Cesta a prožitky 

 

Diskusní téma: Cesta a prožitky

Poznání

Datum: 01.01.2017 | Vložil: Katka

Krásný Nový rok všem!
Dnes napíši o našem poznání s manželem.
Přemýšleli jsme o tom co budeme dělat, čemu se věnovat, případně podnikat a co bychom k tomu všechno potřebovali. Došli jsme k tomu, že vlastně nepotřebujeme nic. Jsme šťastná celá rodina. Občas si někde přivyděláme, abychom mohli dělat zrovna to, co chceme. Užíváme si jeden druhého a našich úžasných dětí, které vedeme k tomu, aby se věnovali tomu, co je baví. V minulosti jsme celá rodina pociťovali posuzování od tzv. kamarádů a ostatních lidí, ale dnes vidíme, že náš styl života nás jedině stmelil a není se za co stydět. Smyslem života není chodit 5 dní v týdnu do práce a hromadit hmotné statky o které bychom se museli starat a pak se zase bát, že o přijdeme. Jsme tu proto, abychom sbírali zkušenosti a došli k poznání. Až vše pochopíme a sjednotíme na úrovni mysly a srdce, dojdeme k vnitřní jednotě. Až se nám to podaří, tak pomine důvod k naší reinkarnaci ve 3 dimenzi a posuneme se dále. Hlava to nějak pochopila, tak zapracujeme ještě více na tom srdíčku.
Děkujeme Vám Kájo, že jste nám na naší cestě nápomocen. S láskou Katka a Fabio

Re: Poznání

Datum: 01.01.2017 | Vložil: Kája

Vaše písmenka mne opravdu potěšila a několikráte jsem si je přečetl. Pokud bych odpověděl na vše co mi v této chvíli přichází musel bych zde sedět celé hodiny, protože o tom všem co jste napsala se dá diskutovat velmi dlouho a vždy to je nakonec prospěšné, věřím ale že mi bude dána příležitost v tomto roce který právě nastal se k mnohému v různých článcích vyjádřit. Ano jsme zde proto abychom sbírali skušenosti a došli k poznání, ovšem k jakému poznání to je otázkou. Dnes vím že není z tohoto mého pohledu až tak těžké k poznání dojít, jen nás rozum nechce pustit že by to přece jen mohlo být vše kolem nás jinak. Věřte že ten kdo pozná Pravdu bude doslova zděšen. zděšen z toho jak se věci mají. Věřím že o mnohém budu v tomto roce psát a to i přesto že vím, že není mnoho těch, kteří jsou schopni to pochopit a přijat.
Já Vám milá Katko děkuji a samozřejmě všem těm dalším kouzelným bytostem zde , za to že jste. Kéž by bylo více podobných bytostí.
s Láskou a v Lásce Kája

listopad

Datum: 01.12.2016 | Vložil: Katka

Dobrý večer, uběhl další měsíc a jsme skoro v závěru roku. Připadá nám, že ten čas ubíhá čím dál rychleji. Vše je, ale klidné a harmonické. Dcera dnes slaví 20 narozeniny a nám to přijde, jako včera, co se narodila. Užíváme si s manželem jeden druhého a soustředíme se na to, co nás zajímá. Denně používáme energie a stále častěji i rekonektivní léčení. Vyjímkou není ani Hoponopono.
Na konci roku mi končí část pracovního poměru. Necháváme to v klidu doběhnout a budoucnost je na vesmíru. Máme důvěru v to, že budeme dělat to, co nás baví.
Přejeme všem pěkný večer a děkujeme Kájo za další očistu.

Re: listopad

Datum: 06.12.2016 | Vložil: Kája

Ano pravdou je že se nám zde jakýsi námi stanovený konec roku blíží, ale to je opět jen něco z našeho vlastního vnímání, protože nic jinak nekončí z pohledu vesmíru. Pravdou však ale bude pro nadházející rok, že dostáváme mimořádnou příležitost rozhodnout se jakým směrem se jako lidstvo vydáme. Bude to období naší volby. Volby zda se zastavíme, uděláme krok zpět abychom si mohli mnohé uvědomit a následně se vydat novou cestou. může to být však také období kdy nepochopíme oč zde a uděláme "poslední" krok k naší vlastní záhubě. Přál bych si a přál bych všem abychom ještě nebyli za tou hranicí odkud již není návratu. Je jen hrstaka podobných jako vy, kdo nastoupil cestu a dívá se správným směrem a já vám ze srdce přeji aby vám to všem vydrželo. Budoucnost však není na vesmíru, ale na nás samotných, budoucnost nás a naší země se bude velmi rychle v nadcházejícím období měnit. To co je kolem nás nevytvořil vesmír ale my lidé a vesmír nám jen ukazuje a odpovídá na to jak se chováme a co děláme špatně. jsme slepí a hluší. Vím však jak to vy myslíte ohledně práce a vesmíru a ten postoj je správným. Mějte se kouzelně s Láskou a v Lásce Kája

říjen

Datum: 27.10.2016 | Vložil: Katka

Dobrý večer všem, po delší době jsem opět použila při léčení energii modrobílého plamene květu života a to dotykem a byla to bomba! Připadala jsem si jako obrovský vulkán, který chrlí nádherné teplo, energii, zdraví a lásku. Je to nádherný pocit!!! Zajímavé je, že na dálku to tak necítím. Uvidíme jak by se to dalo využít...
Manžel hledá svou cestu, kde hraje roli jeho láska k muzice a rád by využil a uplatnil své znalosti. Energie spolu nadále používáme a když je někdy jeden z nás v pračce, tak má velkou oporu v tom druhém a opět jdeme dále.
Těšíme se na další čištění a já také na toto pro mě velmi důležité novoluní.
Děkujeme Vám Kájo a jsme rádi, že jste. S láskou Katka a Fabio.

Re: říjen

Datum: 31.10.2016 | Vložil: Kája

I my zde jsme rádi, že jste, že jsou bytosti jako vy. Není mnoho těch, komu se podaří aby stáli dva vedle sebe, byly partnery a dívali se stejným směrem. Je to však pak o to úžasnější a věci jdu rychleji a snáz. Jeden nebo druhý může být v pračce a vždy nakonec najde oporu a podporu v tom druhém. Je to nepopsatelná nádhera, která se nedá vyčíslit žádným majetkem a penězi. Hezky jste to vše napsala a není k tomu moc co dodat. Snad jen mít stále větší víru v to, že v čase se budou přidávat další a další. Věřím že se tak děje jen ti kdo by chtěli vstoupit na podobnou cestu stále ještě váhají a nebo věří těm bludům o andělích které mnozí takzvaně duchovní šíří ve smyslu, že stačí jen požádat a nebo že andělé za nás změní nějakou negativní energií na pozitivní a podobně. jsou to tak nehorázné bludy že se divím že to stále nechceme vidět ani slyšet. No z druhé strany je to pochopitelné, protože složitou těžkou a nekonečnou cestu si člověk jen tak nevybere, když mu zde jiní nabízí něco tak jednoduchého jak je že stačí požádat a oni vše změní. pokud by tomu tak bylo pak by život zde ztrácel smysl a něco málo se k tomu chystám napsat v nejbližších dnech.
ještě jednou děkuji a těším se. Ještě k těm andělům aby si opět někdo nemyslel že jsem zaujatý. Já je miluji a jsme spolu každý den. jen věci se mají jinak.
s Láskou a v Lásce Kája

jdeme dále

Datum: 02.10.2016 | Vložil: Katka

S manželem nezahálíme a nyní používáme i rekonektivní léčení. Stačilo si přečíst knížku a v rukách jsem to hned cítila. Pak jsem to předala manželovi a už si hrajeme. Citlivost je nyní mnohem větší. Dále si čtu knížky Marcelky z hor, kde popisuje jaké to je žít v jednotě a snažíme se to také praktikovat. Třeba odevzdávám obavy vesmíru a nechávám to na něm. Uvidíme co nám nového přinese...

Re: jdeme dále

Datum: 03.10.2016 | Vložil: Kája

Děkuji za milá slova Katko
je hezké vnímat a být součástí toho jak malinká skupinka bytostí se rozhodla změnit sebe sama a tím svůj život a mnohé v sobě a jak kráčí krůček o krůčku dopředu.
sdělujte tyto všechny věci a prožitky z vašeho osobního života protože tím a jen tím můžeme působit na ty kteří jsou připraveni a jen hledají kde začít či váhají z nějakých důvodů.
vy všichni zde kteří jste došli až sem jste a zůstanete navždy živou ukázkou toho že je to možné změnit sebe a svůj život. ti co nedošli až sem jsou zase ukázkou toho že i toto je "normální" jsou ale ukázkou také toho že toto nikdo za ně neudělá a jednou se budou muset dříve nebo později na tuto cestu postavit znovu.
Nemusím vás přesvědčovat a ani nechci . Vás ani nikoho jiného, přesto to zde opět napíšu že energie Shambhaly a energie modrobílého plamene Květu života jsou dnes tím nejlepším co zde na zemi máme a energie Jednoty bude a může následovat až pak.
Marcelku z hor samozřejmě znám. zajímavá bytost jen nemohou být všichni jako ona. Musíte věci vidět jako celek pro lepší pochopení a každý nemůže žít dlouhá desetiletí izolovaný od běžné civilizace , není to možné. my se máme naučit žít společně ne odděleně. také jsem ale rád pokud jsem "izolovaný". Kdo nepoznal jaké to je mít tento klid kdy nezvoní telefony nikdo nic nechce není rušen žije v prostředí které miluje, má vedle sebe toho druhého který je plně jeho součástí, ten nepochopí a bohužel těch je stále většina.
Lidé si myslí a stále to čtu, že se máme smát že úsměv je nejlepší lék a podobně a myslí si také že když se člověk nesměje není v něm láska.
znám mnoho z těch kteří se navenek smějí a doma pláčou věčně si na vše stěžují a jsou nespokojeni. jsou to falešní hráči a je jich všude mraky. Na mé tváři se možná úsměv tak často nevidí, protože jej nosím v sobě a prožívám ten nejkrásnější rok posledních let. a je mi jedno zda tomu někdo věří či nikoliv.
mějte se kouzelně
s Láskou a v Lásce Kája

<< 1 | 2 | 3 | 4

Přidat nový příspěvek