Cesta a prožitky 

 

Diskusní téma: Cesta a prožitky

Re: Zvyšování vybrací

Datum: 02.04.2017 | Vložil: Kája

Milá Katko ….zajímavé povídání a jen těžko se k tomu vyjádřit nějak podrobněji protože tohle vše je stále o našem růstu a o nás samotných, kdy nejsme v těle toho druhého a jen velmi stěží se tak dá spousty věcí pojmenovat či na ně odpovědět, protože to co sdělíme druhému je jen malinký zlomek toho čím procházíme. My sami se musíme naučit být pozorovatelem nás samotných a toho všeho okolo sebe, abychom se v tom sami a jen my sami vyznali. Stále něčím procházíme a stále nám jdou hlavou nějaké myšlenky a podobně a druhému nesdělíme tedy ani procento toho všeho a právě v těch zbývajících devadesáti devíti procentech je ukryta odpověď na vše co prožíváme jak se chováme co nám do života vstupuje a podobně. Myslím, nebo věřím že mi rozumíte protože přesněji to v danou chvíli napsat neumí.
Nicméně pokud se na vaše povídání podíváme od konce, pak co se týká entit a to jakéhokoliv druhu, můžete být v klidu. Po pročištění každého prvního na sobě skutečně nikdo z účastněných nic nemá. Pravdou je, že tohle pročišťování bylo složitější a delší, protože se nějaké entity odváděly ale popravdě u koho to bylo nevím nepátrám po tom při těchto hromadných pročištěních.
K entitám bych dodal asi ještě toto, nemůže na nikom nic ulpět pokud to my sami svým chováním neumožníme, aby na nás něco ulpělo jsme to my kdo musí vytvořit k tomu vhodné podmínky. Bohužel mnohdy si to ani neuvědomujeme a stačí opravdu málo. Jsme schopni si něco na sebe vztáhnout dokonce od dětí. Blíže se k tomu jistě vyjádřím v nějakém článku protože jsem se s tím setkal a také mne to docela překvapilo a přesto je to tak jednoduché a je to pochopitelné.
Jen málo kdo chce či pracuje s entitami protože stále z toho pramení jakési obavy. Je mnoho těch kdo bude sám pracovat s nějakými energiemi ale nechce sám sobě odvádět entity z nějakého důvodu. Pracuji delší dobu na něčem jak si navzájem všichni kdo chce můžeme pomoci ale stále mi ještě některé věci unikají, ale dám to nepochybně dohromady, byť vnímám že jsme zde s Radku vystavování mnoha věcem, tak aby k tomu nedošlo. I o tom se v čase zmíním v nějakém článku. Nějakou dobu jsem nic nezveřejnil ale to neznamená že zde nejsem nebo nepracuji. Naopak pracuji více než kdy jindy, jen jsou některé věci které nejdou ještě zveřejnit.
Manžel roste a přijímá věci jak nejlépe umí a to že vy vidíte některé věci a on ne, znamená že vy řekněme rostete rychleji a o tom to je. Plácá se ve věcech protože se třeba chce vyrovnat vám a v dané chvíli mu to nejde a myslí si že jste „lepší“ a nebo vy že on je „horší“ ale tak to není. Nechte ho být netlačte na něj protože to se nemusí vyplatit. Nemůžeme po nikom chtít aby dělal něco o čem my si myslíme že je správné pokud on to vidí jinak. Tohle je tase jen škola a učení pro nás samotné.
Pokud máte dojem že v daném období přijímá energie minimálně pak k tomu má důvod a věřte nebo ne on sám vám pravý důvod neřekne a je jedno proč z jaké příčiny. Nechte jej jít na chvíli svým vlastním směrem nesnažte se jej měnit ani do ničeho tlačit on sám musí chtít jinak to nebude fungovat. Alespoň ne tak jak si myslíte vy a obrátí se to vše proti vám dříve nebo později.
Thovt – moudrá to bytost, ale neměli bychom brát vše doslova, protože žijeme v jiné době a nevíme jak to vše přesně bylo. Co můžeme a je nepochybně správné je nechat se vést našim vnitřním naváděcím systémem, pokud to umíme pak se nespleteme. A ten nám nepochybně sdělí, něco v tom smyslu, že nemáme právo zasahovat nikomu do jeho života, nevíme proč zde přišel jaký má úkol co přišel odčinit a podobně.
Tahle planeta je jedna z mnoha my se zde máme učit byla vytvořena jako čistá a čistou by měla zůstat, každá rostlina, živočich, každá bytost má právo být, žít učit se a růst v čistých podmínkách tak jak toto bylo vytvořeno. Dnes se všude kolem nás hemží entity různých druhů tohle jsme my dopustili. Dnes vím že prostory jakéhokoliv druhu můžeme čistit ale nesmíme zapomínat na rovnováhu ( dualitu). Vyčistili a čistíme zde s Radkou dnes celé katastrální území Borotína. Dnes vím že je možné čistit jakákoliv území jakéhokoliv druhu a chystám v tomto směru něco zásadního ale nemohu v dané chvíli blíže informovat už tak mám z toho všeho docela dost komplikací. Tím vším chci jen říci že je něco jiného čistit prostory a místa a nebo jim posílat energií a něco jiného jsou bytosti jako takové. Nemáme na to právo a nedoporučuji toto nikomu aby to prováděl bez vědomí a svolení. Toto bych dne vůči nikomu ani pro nikoho bez jeho svolení nedělal. Jednak je to „plýtvání“ energií a jednak se to může proti vám obrátit protože tohle není v souladu s Božím řádem a vůlí. Jak se říká každý je sám strůjcem svého štěstí.
To že s námi něco neladí jak jste to popsala a že to může být jen disharmonie s někým s něčím nebo k někomu, může být ale také tak nemusí být. Podívejte se na to jinak, pokud s vámi nebude něco ladit, nebude to s vámi v harmonií jak říkáte a vy tomu nebudete věnovat pozornost, proč by vás měla bolet ruka. Nebude to třeba přesně naopak, bolí vás něco protože tomu věnujete pozornost snažíte se to změnit, máte svůj vlastní zájem aby to bylo podle vás a ten druhý se přizpůsobil. Zamyslete se nad tím znovu, zeptejte se svého srdce jak tomu opravdu je.
Doufám že jsem vám dal nějaké podněty k zamyšlení, protože vy jste mi jich zde dal mnoho a přeji vám všem jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Zvyšování vybrací

Datum: 04.04.2017 | Vložil: Katka

Děkuji Kájo za poznámky a pročištění.
Tentokrát jsem to cítila slabě a subjektivně mohu říci, že to starší pročišťování pro mě bylo citelnější. Samozřejmě to neznamená účinější. Manžel okamžitě usnul jako vždy. Nechávám ho a do ničeho nenutím. Dnes ráno mi sám povídá, že chce častěji přijímat energii a meditovat.
S rukou jsem si vyčistila vše co mě napadlo i nenapadlo a s čím mě pomohla kamarádka a nechala jsem to být. Po 3 měsících se nic nezměnilo a tak jsem zapřemýšlela co mi vadí. Nic jsem nenašla. Paní doktorka mi v té době půjčila pracovní skripta a hned mi to došlo, protože psali o tom co s námi neladí. Uvědomila jsem si, že se mnou neladí situace v ambulanci s jedním lékařem, který nesnáší alternativní věci. Říkala jsem si, že to je jeho problém a s lidmi o tom mluvím za dveřmi. Promluvila jsem si s ním o tom, jak to udělat, aby byl klid a harmonie na obou stranách. Odpověděl, že nechce aby celé městečko bylo spojováno s alternativou a že mu to vadí. Přemýšlela jsem co s tím a odpověď mě napadla při čtení Thovta. Řekla bych, že když nad něčím přemýšlím a hledám odpověď, tak mi většinou přijde při čtení a je asi i jedno čeho. V tu chvíli prostě vím, že to je ono. Snažím se vytvářet harmonii a používám i hoponopono. Je vidět, že pan doktor má nějaké problémy a patrně mu docházejí, ale v ambulanci se nyní snaží být milý.
Předevčírem se mi opět rovnala páteř jako vždy po čištění a cítila jsem změny s rukou. Podle toho jak to přeskakuje, tak to bolí nebo ne. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet a jestli ještě na něco přijdu.
Ještě jednou děkuji a přeji pěkný večer.

