nosí dárky a dítě tomu bezmězně věří a jednoho dne když se setká s pravdou si řekne komu a čemu mám věřit když mi ten svět lhal celý můj dosavadní život.
staňme se jen těmi pozorovateli svých životů a uděláme pro sebe to nejlepší co jsme jen mohli.
naučme se rozlišovat rozum od srdce a pravda se nám bude odhalovat.
s Láskou a v Lásce Kája

Samotné napojení na Modrobílý plamen Květu života.

 

v pátek 17.6.2016 byla 

 

paní Petra a její děti na tyto energie napojeni.

Petra po napojení na MPKŽ

 

Pondelok

datum: 20.06.2016 | vložil: Petra

Sľúbila som, že ešte niečo pred piatkovým napojením napíšem, no nejako som sa k tomu nedostala, tak prepáčte.
Piatok to bolo zaujímavé a od piatka každý večer je źaujímavý, ked si ľahnem a hodím sa do klídku tak mi vybruje celé telo- zaujímavé, trocha i rušivé, lebo som dosť unavená a nechce ma to nechať si odpočinúť, musím si na tento pocit zvyknúť? Pripadá mi to ako keby som si každý večer ľahla do nabíjačky. Včera na obed som sa druhý krát narodila- všetci moji strážny stáli pri mne. Zabehlo mi mäso, ľudia ale tak, že už som modrala a odpadávala, manžel s mojím otcom ma zmätene trieskali po chrbáte a nešlo to von, potom mi niečo vraví- kľud, pomaly sa snaž nadýchnuť- chrčala som ako v poslednej minúte svojho života! Hrozný pocit. Tak tuto by som rada poďakovala mojmu strážnemu anielovi, že stál pri mne a mojím spriazdneným dušiam- manželovi a ocinovi a aj vám Kájo, lebo nebyť očisty a napojenia, moja vnímavosť ńa tieto bytosti čo mi našepkávajú a ochraňujú ma by bola na nulovej hladine a bola by som spanikárila. Ďakujem.


Re: Pondelok

datum: 20.06.2016 | vložil: Kája

Nemáte zač děkovat protože nikdo vlastně neví jak by věci byly pokud by jste se nenechala napojit na energie modrobílého plamene a pokud by jste neprošla službou Shambhala 30 dní s očištěním. Třeba by se vám nic podobného ani nepřihodilo, protože to co se vám přihodilo má s něčím nějakou souvislost do něčeho to zapadá a vy máte přijít na to kde tento střípek patří aby se vám vykreslil obraz toho co vám to mělo a má říci.
s Láskou a v Lásce Kája


Napojenie bytu.

datum: 28.06.2016 | vložil: Petra

Dobrý deň.
Napojenie domu na MPKŽ, vyskúšala by som, i keď momentálne si nie som vedomá, že by tam niečo negatívne bolo- domček sme si s manželom vlastnoručne postavili, detičky nám doň priniesli nový rozmer- bezpodmienečnej lásky, ale ak myslíte že je to v poriadku a i tak to treba? Ja si posledné dni žijem svoj sen- telka ma vôbec neinteresuje, internet na pár minút skontrolovať čo nové alebo v práci a to pracovne, taká som dobitá, lebo každý večer ležím v nabíjačke- tak to cítim. Majte sa zatiaľ. A domček by sme napojili kedy? 7/7/2016 budeme na chajde- ide to i bez mojej prítomnosti?


Re: Napojenie bytu.

datum: 28.06.2016 | vložil: Kája

Jsem potěšen že někteří docházejí k poznání, že nepotřebují televizi a jiné nesmysly, aniž by k tomu byli vyzívání ať toto opustí, protože to k ničemu dobré není.
když už nic jiného tak získáte navíc mnohem více času pro sebe, ale těch výhod nesledovat televizi a nebrouzdat po internetu je mnohem více na to však každý musí přijít sám.
a k tomu napojení vašich prostor,
je to jako s vámi také jste si nemyslela že na sobě něco máte. to kdo stavěl dům a jak jej stavěl nemá s entitami a dušemi nic společného těm je to úplně jedno a pokud tam dneska nejsou klidně tam mohou být zítra.
je to spíše naše vlastní neznalost co to vlastně je kde se to bere a z čeho se to bere.
takže ano prostory vám Petro napojím 7.7.
to že se nebudete přímo účastnit nemá na toto vliv ale vše je popsáno v článku
přišel mi od vás také email že žádáte o zasvěcení do Shambhaly 3.7. 
toto není možný termín . opět je v daném článku uvedeno že nabízím každému z účastníků tuto možnost zasvěcení ovšem až projde napojením na modrobílý plamen Květu života a stejně tak až budou jeho prostory na stejnou energií napojeny a protože vaše prostory budou napojeny až 7.7. není možné zasvěcení do Shambhaly 3.7.
je potřeba vybrat jiný termín a opět je vše uvedeno v článku.
pro vás je tedy následně možný termín do zasvěcení 15.7 nebo 23.7.
přeji hezkou dovolenou
s Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Napojenie bytu.

datum: 29.06.2016 | vložil: Petra

Dobrý deň Kájo.
Tak potom by som brala 15/7/2016, lebo sa neviem dočkať, táto cesta ma baví.
A keď už si tu takto už niekoľko týždňov vykládáme, povedzte mi, čo je Vaša motivácia k tomu aby ste sa ujal 20-tich duší čo hľadajú ten správny smer?
Pekný deň.


Re: Re: Re: Napojenie bytu.

datum: 30.06.2016 | vložil: Kája

Milá Petro, nyní je vše v pořádku a 7.7. budou napojeny vaše prostory a 15.7 pak proběhne zasvěcení do Shambhaly.
Na vaši otázku co mě vede k tomu, abych se ujal 20 duší by se dalo odpovědět velmi krátce a to tak že "jednoduše mohu".
Z druhé strany mne samotného vlastně opět přivádíte k otázce proč to vlastně dělám a jak jsem se k tomu přesně dostal. A odpovědět na tohle by vydalo na knihu a ne možná jednu. Faktem je, že pokud by mi do života nevstoupily právě ty věci, kterými jsem si musel projít nebyl bych zde a dělal bych něco zcela jiného. Pravdou je že nebýt několika lidí kteří mi do života také vstoupili byli či jsou mou součástí také bych tohle dnes nemohl dělat. Nebýt mých rodičů, které miluji nebyl bych zde, nebýt mých dětí nebyl bych zde. Nepotkat jednoho dne Milenu a nejít kousek cesty s ní bok po boku nebyl bych zde a neuměl bych a neznal co umím a znám. Energie ke kterým máme dnes přístup a na které se můžeme napojit zde nebyly dány náhodou a my jsme s Milenou něco slíbili a já ten slib nikdy neporuším. 
Pokud by dnes po mém boku nestála a nebyla mi oporou Radka, která se na mnohém z toho podílí také bych to nemohl dělat. a hlavně nebýt těch dvaceti duší nemohl bych toto tvořit.
takže zde společně tvoříme něco a každý do toho za sebe dává to své , to co může a má. to k čemu je veden. vy přicházíte s tím že chcete změnit sebe sama a já přicházím s tím, že vám tu berličku tu podporu a cestu mohu ukázat.
a až jednoho dne potkáte někoho kdo je připraven projít stejnou cestou pak mu budete vyprávět a on podle toho zda sám bude chtít či ne se rozhodne zda to vše také podstoupí, protože i on může. je to pro každého a každý může jen ne každý jak ukazuje celý tento projekt je opravdu připraven. ti co to vzdali nechali se zastrašit či odstoupili z jakéhokoliv důvodů se jednoho dne mohou vrátit. vaše všechny příběhy zde zůstanou jako zdroj informací pro každého příchozího, jako podpora pro ty co se jednoho dne také rozhodnou. a mohou se seznámit s dvaceti příběhy a každý si odnese to co sám přesně v té době potřebuje. ti co to budou mít těžké se dočtou že tak to je, ti co si myslí že selhali a nezvládli to se dočtou že to je normální že tak tomu je. vy sami těch dvacet duší co se zde na počátku setkalo je důležitých bez vás by to nebylo a tak já vkládám do toho všeho jen to co mohu. 
navíc se na tom všem učím a postupuji dopředu stejně jako vy , jste mi inspirací jste mi motivací a setkáváme se s mnohým s čím bych se nesetkal nebýt právě vás. 
kdysi jsem sám hledal pomoc a dal bych nevím co kdyby mi někdo pomohl, hledal jsem ji v duchovním světě u kartářů a kdekoliv jinde v podobné oblasti. neměl jsem peníze a každý je chtěl a zadarmo pro mne neuděl nikdy nikdo nic v této oblasti. přišel jsem o miliony přišel jsem o střechu nad hlavou ale našel jsem něco co se penězi nedá vyčíslit a dnes bych nevyměnil to co znám umím a kde jsem za žádné peníze na světě.
z duchovna se stal byznys kartáři jsou na každém rohu, vyloží vám je v přímém přenosu v televizi nebo v rádiu a svedli nás "mocní" opět z cesty a my tomu slepě přihlížíme a věříme těm pohádkám.
jsme až po uši v tom duchovním bahně a nechceme se probudit protože takto nám to vyhovuje je to pohodlnější číst sladké řeči o andělích, které mimochodem miluji jen je to vše trochu jinak. 
žijeme v bludných a obludných představách co je a co není důležité a stále namísto toho abychom rostli upadáme níž a níž aniž si to uvědomujeme. " Dejte jim cokoliv co jen chtějí jen je zabavte" tím se řídí ti co mají moc a vědí proč to dělají, pokud vás někdo zabaví nemáte čas se zamýšlet a bavíte se a je jedno čím a jak. chcete televizi máte ji, chcete domy, auta bazény a půjčky máte je mít. chcete se bavit duchovnem a věřit v anděly a zázraky dobře budeme vám vykládat karty budeme vás bavit jakkoliv jen vám nesmíme dát čas. čas na to abyste se mohli zamýšlet jak to vlastně je, kým vlastně jste a podobně.
jedno jsem se v životě naučil, mohou mi vzít cokoliv ale mé přesvědčení a mou víru mi nikdy nevezmou a já věřím. JA VIM.
S Láskou a v Lásce Kája


Re: Re: Re: Re: Napojenie bytu.

datum: 30.06.2016 | vložil: Petra

Ďakujem za odpoveď. Máte dar slova- to si vravím od začiatku, čo čítam vaše stránky, ja som skôr ten typ, čo radšej všetko zhrnie do jedného súvetia, preto pre mňa bolo ťažké vkladať toľko príspevkov, ale popasovala som sa s tým. Vlastne keď ani tak neuvažujem čo sem napíšem, tak to ide samo- sem tam.
Zasvetenie do shambally prebieha tiež o 22:00?
Krásny deň. Petra


Re: Re: Re: Re: Re: Napojenie bytu.

datum: 30.06.2016 | vložil: Kája

Nikdy nepřemýšlejte o tom co a jak budete psát stačí usednout, požádat o vedení a pak už jen vyťukávejte co vám přijde nepřemýšlejte o tom:)
ano zasvěcení je také ve 22:00

Prostory, které paní Petra obývá byly dne 

7.7.2016 napojeny na 

energie modrobílého plamene Květu života.

Na MPKŽ jsou napojeny i mé prostory

Môj dom môj hrad

datum: 11.07.2016 | vložil: Petra

Včera som sa vrátila večer z dovolenky, zatiaľ nič nebadám, ani nebol čas niečo vnímať- vybaliť celé auto upratať, očista tela- posteľ a ráno do práce, tak ak na niečo naďabím tak Vám napíšem ako je nášmu domčeku napojenému na MPKŽ. Zatiaľ sa majte a pekný deň a ďakujem.

16.7.2016 vložil Kája

ani se nedivím že jste nic nevnímala pokud jste se vrátila z dovolené plná prožitků a zážitků a z druhé strany opět jakýchsi starostí vše vybalit a začít opět běžný chod života. Vše bude záležet na vás kolik času budete věnovat sobě sama proto abyste dále pravidelně a stabilně procovala s energiemi. je to jen a jen na nás a já se těším na jakýkoliv váš další příspěvek o změnách a prožitcích.

s Láskou a v Lásce Kája