Modrobílý plamen Květu života.

 
Katka a Fabio
Pokud účastník šel dále a nechal si napojit na modrobílý plamen Květu života i své prostory pak je toto až dole na této stránce- je potřeba projít stránku až dolů - stejně tak účastník najde formulář pro vložení příspěvku až dole na této stránce.
Shambhala 30 dní s očištěním
 
Katka prošla touto službou ve dnech 30.4. až 30.5.2016 
Fabio jako její partner vstoupil do této služby později a prošel touto službou od 4.5. až 4.6.2016
Jejích osobní poznámky z těchto dnů naleznete zde.
Po ukončení této 30 denní cesty Katka za oba napsala toto - cituji:
 

po pročištění

Datum: 03.06.2016 | Vložil: Katka

Co nám dalo 30 denní čištění se Shamballou

 

Už když jsem se přihlásila na 30 denní čištění, tak jsem věděla, že dělám správně a má energie mi to dala pocítit. Dále mě v tom utvrdilo několik vizí, které jsem měla v průběhu celého měsíce. Vše sdílím s manželem a i on se chtěl zúčastnit tohoto čištění. Během večerních cvičení chi kungu měl i on několik vizí. Díky tomu, že jsem vše zapisovala, tak nás to přimělo o všem více přemýšlet a hledat smysl všeho. Je to velice užitečné si probrat celý den a těžší věci si pěkně promyslet. Dostali jsme i pár lekcí a věřím, že příště v těchto zkouškách již obstojíme. Celý měsíc byl klidný a i v náročnějších situacích překvapivě příjemný. Zajímavé bylo, že i jindy stresové situace jako maturita naší dcery, balení, cesta do zahraničí i rekonstrukce bytu probíhal v úplném poklidu a lásce. Když si to tak uvědomujeme, tak celý měsíc nedošlo doma k hádkám ani nedorozumění. Celá rodina je taková spojenější a přitom uvolněná. Máme celý obrázek, který jsme skládali jako puzzle každý den. Vždy nám něco docvaklo a posunulo nás dále. Oba jsme si ujasnili čemu se chceme v životě věnovat a máme svůj cíl. Ze začátku jsme si na energii zvykali a nyní je to naše běžná a příjemná součást života. Tedy moje byla a abych pravdu řekla, tak mě již chybí. Něco je jinak. Velice ráda bych to cítila dále. Jsem připravená pokračovat ve své cestě. Doporučené texty jsem si pozorně přečetla. Donutilo mě to o všem ještě více přemýšlet a utvrdilo mě to v mém rozhodnutí. Texty Mileny beru jako poslední zkoušku, jestli jsem opravdu připravená. Žádám Vás Kájo o napojení na modrobílý plamen Květů života a velice se těším. O tom co manžel, napíší, až po jeho ukončení čištění a až mu přeložím všechny doporučené texty.
Srdečně díky Kájo! Přejeme pěkný večer všem.

 

Modrobílý plamen Květu života

Datum: 05.06.2016 | Vložil: Katka

 

Milý Kájo, děkujeme Vám s manželem ze srdce za možnost napojení na modrobílý plamen Květu života. S doporučenými texty jsme se oba pozorně seznámili a žádáme Vás oba o napojení v termínu 17.6.

Další změna kterou cítím, když už se nečistím je, že být pozitivní, vnímat ostatní pozitivně je nějak náročnější a stojí mě to více času a přemýšlení. Před tím to bylo takové přirozené. Pěkný večer všem.

Katka a Fabio se seznámili s texty potřebnými k dalšímu kroku na své cestě a rozhodli se společně pokračovat dále.

dne 5.6.2016 požádala o napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života

 

toto napojení proběhne v pátek 17.6.2016

období před napojením -  Katka a Fagio

 

zde můžete Katko opět samozřejmě za oba zaznamenat cokoliv co jen chcete v období po pročištění a před napojením na modrobílý plamen Květu života. Za jakýkoliv příspěvek jak prožíváte toto období budeme vděční.

 

Období před napojením na MPKŽ

Období po očistě

datum: 16.06.2016 | vložil: Katka

Manžel se cítí výborně jak fyzicky-běhá třeba obden 12 km, tak psychicky. Cítí smíření sám se sebou a přiblížení ke zvířatům. Nabíjí se energií a nyní ji i posílá ostatním. Když jsem nebyla doma, tak sám uvolňoval mamce zablokovanou páteř. Cítím, že má v sobě neuvěřitelnou sílu a začíná ji používat. Mile mě to překvapilo, protože to nebylo nikdy jeho cílem.
Cítím, že je náš domov vyčištěn. Je tu klid, pohoda a porozumění. Když jsem se vrátila z pracovního víkendu, kde mi vyvstaly nezpracované věci, tak doma jsem to pak viděla úplně jinak a v klidu. Hlavně názory ostatních mi byly jedno. Bylo to zajímavé sledovat jak mi docházejí určité věci. Dopředu už nic neřeším a s ničím si nedělám hlavu. Zajímavé také bylo sledovat změny po ukončení čištění. Cítila jsem změny, něco mi chybělo a hlavně jsem už nemohla spoléhat na to, že mi Kája pošle očistnou energii. Uvědomovala jsem si, že jsem už zase po dlouhé době protivná. Manžel se ptal co mi je a jak mi může pomoci. Potřebovala jsem klid a samotu, abych si utřídila myšlenky a hlavně abych začala zase spoléhat sama na sebe. Pak jsem začala žádat o energii Shambally a ono to funguje. Vyzkoušela jsem si to na mamince, když o víkendu hodně pracovala na zahradě a začaly jí bolet klouby a měla obavy, že se druhý den ani nehne. Vše bylo v pořádku. Dcera dělala přijímačky na VŠ a nijak mě to s manželem nevzrušovalo. Vždyť vše se děje pro naše nejvyšší dobro. Po prvním dnu byla ale smutná a tak jsme jí oba poslali energii(já Shambally). Bylo to jako když mávne kouzelným proutkem. Test napsala výborně a čeká na celkové výsledky. Opět jsme s manželem v klidu. V práci budu mít asi nějaké změny a třeba budu i hledat novou, ale je mi to celkem jedno. Vím, že mi každá práce v mém životě vždy dala nějakou lekci a když už nebylo co, tak přišla nová. Líbí se mi to tak a ráda se posouvám dále. Vždy když jsem se vypracovala a byla mi nabídnuta vedoucí funkce, tak jsem s díky odmítla a šla se učit něco nového. Nedokážu stagnovat na místě až do důchodu. Stále je co objevovat a učit se. Dnes odpoledne jsem na sobě použila energii Shambally a krásně jsem usnula. Bylo to jako při večerních čištěních. 
Jsme velice rádi a moc děkujeme, že jsme se mohli tohoto čištění zúčastnit. Spoustu věcí jsme si ujasnili a spoustu naučili. Těšíme se na zítřek a budeme informovat o našich pocitech. Pěkný večer všem.


Re: Období po očistě

datum: 16.06.2016 | vložil: Kája

Kéž by bylo takových bytostí více.
Ano jednou budou ale k tomu vede ještě dlouhá cesta. ne to není o povyšování jednich a snižování druhých.
je to stav který dnes je .
všude čteme jak se vše prosvětluje jak stoupáme a podobně a nikdo nechce vidět skutečnou pravdu jako bychom bylo tím "světlem" o kterém mnozí píšou zaslepeni. Myslíme si že někdo zde něco udělá za nás a ono to tak není. vše je v nás a jen v nás jen to musíme najít a je to nekončící proces .
já jsem vděčný že jsem mohl být u toho kdy jste se oba rozhodli změnit něco a to opravdu vědomě . dokládá to každé vaše písmenko že to bylo vědomé že jste to dělali pro sebe a za sebe.
energie fungují a já jsem rád že mohu zítra být u toho kdy budete napojeni na zcela mimořádné energie. to jakými opravdu jsou a co vše vám přinesou je otázkou času a toho jak s nimi budete pracovat
bez energií modrobílého plamene Květu života a bez energií Shambhaly nemůže dojít k Jednotě. obě energie se musí propojit ale to je zase na jiné povídání. já se těším na vaše písmenka a přistupte k tomu večeru bez očekávání to je to nejlepší co můžete udělat.
s Láskou a v Lásce Kája


Pár dní po čištění

datum: 07.06.2016 | vložil: Katka

Manžel dokončil čištění v sobotu. Včera a dnes se na něj valí jedna jobovka za druhou. Vše vyřešil a říká, že cítí velké přiblížení ke zvířatům a to jak ve snech, tak v reálném životě. Dříve psy nemusel a dnes jsem ho viděla jak se před obchodem mazlí s buldočkem, který měl prý oči člověka.
O víkendu jsem byla se spolupracovníky-kamarády na lodičkách na vodě. Alternativní přístup mám jako jediná a ostatní jsou materialisté. Necítila jsem se tam tak dobře jako dříve. Vyměnili jsme si názory ohledně trestu smrti a v tu chvíli jsem si říkala co tam vlastně dělám? Raději bych byla s manželem a užívala si sluníčka s ním. Bylo mi vyčteno, že dostatečně nepiji a nekouřím. Spustila se mi tam alergické rýma. Příčinou alergie je, když dělám něco, co nechci a jsem k tomu nucena. Respektuji názory ostatních a jednou ročně můžu jet utužovat pracovní vztahy, ale znova jet s ostatními za 2 měsíce na víkend na hory se mi moc nechce. Uvidím jak to zvládnu odmítnout, to mi totiž moc nejde. Vím, že to je moje zkouška. Pěkný večer všem.


Re: Pár dní po čištění

datum: 08.06.2016 | vložil: Kája

Nevím jaký jste měla pocit u psaní a nač jste myslela, ale vím jaký jsem jej měl a stále mám já, na co myslím a co vše se mi tímto vašim krátkým a nádherným textem vybavuje.
Psát by se o tom dalo hodně dlouho ale opravdu toho času moc v dané chvíli nemám.
Není to pro mne překvapující, že vás manžel nachází bližší vztah ke zvířatům a myslím že mnohé změny pak můžete daleko více vnímat po napojení na modrobílý plamen Květu života a opět se bude dále pak mnohé odvíjet jen od toho jak se vším budeme sami pracovat.
Nad vašim prožitkem o víkendu se usmívám a nic není o náhodě a mělo tomu tak být. přesně s tím jste se měla setkat aby jste se nad tím mohla zamyslet. to jste udělala protože píšete že se vám na další setkání s těmito lidmi a trávit tak s nimi své osobní volno nechce. tohle pochází ze srdce stačí si to jen uvědomit tohle není z rozumu, ale v zápětí dodáte že odmítnutí vám moc nejde, ale to pochází zase z rozumu. vnímejte ten rozdíl těch energií odkud která je.
a právě proto že vám to nejde říci ono ne jste tomu vystavena. vede váš váš vnitřní naváděcí systém k tomu co máte udělat jen vy jej rozumem potlačujete. a proto že se máte naučit tohle řešit jste tomu vystavena. máte jen dvě možnosti.
můžete s nimi jet a až se vrátíte budete říkat bylo by mi lépe někde s manželem na zahradě příště už nejdu , nebo nemusíte jet už nyní a budete trávit čas třeba jen tak sama se sebou a ušetříte si další lekci, protože jednou dříve nebo později ji zvládnout musíte. a nikdo jiný než vy sama ji zvládnout za vás nemůže. takže vy si ve vašem textu nejen kladete otázku ale zároveň si na vše také sama odpovídáte jen si myslíte že to možná vyřeší někdo za vás a to se nestane, protože je to váš život a je to jen vaše rozhodnutí a je na vás zda chcete tedy dnes vlastně již vědomě trpět dále a nebo budete ten čas trávit jak opravdu sama chcete.
je to kouzelné co jste tak hezky napsala
s Láskou a v Lásce Kája

 

Samotné napojení na Modrobílý plamen Květu života.

 

v pátek 17.6.2016

 

 byla Katka a Fabio na tyto energie napojeni.