Re: Re: Re: Zvyšování vybrací

Datum: 05.04.2017 | Vložil: Kája

U pročištění půjde vždy o subjektivní dojem. Věci jak se provádí nyní jsou podstatně hlubší a účinější jen naše tělo si na energie již nějakým způsobem navyklo a vnímá je či může je vnimat již jinak. Manžela do ničeho nenutíte a doktora se snažíte "přesvědčit" to jen jako malou poznámku ale vím jak to myslíte. Jsme zde stále v dualitě a mimo jiné v mnohých věce půjde stále o zachování rovnováhy, proto se nám byť jsme na duchovní cestě budou do cesty stavět věci kterým nerozumíme a klademe si otázku proč se tak děje. jde o rovnováhu přes všechno co děláme nejsme nikým jiným než ti okolo nás. Miluji Thovta přesto to byla nesrovnatelně jiná doba. Nedívejme se na to co se komu líbí či nelíbí a zda někdo je proti tomu že si městečko bude povídat o energiích a podobně. pokud to tak vnímáme dělejme to jsme k tomu vedeni. To že budeme vytvářet harmonii neznamená že kolem nás bude a že v ní budeme žít, protože tím více bude snaha aby nám ji okolí narušovalo a vím o čem mluvím. Přesto je to správná cesta a jiná není.
přeji hezké každé tady a teď
s Láskou a v Lásce Kája

Re: Re: Re: Re: Zvyšování vybrací

Datum: 06.04.2017 | Vložil: Katka

Vidím, že to berete, že lékaře přesvědčuji. Nebudu vám to brát. Je to váš pohled a já to vnímám jinak. Nepotřebuji, aby měl názory jako já, stačí když bude vše neutrální a budeme moci spolu v klidu pracovat. Vím, že žijeme v dualitě a nic se nemá přehánět. Spolu jsme 1x týdně a cítím to přiměřené. Pokud se mýlím, tak to pocítím a zařídím se podle toho.
Děkuji za postřehy k zamyšlení a přeji pěkný večer Katka

Únor

Datum: 28.02.2017 | Vložil: Katka

Pár dnů po pročištění jsem měla chuť být o víkendu v posteli a bleskla mi myšlenka chřipky. Myšlenka se zhmotnila a já si užívala postýlku a homeopatika na chřipku, jak to mám naučené. K tomu mě ale překvapilo, že mé tělo samo vysílalo energii z rukou, když uznalo za vhodné a tak se nemoc prostě nerozvinula úplně a v pondělí jsem byla jako rybička. Pak to zkoušel manžel, ale bylo to na 5 dní a samoléčení nebylo. Prostě si to chtěl užít, protože nikam nespěchal.

Asi tak před 2 týdny jsme s manželem přestali jíst maso a je nám fajn.
Zrovna se učím cítit své energetické pole a je to velmi zvláštní pocit.
Těšíme se na další čištění a přejeme všem pěkný večer.

Re: Únor

Datum: 01.03.2017 | Vložil: Kája

Nemoci krásné téma ale na dlouhá povídání. Není nemoc jako nemoc a ne vždy jde o to že nám tělo chce něco říci.
nejíst maso je krásné rozhodnutí, a zvláště pokud jde o maso kupované v obchodě které bylo pořízeno na jatkách. i tohl je na dlouhé povídání a sám jím maso jen vyjímečně zdaleka ne tolik jako dříve jen přejít na stravu uplně bez masa se zatím nechystám, nicméně to určitě přijde.
pokud bychom mohli skutečně vidět vědět a uvědomit si co v tomto mase o kterém mluvím je pak by jej asi nikdo z nás nevzal do úst, bohužel jsou to neviditelné pro nás věci a neuchopitelné.
přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Nové čištění

Datum: 02.02.2017 | Vložil: Katka

Včera odpoledne ještě před čištěním měl manžel po dlouhé době vizi medvěda ve zlatém pozadí. Ptal se ho jestli je takto spokojen.
Pročištění bylo opravdu jiné. Necítili jsme žádné vibrace a tak manžel hned usnul a spal až do 5 hodin. Vzbudil se plný energie.
Já jsem včera v poledne prováděla paní Rekonektivní léčení a u toho jsem měla potřebu hýbat krkrem až mi tam vše přeskakovalo a rovnalo se. Tento pocit jsem měla i večer při čištění. Nemohla jsem v klidu ležet. Potřebovala jsem minimálně hýbat levou nohou až mi něco přeskočilo v kříži a já mohla klidně usnout. Spalo se mi nádherně a dnes jen cítím kříž a krk jako po odblokování.

Re: Nové čištění

Datum: 10.02.2017 | Vložil: Kája

Každá lidská bytost, která chce se byť jen o píď posunout musí nakonec jen pozorovat sama sebe a to co se kolem stále děje a dávat si to do obrazu jako malé pucle. pokud se v tom v čase naučí číst pak se stává jeho život procházkou růžovou zahradou protože ví dopředu jak tvořit a co bude následovat. když pochopí pak už se jej nikdy nezmocní špatní myšlenky a nebude nic podobného vysílat k druhým protože se stal vědomým. na světě není více než pět procent probudezených a těch kteří směřují ke světlu těch zbývajících 95% je více či méně a to až na hranici sta procent ovládáno temnou stranou, jsem rád že patříte jako rodina k těm pěti procentům.
s Láskou av Lásce Kája

Vyjádření vděčnosti

Datum: 31.01.2017 | Vložil: Katka

Poslední pročištění jsme obzvlášť velice příjemně procítili a rádi bychom vyjádřili naši obrovskou vděčnost Vám Kájo, že nám cestou pročištění a zasvěcení pomáháte na naší cestě. Tento měsíc jsme vděční, že si můžeme užívat více společného času. Do práce chodím už jenom 3 dny. Věnujeme se našim koníčkům. Manžel běhání a muzice a já malování a čtení. Zrovna jsem dočetla Kryona-Dvanáct vrstev DNA a započala Thovta-Projekt lidstvo. Vše je tak jasné a krásně do sebe zapadá. I nadále používáme energie a Rekonektivní léčení a je to velmi příjemné a těší nás to. Jsme vděční, že máme tak fajn děcka a celou rodinu. Řekla bych, že jsme si tak nějak blíže a v harmonii. Děkujeme Kájo a děkujeme vesmíre!

Re: Vyjádření vděčnosti

Datum: 01.02.2017 | Vložil: Kája

Ano vše do sebe zapadá ale zapadat nám to bude jen pokud budeme vše stále pozorovat a budeme si to uvědomovat a to znamená že se máme stále mimo jiné "ohlížet" co bylo včera a jak to zapadá do té mozajky dnes a to je zase jiný pohled na vše kolem nás co nám mnozí říkají abychom se neohlíželi. ne tohle není pravdou máme se ohlížet protože jen tak můžeme skládat onu mozaiku a být těmi kdo si ten obraz který žijí a prožívají sami skládají. nejde to však bez toho aniž bychom stále nebyli těmi pozorovateli toho co bylo je a bude.
dnešní pročištění bude bezesporu jiné a já budu vděčný pokud zde zanecháte vzkaz hned po té zítra pozítří, protože to ještě máme věci v živé paměti. žádám o to, protože to mimo jiné "potřebuji" ke své práci.
přeji vám všem hezký a klidný večer
s Láskou a v Lásce Kája

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek