Zasvěcení Shambhala

Katka prošla
  • 30.4. - 30.5.2016 - službou - Shambhala 30 dní s očištěním
  • 17.6.2016 - napojením na energie modrobílého plamene Květu života
  • 23.6.2016 -  na energie modrobílého plamene Květu života napojeny takéž obytné prostory
 
Fabio prošel
  • 4.5. - 4.6.2016 - službou - Shambhala 30 dní s očištěním
  • 17.6.2016 - napojením na energie modrobílého plamene Květu života
  • 23.6.2016 - na energie modrobílého plamene Květu života napojeny taktéž obytné prostory
 
 zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně.
15.7.2016

Zasvěcení Shambhala

napojení na energii Shambhaly

datum: 16.07.2016 | vložil: Katka

Včera večer již 10-15 minut před 22 hodinou jsme s manželem pociťovali v rukách teplo a vibrace. Později to bylo čím dále silnější jako píchání jehliček. Asi po 15 minutách jsme oba usnuli. Zdálo se mi, že chodíme s manželem po horách a správnou cestu vybírám podle toho, která cesta se mi prozáří světlem. Bylo to jako v knížce Tajemství Shambhaly. Krásný a povznášející pocit.
Manželovi se zdálo, že ostatní po něm stále něco chtějí a obtěžují ho a tak odešel do našeho domečku. Tam jsem ho uvítala a zeptala se jestli už moje láska jedla a že mu hned nandám.
Ráno jsme si chtěli užít dne podle nás, ale slíbili jsme bratrovi, že mu na chalupě pomůžeme betonovat a tak jsme jeli pracovat. Během dne bratrova přítelkyně nedopatřením způsobila v naší kuchyni s obývákem požár a vylila olej z hořící pánve na podlahu. Trošku si popálila palce a tak jsem nastoupila k ošetřování, úklidu a vaření. Čeká nás malování a obnova kuchyně. Co mě ale těší a z čeho mám s manželem dobrý pocit je soucit. Dříve nám hodně vadila a měli jsme střety, ale dnes je vše jinak a nešlo nám ani o škodu. Cítili jsme s manželem lásku a vděčnost, že máme jeden druhého a to bylo dnes pro nás to nejdůležitější.
Velice Vám Kájo za vše děkujeme a zase někdy napíšeme jak pokračujeme s energií Shambhaly. 
Pěkný zbytek dne všem.


Re: napojení na energii Shambhaly

datum: 17.07.2016 | vložil: Kája

Jsem rád, že jste došli až sem jako jedni z mála z celé skupiny. Vše pak nakonec vypovídá jen o tom, že rozhodnutí něco změnit je jedna věc a opravdu jít po této cestě je věcí druhou. Vše tohle "funguje" jen podle míry toho co sami do toho všeho vložíme. Každý může a přesto ne každý je "připraven" a ani to není to správné slovo protože připraveni jsme i nejsme na nic kolem sebe a přesto mnohé věci zvládnout musíme. Tuhle cestu však zvládnout nemusíme protože je naprosto dobrovolná. Přeji jen to nejlepší a těším se.
S Láskou a v Lásce Kája


Pár dní po napojení na energii Shambhaly

datum: 22.07.2016 | vložil: Katka

Energie Shabhaly je krásná a popsala bych ji jako kdyby vám dlaň a prsty okusovaly maličké rybičky. Když večer přijímáme energie, tak začínáme MPKŽ a pak pokračujeme se Shambhalou. Ta dokáže být tak silná jako když nás píchají stovky miniaturních jehliček.
Je to příjemné a cítíme klid a lásku. Při léčení začínám MPKŽ a pak používám Shambhalu. Kamarádka má boreliózu a tak jsem postupně vyzkoušela obě energie na dálku. Cítila úlevu, klid, lásku, více energie, ustaly bolesti. Po 3 dnech každodenního působení si sama říkala o energii Shambhaly a po dalším dnu ji umí sama používat. Těch pár dnů nás neuvěřitelně sblížilo i když nás dělí asi 150 km. Obě to cítíme stejně. Je tam obrovské množství lásky. Moc se mi to líbí a někdy stačí na energii jen pomyslet a už ji cítím v rukách. Manžel ji využívá zatím k vlastnímu nabíjení a postřehy má stejné. Pokračujeme dále s oběma energiema a uvidíme jak se to bude vyvíjet dále. Ještě jednou Vám Kájo děkujeme a posíláme lásku.
Pěkný večer všem!


Re: Pár dní po napojení na energii Shambhaly

datum: 23.07.2016 | vložil: Kája

Kdysi dávno jsem si řekl, že pokud bych to co umím nebo vím pomohlo byť jediné bytosti k tomu aby našla sama sebe a vykročila na tu "správnou " cestu pak to vše stálo za to. Děkuji za všechna tato písmenka jsou milá a jsou psána v lásce.
Kéž by si všechny bytosti uvědomily, že i ony mohou. Bohužel sladká slova. která se tak hezky čtou a poslouchají a to právě třeba o andělích, které osobně miluji nás k tomu však nedovedou. je to každodenní práce a každodenní "odříkání" něčeho.
Od chvíle kdy jsme zde začali s Radkou službu Shambhala 30 dní s očištěním nabízet a provádět, se nestalo že bychom jeden jediný den si dovolili vynechat, protože mimo jiné je to pro nás závazek. Nemůžeme si dovolit ten "luxus" říci dneska se nám nechce uděláme si ohýnek něco vypijeme něco ugrilujeme. Jednoduše to nejde. Ne tím si něstěžuji jen ukazuji že pokud něco chceme a někam chceme dojít tak tomu také "musíme" něco obětovat.
Energie fungují samozřejmě na dálku a já jsem rád že se s tím vším tak hezky seznamujete.
až projde zde i Anton zasvěcením do Shambhaly jako poslední účastník této "zvláštní" skupiny pak mám pro vás ještě něco málo připraveno. nepochybně dám včas všem vědět.
děkuji a mějte se všichni kouzelně.
s Láskou a v Lásce Kája


žádost o jednorázové pročištění a pocítění proudu bílé tekuté krystalické energie

datum: 09.08.2016 | vložil: Katka

Po napojení na energii Shambhaly jsme si s manželem říkali, jak jsou ty energie příjemné a že další krok, který bude následovat bude jistě další stupeň Shambhaly. Do dneška tyto energie denně používáme. Před nedávnem mi do cesty přišly knížky o Jednotě a dnes jsem je dokonce obdžela od mojí paní doktorky jako dárek. Od Vás jsem již o Jednotě věděla, ale brala jsem to, že je na to ještě čas a nepřemýšlela o tom. Nyní již 3 týdny se s manželem a kamarádkou učíme vše odevzdávat a udržovat si mysl neutrální. Někdy to je až vtipné jak to funguje a někdy jak se v tom zase meleme dokud to konečně neodevzdáme. Zrovna dnes v noci jsem přemýšlela ve snu, proč musím vše stále dokola opakovat a učit manžela, maminku i kamarádku. Myslela jsem na to, že bych uvítala nějakou pomoc a že už toho na mě bylo včera moc neb si připadám jako kolovrátek. Dnes jsem četla Váš příspěvek o dalších energiích. Nejdříve jsem nechápala proč další energie, ale pak mi přišlo, že je to třeba ta naše pomoc a vše půjde jasněji a lehčeji. Energie a čištění, které jste nám kdy posílal měly vždy smysl a posunuly nás dále tak i tentokrát s manželem prosíme o další pročištění a možnost pocítění proudu bílé tekuté krystalické energie a věříme, že zase uděláme další krůček k Jednotě do které nás to vede.
Milý Kájo, ze srdce Vám děkujeme a těšíme se na 17.6.
Pěkný večer všem!


Re: žádost o jednorázové pročištění a pocítění proudu bílé tekuté krystalické energie

datum: 11.08.2016 | vložil: Kája

Milá Katko v dané době jsem nepřemýšlel vůbec o tom, že by byly potřebné další dva stupně Shambhaly. Předal jsem všem účastníkům maximum co jsem mohl a k čemu jsem byl nějak veden. Pokud kdykoliv v čase se někdo rozhodne absolvovat zbývající dva stupně jsou mu dveře otevřeny a rád mu vyhovím. Věřte však, že není kam spěchat a máte k dispozici toliko věcí, že jaksi je přijat, naučit se s nimi pracovat je na dlouhou dobu.
To, že s enrgiemi Shambhaly pracujete denně je jedině ku prospěchu a v čase se vám budou otevírat různé dveře a přicházet různé informace. Nic z toho však není zadarmo a vše je jen o práci na sobě a času který tomu dáme.
Nečetl jsem knižku o Jednotě k které hovoříte a tak nemohu posoudit. Nevnímám však ani potřebu v nejbližší době něco podobného číst, protože co k vám má přijít to přijde pokud s věcmi pracujete a energie Jednoty , vůbec toto slovo a spojení by bylo na dlouhou diskuzi, protože každý si může pod tímto pojmem představit něco zcela jiného a tak tomu také je. Popsat zde energií Jednoty by bylo dosti složité, tak aby se člověk do toho nezapletl. To co vám v dané chvíli nabízím " prožitek bílého tekutého kristalického světla" je a není energie. I toto se zde jen těžko slovy, která známe dá popsat. Nemyslím si, že by vám to mělo něco konkrétního přinést a nebo, že jste schopni s tím jakkoliv dále pracovat. Jedná se spíše opravdu o prožitek, protože tento proud můžete doslova zaznamenat jak se vaše tělo jakoby pod touto energií sprchuje. Spojil jsem to právě s jednorázovým pročištěním, protože je vhodné se občas pročistit a tu možnost mám a protože vás "chci " nějakým způsobem udržet na této cestě tak s touto nabídkou přicházím. a protože nic není zadarmo tak jsme chtěl, abyste o sobě všichni kdo s kteroukoliv energií pracujete dali vědět a podělili se zde.
jak vidím splnilo se to co jsem očekával a tak i já nyní splním co jsme slíbil a těším se na každého kdo splní onu malou podmínku, že napíše pár řádků.
s Láskou a v Lásce Kája


Prožitek z mimořádného jednorázového pročištění s krystalickým světlem

datum: 20.08.2016 | vložil: Katka a Fabio

Milý Kájo, velice Vám děkujeme za jednorázové pročištění s prožitkem bílého tekutého kristalického světla.
Cítila jsem nejdříve novou energii v rukách a pak postupovala od 1 čakry výše. Když se dostala na solar p., tak jsem usnula. Asi v 1 hodinu jsem se vzbudila. Znovu se mi podařilo usnot asi až k ránu, chvilku před budíkem. Byla jsem vyspaná a plná energie.
Manžel sice usnul úderem 22 hodiny jako obvykle, ale účinek tam stejně byl, neboť další den při pociťování energie Shambhally a Plamene modrobílého květu života jsme energií přímo překypovali. Je to velký rozdíl a obrobská síla. Abych to ustála, tak mi pomáhá se u toho pohybovat. Také se nám utřídilo pár myšlenek a jdeme v klidu dále.
Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkný večer Katka a Fabio

 

Pokud účastník zaznamenal či se chtěl podělit o jakékoliv další prožitky naleznete zde

 - Cesta a prožitky