Katka-Fabio po napojení na MPKŽ

napojení na MPKŽ

datum: 19.06.2016 | vložil: Katka

V den napojení se ke mně na internetu dostala knížka Tajemství Shambhaly. Hned jsem se do ní začetla a večer těsně před napojením mi zase došla spousta věcí. Četla jsem tam o tom co jsem již věděla, tušila nebo prožila a zase spousty nového. Třeba jak dále kultivovat a rozšiřovat energii a jak dále pracovat s mystickým zážitkem, kterému říkám pocit bezpodmínečné lásky. Při samotném napojení jsem na něj myslela a pak usnula. Manžel usnul hned. Druhý den ráno jsem měla po alergii. Už jsem neměla nateklé, červené a svědivé oči. Manžela začal bolet zub při teplém jídle a tak jsem přiložila ruce a požádala o energii MPKŽ. V rukách jsem nic necítila a tak jsem vyzvídala co cítí manžel. Ruce tentokrát nehřály ani nevibrovaly, ale měla jsem pokračovat, protože cítil klid, mír, lásku a pohodu. Celý den byl v klidu. Dnes jsem po obědě opět přiložila ruce. Oba jsme již cítili horko z rukou a já také vibrace. Uvidíme jak se to bude dále vyvíjet. Pěkný den všem a obrovské díky Kájovi.


Re: napojení na MPKŽ

datum: 20.06.2016 | vložil: Kája

Děkuji za písmenka a z toho že jste usnula si nic nedělejte. Každý to bude prožívat a pociťovat tak jak sám má a nejde o to zda jsme byli přímo účastní jako spíše o to co nám to dále přinese.a přinese nám to jen právě tolik kolik tomu sami dáme nakonec času, takže je potřeba s těmito energiemi pravidělně pracovat.
jeden o ověřených a nejrychlejších způsobů jak následně pocítit onu onergií modrobílého plamen je dát chodidla na zem a požádat o ní a nepochybuji o tom že ji pocítíte jak do vás vstupuje. 
pracujte s touto energií nějaký čas pravidelně abyste poznala že tohle je právě ona a pak uděláte další krok.
pokud budete mít zájem o napojení vašich prostor na energie modrobílého plamene prosím sdělte mi zde pak termín který jste si vybrala.
s Láskou a v Lásce Kája


po napojení na MPKŽ

datum: 21.06.2016 | vložil: Katka

Každým dnem a každým napojením je opravdu má citlivost na energii MPKŽ opravdu silnější. Dnes mi manžel říkal, že když jsem mu přiložila ruce na tváře, tak to cítil až v chodidlech. Maminka ten rozdíl také zaznamenala a říká, že jen co se jí dotknou, tak už tu energii cítí. Přemýšlela jsem u toho působení, proč ji asi bolelo v boku a v momentě, kdy mě napadla ledvina, tak jsem cítila odezvu v druhé ruce. Je to zajímavé si s energií prohrávat a dále analyzovat. Zkouším to i na sobě a je to příjemné. 
Velice děkujeme a vítáme možnost čištění bytu pomocí MPKŽ. Pokud je to možné, tak s manželem prosíme hned o první nabídnutý termín. Pěkný večer všem.


Re: po napojení na MPKŽ

datum: 22.06.2016 | vložil: Kája

Je to pochopitelné a mám z toho radost že to právě takto popisujete. Citlivost je a bude větší pokud s tím vším člověk vědomě a pravidelně pracuje. čas do toho všeho vložený je podmínkou a odměnou je změna v nás samotných a tím kolem sebe nás a dokážeme energie nakonec opravdu rozpoznat.
jste napojeni na jedny z nejlepších energií na které se napojit vůbec jen můžeme a ve vašem životě se to bude stále projevovat pokud s tím vším budeme pracovat tomu věřte.
Jakékoliv prostory je možné napojit na energie modrobílého plamene a to nejen vaše osobní ale dokonce i veřejné a ona energie tam bude proudit stále a i tohle je možné pocítit. vy sami dnes na energie modrobílého plamene napojeni jste a když vám napojím vaše prostory na tyto energie pak to nepochybně taktéž pocítíte a změny v prostorách budou přicházet postupně stačí být opět jen pozorovatem. bližší informace dohledáte na stránkách.
a samozřejmě že vám rád a v lásce vaše prostory napojím vždyť to zde nabízím, abychom mohli pak následně udělat ještě další krok, který je neméně důležitý pro vás samotné.
první volný termín je ve čtrtek 23.6 vše je uvedeno v článku a to opět ve 22:00 hod. jako vždy nemusíte dělat nic jde o prostory ale v daný den a hodinu opět pročistím i vás samotné aby zde byla jistota že je vše ráno čisté jak vy tak vaše prostory. pokud se dáte v danou hodinu do klidu a požádáte aby jste mohli vidět a vnímat proces, který se bude dít ve vašich prostorách můžete to cítit a dokonce vám mohou být některé věci v obrazech ukázány. tohle ale není pravidlem 
vždy to bude odvislé od mnoha věcí ale vždy to funguje byť nemusím pociťovat nic.
citlivější lidé zaznamenávají změny již dříve než celý proces napojování začne.
takže já se těším a ve čtvrtek 23.6.vám prostory napojím pokud by termín nevyhovoval dejte prosím ještě vědět.
s Láskou a v Lásce Kája

 

 

Prostory, které Katka a Fabio obývají byly dne 

23.6.2016 napojeny na 

energie modrobílého plamene Květu života.

Na MPKŽ jsou napojeny i mé prostory

Po napojení prostor na MPKŽ

datum: 24.06.2016 | vložil: Katka

Vše pokračuje tak jak má. I manžel se naučil přivolat energii MPKŽ a pociťovat jí. Chtělo to jen trošku více času, aby se naučil vyslovovat a zapamatovat její jméno v obouch jazycích a zjistit v kterém mu to více vyhovuje a pak už to jde . Dnes měl sen v kterém mohl investovat peníze a třeba je zhodnotit. Neudělal to a po 7 letech by mohl být multimilionář. Nejlepší na tom bylo, že mu to je úplně jedno. Ještě nedavno jsem v takové situaci byla opravdu a věděla, že to není moje cesta. Manžel měl, ale pochybnosti. Je krásné, že si k tomu došel sám.
Ještě před 2 měsíci ho pes při běhu kousl a dnes slyšel psa z dálky štěkat a viděl jak k němu běží a tak dal ruce před sebe a poslal mu energii. Pes přestal štěkat a začal ho očichávat, oblizovat a on se s ním mazlit. Ta proměna je až neuvěřitelná.
Včera před napojením mu energie nešla a nějak neměl na to náladu. Nic ani necítil při napojení. Dnes je již vše v pořádku a jde dále.
Energii MPKŽ používám každý den a stačí jen pomyslet na ní a už to běží. Stejné to bylo včera večer při napojení. Také jsem měla zajímavý sen, ale ještě nevým co mi měl říci.
Do dnešního dne jsme celá rodina čekali na výsledky přijímaček dcery na VŠ. Použila jsem techniku pozitivního očekávání stejně jako s budoucností mé nynější práce. Výsledek je úžasný. Dcera je přijata na všechny 3 VŠ a v práci je vše takové jak jsem si představovala. Když se podívám zpětně, tak dříve jsem pracně čistila všem bloky a dnes přicházíme na spostu věcí tak nějak spontáně a rychleji. Z celého srdce Vám Kájo děkujeme, protože tato zkušenost je velice přínosná a těším se až přijde doba, kdy budeme připraveni na energii jednoty.


Re: Po napojení prostor na MPKŽ

datum: 27.06.2016 | vložil: Kája

Děkuji za tak hezká slova a nepochybuji, že tohle vše může a podpoří mnohé z těch, ke kterým se jednoho dne tyhle informace dostanou a oni budou připraveni. Zde totiž nejde jen o to myslet si že věřím a nebo že na základě toho že věřím si něco vyzkouším. Jde o skutečnou víru, která je hluboko v nás a která je spojením právě s tím samotným středem srdce, ve kterém sídlí Kristus.
Pokud by kdokoliv zkoušel něco podobného jako manžel se psem z největší pravděpodobností by jej pes pokousal stejně tak by se to stalo jemu pokud by v tom všem nebyla právě ona víra. To není slovo je to ona energie, která v nás sídlí a je a my jen musíme umět probudit.
není nic co bychom nemohli vše co si jen umíme představit mezi nebem a zemí je realizovatelné jen k tomu vede dlouhá cesta a neříkám že do tohoto cíle dojdeme v tomto životě, přesto to až kam dojdeme pokud máme víru, pokud jsme se vědomě rozhodli a pokud se v čase skutečně spojíme s tím samotným středem srdce a dokážeme jej vnímat, slyšet, pak tohle vše nás každým dnem už nyní obohatí a my nepotřebujeme být multimilionáři protože víme.
s Láskou a v Lásce Kája


žádost o napojení na energii Shambhaly

datum: 27.06.2016 | vložil: Katka

Velice Vám Kájo s manželem děkujeme, že je možnost se dále rozvíjet a rádi bychom využili nabídky na napojení energie Shambhaly 1 a 2 st v termínu 15.7. Pěkný den všem!


Re: žádost o napojení na energii Shambhaly

datum: 29.06.2016 | vložil: Kája

Já jsem rád že vy se sami chcete rozvíjet kéž by takových bytostí bylo více,
termín na zasvěcení je v pohodě a beru to v pozat a věřím že se zde ještě do té doby vrátíte a obohatíte nás o nějaký poznatek prožitek, pocit.
s Láskou a v Lásce Kája


Před napojením na energii Shambhaly

datum: 13.07.2016 | vložil: Katka

Ke konci června jsem na maminku působila energií MPKŽ, protože jí bolela ledvina a záda. Manžela zase zub. Na oba stačil týden a jsou v pohodě. Po té jsme s manželem a synem jeli na dovolenou do Itálie do našeho domečku. Užili jsme si tam krásné dny a to jak přírodu, tak náš byteček. V přírodě jsme přijímali energii MPKŽ plnými doušky. Obzvlášť silné a příjemné to bylo na horách ve výšce 3000 metrů, kde jsem byla se synem poprvé. Netušila jsem, že to bude tak jednoduché tam dojít a tak nádherné! V neděli byl návrat a v pondělí jsem šla do staré a odpoledne i do nové práce. Vše proběhlo v klidu a v pohodě i jsem se těšila. Užíváme si prostě přítomného okamžiku. Po návratu jsem po delší době použila energii MPKŽ k léčení a to maminčina bolavého kolena. Energie byla tentokrát silnější a jasně jsem věděla, kdy mám končit. Účinek byl okamžitý. Přemýšlím o tom, kdy budu užívat energii MPKŽ a kdy Shambhalu? Svojí starou energii, která ke mně sama přišla dnes ani nepoužívám a stále rozvíjím energii MPKŽ (Manžel taktéž). Poznám sama kterou použít nebo to střídat nebo je každá určena k něčemu jinému? Děkujeme Vám Kájo za vše a těšíme se na napojení energie Shambhaly. Pěkný večer všem. Katka a Fabio

          

          Re: před napojení na energii Shambhaly

         datum: 16.07.2016 | vložil: Kája  

         Milá Katko jsem velmi potěšen, že používáte a zkoušíte vše čím jste v posledním období prošla, protože jen opakováním a vědomým "zkoušením" zjistíme a objevíme          to co je nám skryto. Ano každý z nás dneska může, bohužel ne každý sám za sebe chce a nebo chtít v nejbližší době která může trvat týdny, měsíce roky, projít tímto          vším proto aby nastolil změny ve vsém životě. Nic není špatně ani dobře jen věci jsou jak jsou a tak si na to aby zde na této planetě zemi bylo skutečně hezky  

         budeme muset ještě nějaký čas počkat, než alespoň větší skupina bytostí uzraje do stádia těchto změn, protože pak budou působit na jiné a věci se mohou dát do     

        pohybu.

        s Láskou a v Lásce Kája