Cesta a prožitky - Luboš

Diskusní téma: Cesta a prožitky

Prožitky

Datum: 01.01.2018 | Vložil: Luboš

Zdravim vás Kajo a přeji vam do Nového roku zdraví, lásku, světlo a hodně sil děkují za Váš čas který jste nám po celý rok věnoval. S láskou a pokorou Luboš

Re: Prožitky

Datum: 02.01.2018 | Vložil: Kája

poslední dny které jsme zde prožili se z našeho pohledu nazývají nějakými svátky a já měl pro sebe docela dost času abych přijímal informace z prostoru kterýnazýváme vesmír. myslím že jsem docela dobrým žákem samotného Krista a tak i zde se setkáme s "novinkami" pokud věci tak jdou nazvat. včas budu informovat a do té doby přeji vám Luboši a všem kteří mají stejný pohled jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Prožitky

Datum: 01.12.2017 | Vložil: Luboš

Přeju pěkný den Kájo
Dnes je prvního a u nás je také první sníh této zimy , dovoluji si vás Kájo opět s pokorou a láskou požádat o očistu , těším se na večer s láskou Luboš.

Re: Prožitky

Datum: 01.12.2017 | Vložil: Kája

U nás zde v Borotíně je již také první sníh. Jde spíše jen o jakýsi bílý poprašek, ale i to již značí že se venkovní práce skutečně končí a mi tak zůstane volný čas na jiné práce, které mám rád a dělám je s Láskou a to především pro sebe sama. Ano těmi jinými pracemi či činností výše zmíněnou je právě to, že již budu mít více čase se zde věnovat psaní a pokud to někomu cokoliv přinese pak je to jen a jen něco navíc opět pro mne samotného.
S Láskou a v Lásce Kája

Prožitky

Datum: 01.11.2017 | Vložil: Luboš

Přeju pěkný den Kájo
Po měsíční odmlce bych vás chtěl znovu požádat o mé pročištění vše n a vašich stránkách sleduju a držim vám palce v tom co děláte a pokud nato mé schopnosti stačí se snažím pomáhat těším se na večer s pokorou a láskou Luboš.

Re: Prožitky

Datum: 03.11.2017 | Vložil: Kája

Také přeji hezký den Luboši.
Já pevně věřím tomu že jste neseděl celý měsíc někde na židli v hospodě či podobně a nečekal tak jen na další pročištění, ale že věřím že aktivně pročisťujete sám a tohle berete jen jako jednu z možností, protože přece jen v této oblasti nám druhý může někdy "pomoct" v určitém směru lépe. a nebo to jednoduše uděláme a využijeme tuhle službu jen pro naší jakousi jistotu. takže tím jsem chtěl jen říci že dnes nejen vy ale každý se může a má pročisťovat stále sám tohle je každodenní a nekončící proces.
s Láskou a v Lásce Kája

Prožitky

Datum: 01.09.2017 | Vložil: Luboš

Pěkný den Kájo
Jak už napsala manželka nějak jsme předchozí čištění nezvládaly ale nic není náhoda a mělo to tak být proto bych s láskou chtěl požádat o znovu začlenění do procesu pokud je to možné a budu se těšit děkuji Luboš.

Re: Prožitky

Datum: 02.09.2017 | Vložil: Kája

Poměrně podrobně jsem se vyjádřil u vaší manželky a tak pokud si to přečtete a já nepochybuji že ano týká se to stejně tak vás jako kohokoliv jiného.
dnes máme již den po pročištění a pokud jste se opravdu vědomě prvního daného pročištění účastnil nepochybuji že vnímáte změny
s Láskou a v Lásce Kája

Prožitky

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Luboš

Pěkný slunečný den přeji Kájo
Přečetl jsem váš nový článek a myslím že je to velmi dobrá myšlenka a provedl jsem vše podle instrukcí v něm uvedených tak snad jsem trochu přispěl , tento měsíc je u mně celkem v poklidu bez větších změn konečně je celkem teplo a slunečno což už hodně chybělo, těším se na zítra s láskou a pokorou Luboš.

Re: Prožitky

Datum: 04.06.2017 | Vložil: Kája

To není Luboši myšlenka to se zde nyní děje a čeho se i vy stáváte součástí pokud se účastníte je fakt. Je to počátek změn, které jsou v běhu jen jsou stále nehmatatelné a mnohdy neviditelné ale jsou zde. Pracujte na sobě dále, protože přišel čas či období které bude jiné než jsme je znali doposud. jsou před námi změny o kterých nemáme ani ponětí a věci kolem se ne budou ale mění již nyní jen je neumíme uchytit neumíme je mnohdy pojmenovat a myslíme si že vše je jak bylo ale není tomu tak. Čas ukáže
s Láskou a v Lásce Kája

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek