Cesta a prožitky 

 

Diskusní téma: Cesta a prožitky

Leden

Datum: 01.02.2018 | Vložil: Katka

Tento úplněk jsme se s manželem dívali na film Věčně mladá, kde hlavní hrdinka přestane stárnout, vyhýbá se vážným vztahům a její dcera by mohla být babičkou. Vyjádřili jsme vděčnost, že můžeme spolu zestárnout bok po boku. Přišlo mi to úsměvné, když se spousta lidí snaží o nesmrtelnost. Třeba se to jednou podaří, ale to už budeme mít jiné vědomí a dokážeme si ten nekončící život vychutnat. Zatím na to nejsme připraveni. Je to stejné jako volby, vlády a jednou si řekneme a není to absurdní?
Pěkný večer všem!

Re: Leden

Datum: 02.02.2018 | Vložil: Kája

Patřím bezesporu k těm, kteří svůj skutečný domov mají tam nahoře. Zde jsem vstoupil z jiných důvodů a když jednoho dne budu odsud odcházet nebudu toho litovat. Nechtěl bych být nesmrtelným v tomto světě a jsem rád, že jednoho dne toto fyzické tělo, které není pravou podstatou mého Já budu moci odložit. Mnozí touží po nesmrtelnosti a nejsou schopni skutečně prožít ani jeden den. myslí si že žijí a netuší jak se mýlí, protože oni jen přežívají a čekají co jim přinese další a další den.
s Láskou a v Lásce Kája

Prosinec

Datum: 31.12.2017 | Vložil: Katka

Minulý měsíc jsem pana Káju upozornila na pohled jednoho člověka na zasvěcování do energií a žádala ho o názor, který zde již napsal. Co mě na tomto videu zaujalo bylo, odkud jsou tyto energie a zdali nás můžou dle dotyčného i negativně ovlivnit a že prý žádná univerzální energie není. Začala jsem o tom tedy přemýšlet a došla jsem s manželem k závěru, že i když nevíme jestli je či není univerzální energie, tak je neutrální a je jen na nás k jakému účelu ji využijeme. Jsme vděční za tyto energie a užíváme si je pro naše nejvyšší dobro a případně pro nejvyšší dobro dotyčného, kterému ji posíláme. Představila jsem si to jako elektrickou energii. Také nevím odkud přesně je, ale záleží jak ji sama využiji.
Poslední dobou jsem přemýšlela, jestli dělám dobře, že zasahuji a třeba zbavuji bolesti, když ještě dotyčný nepochopil za jakým účelem trpí a tak si říkám, že se prvotně budu věnovat rozebrání bloků a jejich čištění, jako to dělám u sebe a až po té případně použiji energii. To pochopení mi dá dává smysl a to rozebírání mě baví. Vidím v tom dokonalost. Stačí si to jen uvědomit a změnit, co je třeba. Nedávno jsem to objevila ve funkční medicíně, tak budu dále sledovat, jak se bude tento obor u nás dále vyvíjet a třeba bych se mohla i zapojit.
Manžel přemýšlel nad snem který měl v 16 letech a který se po 30 letech přesně tak stal a došel k tomu, že sny jsou vlastně realita a můžeme ji žít třeba i v našem světě.
Mě zase fascinuje astrální cestování, ale ještě jsem k němu nedošla neboť vím, že bych pak často cestovala jinam a bylo by to na úkor mého života zde. Ráda vzpomínám na pocit, který jsem v minulosti zažila. Byl to nádherný pocit lásky, klidu, pohody. Byla jsem vyzvána ať se ptám na co potřebuji, ale v tu chvíli jsem věděla vše, tudíž otázky byly zbytečné a jen jsem si asi potřebovala vzpomenout, jaké to je být v té jednotě a procítit si to. Bylo to to nejkrásnější co jsem kdy zažila a přeji všem si na tento pocit rozpomenout, protože ho všichni dobře známe.
Krásný poslední den tohoto roku všem!

Re: Prosinec

Datum: 02.01.2018 | Vložil: Kája

Milá Katko
Hezky napsáno a já děkuji za tahle vaše slova. Nemám v umyslu v dané chvíli se ke všemu vyjadřovat, byť by to bylo velmi zajímavé, přesto vím že k mnohému o čem jste dnes zde psala se v daném roce dostanu, protože pochopení je pro nás samotné posun.
Jen se jednou či dvěma větami navrátím k těm energiím. Celý nekonečný vesmír a tím je myšleno prostor který si neumíme vůbec v našich myslích představit je jen energie. A všechna energie se kterou se kde tedy setkáme pochází z jednoho jediného Zdroje. Je jedno jak tento Zdroj pojmenujeme. Někteří jej budou nazývat Bůh, jiní Prvotní daší pak právě Zdroj a podobně. Co je podstatné a důležité je abychom si uvědomili, že vše naprosto vše v nás stejně jako kolem nás pochází jen z onoho jednoho Zdroje. A protože je vše energie mohlo by se nám zde plést že vše pak musí být jakási pozitivní energie, když vše tedy pochází z jednoho Zdroje. Tak tomu ale není. Bůh – Zdroj nám dal několik zákonů, které v samé podstatě bychom mohli spíše pro lepší pochopení nazvat doporučení. Dal nám doporučení kterou cestou máme jít a co on podporuje. Dal nám však možnost svobodné volby a bylo od nepaměti jen na nás samotných jak se rozhodneme a kudy budeme kráčet. Jsou jen dvě cesty jedna cesta je cestou Krista a ta je podporována a je žádoucí a ta druhá podporována není přesto po ní můžeme kráčet a zde v tom všem když s tím budeme pracovat pochopíme také jak je to s těmi energiemi. Měli bychom zapomenout na vše co jsme se kdy naučili a co nám kdy kdo řekl, protože naprostá většina jsou jen a jen lži a jsou zde záměrně. Ne vše co vypadá jako „světlo“ světlem je. Rozpoznat tyto věci není jednoduché, ale jde to když půjdeme tou správnou podporovanou cestou. Jednoho dne kdy budeme vnitřně čistí budeme plně rozumět tomu jak k nám Kristus hovoří budeme slyšet každé jeho slovo.
Pomáhat někomu od bolesti je jistě prospěšné a hezké, ale……….
Přeji vám a všem vašim blízkým jen to nejlepší a věřím, věřím v něco mnohem víc. Přání jsou nepřenosná. Přát druhému mohu, ale to neznamená že se tak stane protože to co a jak se stane nakonec záleží jen a jen na každé dané bytosti. Bůh si jistě také přál aby všichni žili v lásce a rozpomenuli se na to co slíbili. A jak to nakonec dopadá vidíme zde na této planetě zemi.
S Láskou a v Lásce Kája

říjen

Datum: 31.10.2017 | Vložil: Katka

Můj krásný měsíc, který jsme s manželem prožili v klidu a pohodě. Co se týká voleb, tak manžel sice zahraniční politiku sleduje, ale mě nechává klidnou a tak ani volby mě moc neovlivnily a věnuji se jiným pro mě důležitějším a příjemnějším věcem. V mých myšlenkách mám jasno a žádná strana mě nepřitáhla. Říkám si, že kolektivní vědomí je mocné a může změnit cokoliv. Nastavila jsem si, že kdyby pro mě byla nějaká strana zajímavá, tak přijde v pravý čas upozornění. To přišlo po volbách z internetových alternativních stránek. Existuje jedna strana, která se řídí zákony univerza, tak uvidíme co nám to přinese a jak se bude vyvíjet do budoucna.
Užívali jsme si krásného podzimu. Přišla také chvilka, kde bylo co čistit, přehodnotit. Přijala jsem s manželem, že i když mohu alternativně pomoci od bolesti zad a následné operaci dceřinýmu příteli, tak budeme přihlížet tomu, jak běhají po doktorech a chystají se na operaci. Nevěří a nechápou nic alternativního ani, že nemoci mají nějaký účel a tak si na to potřebují přijít sami. S cizími lidmi to je jedno, ale v rodině to je třeba prožít, aby to člověk přijmul. Dále jsem si čistila, zda udělat pracovně krok zpět a vrátit se částečně do minulé práce k udělení lekce a nakonec jsem vše v míru a lásce propustila a nechala to na vesmíru kam a kdy mě zavede.
Těšíme se pane Kájo na další pročištění. Cítím při něm krásné vibrace v celém těle a manžela to jako vždy hned uspí. Děkujeme a přejeme pěkný večer všem.

Re: říjen

Datum: 03.11.2017 | Vložil: Kája

Přeji vám milá Katko hezké tady a teď. Vaše písmenka zde nás vždy pohladí a sám si říkám, že i kdyby jste nakonec byla jen jedinou bytostí, které se věcem mezi zemí nakonec věnuje tak to vše co zde dělám a nemusím přece jen stálo za to. Sám jsem si nikdy nemyslel, že ona takzvaná „duchovní cesta“ je či bude tak obtížná. Dnes vím, že je to nejtěžší, nejsložitější a nejzáludnější cesta na kterou se člověk může vydat, přesto pokud člověk vydrží pak výsledky stojí za to a přes všechna úskalí a těžkosti z ní nakonec nikdy nesejde. Těch co tohle však podstoupí není stále mnoho a těch co vydrží je je jen pár jedinců. V žádném případě nejde a dlouho ještě nepůjde o masy lidí, kteří vydrží. Politiku jsem v podstatě nikdy nesledoval, jen poslední rok ji sleduji více a to nejen proto že jiné zprávy vlastně nikde ani nejsou, ale osobně to dělám, protože sleduji změny které přináší čištění a podobně. Jinak volit kohokoliv v tomto systému nemá smysl protože je to jen hra, kterou nám mocní dali aby nás uspokojili a dodali pocitu důležitosti. Nikdo z těch kdo v současné době vládne či chce vládnout to nakonec nedělá pro nikoho jiného než pro sebe sama. Vládnout dobře s ohledem na lid a zemi může jen ten kdo v podstatě nic nemá. No to by bylo ale na dlouhé povídání nicméně jistě zajímavé.Kolektivní vědomí bezpochyby mocným je, ovšem než se dokážeme my do tohoto stavu transformovat uběhne ještě mnoho vody a otázkou vždy zůstane zda se nám to podaří ještě včas. Ne z pohledu vesmíru, protože tomu to je a může být z jistého pohledu jedno, ten prohrát nemůže a nikdy také neprohraje, ale z pohledu nás lidí zde žijících.
Do života někomu jinému nemůžete zasahovat bez jeho vědomí, souhlasu a přání, takže jakákoliv snaha pomoci někomu kdo skutečně nechce je jen plýtvání energií. Máme být jen pozorovateli a možná připraveni na to že někdo o tu pomoc požádá. Dokud se tak nestane je to skutečně zbytečné je to vyzkoušeno a osobně bych to dneska pro nikoho neudělal, abych se snažil pomoci byť tomu nejbližšímu pokud sám nemá opravdový zájem. A na dlouhou diskuzi by bylo také to co že to je opravdový zájem. Stále zde platí že jsme zvyklí třeba za něco zaplatit ale jen aby někdo za nás nebo pro nás něco udělal. Mimo jiné někoho bude bolet páteř a já mu pomohu, ale to vše je jen krátkodobé a za nějaký čas jej bude bolet znovu a nebo jej bude bolet něco jiného či se kolem něj budou dít ještě horší věci. Ten důvod je jednoduchý já mu pomohu od bolesti a neumím odstranit příčinu a to je to co je tím problémem a oni nechtějí toto podstoupit, protože jednoduší je tabletka a doktor či operace a podobně.
Říká se že dvakráte nevstoupíš do stejné řeky. Neznám celý příběh a nejsem ve vašem těle přesto pokud mne z onoho starého zaměstnání sami nepožádají o pomoc nemám potřebu tam vstupovat. Musí to byýt jejich volba a jejich zájem abych tam vstoupil, jinak to opět nemá smysl. Nemám přece potřebu cokoliv dokazovat sobě natož druhým to jen plýtvání energií. Proč mám chodit či dávat čas tam či tomu kdo si toho neváží. A o slově vážit bychom zase mohli diskutovat hodiny.
Mějte se hezky Katko a samozřejmě všichni kolem vás.
S Láskou a v Lásce Kája

Září

Datum: 01.10.2017 | Vložil: Katka a Fabio

Září je pryč a s manželem si užíváme poslední nádherné dny třeba v lese na houbách, na zahradě nebo doma v klidu a pohodě. Maluji si madalky, čtu nádhernou knížku o léčení a auře a manžel má nový sen týkající se muziky. Jsme šťastní a užíváme si každý den. Nevím co více dodat a tak přejeme všem pěkný zbytek dne.

Re: Září

Datum: 01.10.2017 | Vložil: Kája

Vždy se zájmem otevírám tento váš list, protože je to pro mne vždy pohlazení. Jste kouzelné bytosti a kéž by jich bylo mnohem více. Většina je tak zaneprázdněna tím co se kolëm děje že nedokážou prožívat ten okamžik tady a teď a "užívat"si svobodně svého života.
Přeji nejen vám jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Srpen

Datum: 31.08.2017 | Vložil: Katka a Fabio

Srpen byl velmi silný a zajímavý. V Americe bylo 21.8. zatmění slunce a na lidi kolem mě to působilo negativně a tak jsem pomáhala čistit a energeticky působit. S manželem jsme se na tento den těšili, protože jsme měli dvacáté výročí svatby a pěkně si ho užili. Stihli jsme i celosvětovou meditaci. Manžel se hned odpoutal a měl vize, já se nedokázala soustředit neboť jsem byla plná dojmů za tak krásný den. Zdá se mi, že se vše urychluje. Dnes jsme si s manželem ujasňovali a probírali věci které chceme a během 10 minut vesmír reagoval formou telefonátu, který měl manžel a který se týkal našeho rozhovoru. Oba se smějeme a jsme vděční za tak rychlou zpětnou vazbu. Zpětné vazby chodí jedna za druhou i u kamarádky s kterou se navzájem čistíme. Dnes jsme se až nasmáli, jak funguje systém, jak se nás snaží pohltit a vtáhnout zpět hned, jak si myslíme, že se nás to netýká. Někdo by nad sebou plakal, co se mu vše děje a my se smějeme, jelikož víme, že je to jen o nás a že si máme něco zpacovat a když to uděláme odezva je vidět okamžitě. Vše je úžasné, dokonalé a pokud tomu rozumíme cítíme vděčnost za to vše. Nic není dobře ani špatně, vše je tak jak to má být.
Pěkný večer všem.

Re: Srpen

Datum: 01.09.2017 | Vložil: Kája

Srpen byl opravdu zajímavým a pro nás zde docela těžkým měsícem. Nepochybně je hezké a jistě v mnohém za určitých podmínek prospěšné účasnit se celosvětové meditace, jen musím vědět co vlastně dělám a jak to působí či má působit. Meditace a to je velmi důležité si uvědomit nění čištění a to v žádném případě. Dnes zde máme možnost čištění čr a tím samozřejmě i nás samotných a kdo opravdu ví o čem je řeč a jak se věci mají by měl tuto formu v maximální míře využít. Doposud jsem vám neodpověděl na email za který samozřejmě děkuji jen nestíhám to vše dění kolem. Věci v dané podobě v dané chvíli zkrátit nijak nejdou jsou tak jak mi přišly a jak byly odsouhlašeny. Ve chvíli kdy dojde k napojení na modrobílý plamen květu života si myslím že následně to bude jednodužší.
Použila jste výraz že věci jsou jak jsou a nic není špatně ani dobře. Toto je skutečně na dlouhou diskuzi protože je to úhlem pohledu a výkladu. touto formulací jsme se nakonec naučili obhajovat vše co se kolem nás a nejen kolem nás děje. samozřejmě že nakonec v tom je ona naše pravda že věci jsou jak jsou a nic není špatně ani dobře, přesto tak jak se věci kolem nás mění tak jednoho dne dojdeme v tom čase k tomu že ona pravda se taktéž posouvá podle našeho vědomí a věci by přece jen kolem nás mohly být jinak, kdyby....
žijeme v nádherné zemi máme se z jistého pohledu skvěle, věci kolem nás jsou opravdu úžasné a dokonalé, mnohému rozumím alespoň si to myslím a přesto nevnímám v mnohém onu vděčnost o které píšete a jak jsme se opět naučili říkat a formulovat. nemohu být vděčný za věci kolem když je vidím. nemohu být vděčný za systém ve kterém žijeme a nejsem vděčný za svět který jsme dovolili vytvořit. Přijímám to vše, sleduji dění kolem a uvědomuji si mnohé, ale vděčný nejsem a nemohu být. Když to převedu jen na českou republiku, pak nemohu být vděčný třeba za to že jsme obklopeni entitami různého druhu a postavení. nachází se jich zde miliony. Samozřejmě že jsme to kdysi vytvořili my sami protože jsme to dovolili a z toho pohledu jsou pak věci jak mají být, ale vděčný zo to být nemohu. jen to mohu přijmout a nastoupit jinou cestu a něco pro změny udělat. Vděčný jsem za to že nám byla dána možnost s tím něco udělat. víte to vše o čem jste dnes napsala a co jste zmínila jsou bezesporu úžasné věci a myslím si že vím jak to myslíte přesto je toto vše k hlubokému filozofování protože jen tak se můžeme nakonec posouvat blíže k Pravdě.
Přeji jen to nejlepší a těším se
s Láskou a v Lásce Kája

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek