Zasvěcení Shambhala

Luboš prošel
  • 30.4. - 30.5.2016 - službou - Shambhala 30 dní s očištěním
  • 11.6.2016 - napojením na energie modrobílého plamene Květu života
  • 23.6.2016 -  na energie modrobílého plamene Květu života napojeny takéž jeho obytné prostory
 
 zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně.
3.7.2016
 

Zasvěcení Shambhala - Luboš

Zasvěcení Shambhala

datum: 07.07.2016 | vložil: Luboš

Pěkný slunečný den Kájo.
Moje zasvěcení proběhlo ideálně, nádherně jsem vše prožíval brněly mě ruce hřály nohy tlak v hlavě před očima se mě zjevovaly ruzné postavy ale tak jako rozmazaně, vydržel jsem neusnout ani se mně nechtělo to celé se odehrávalo dvě hodiny tedy do pulnoci. Ráno jsem byl velice uvolněný odpočatý a blaženě spokojený jsem rád že jsem měl možnost tímto projít a učím se s touto energií zacházet jak jen to jde. Ještě se vrátim k energiím bytu, byl jsem s manželkou o těchto svátcích mimo a po návratu domu to byl krásný šok ten pocit čistoty po vstoupení do bytu jsem cítil velmi intenzívně. Děkuji všemu a všem s láskou Luboš.


Re: Zasvěcení Shambhala

datum: 16.07.2016 | vložil: Kája

Reaguji zde malinko se spožděním, ale není to tím, že bych zde nebyl jsem byl pracovně dosti zaneprázdněn a tak jsem byl rád, že jsem stíhal jen to nejnutnější zde. O vašich všech milých příspěvcích však vím a samozřejmě že mne každý jeden z nich těší.
K prožívání jako takovém není v podstatě co dodat, protože naprosto každý bude každou danou jednou věc prožívat zcela jinak a odlišně a to od toho co jak a proč má prožít či zažít. 
V dané chvíli zde stále nekončíme Luboši chystám ještě jeden nebo dva malé krůčky dopředu, ale nebude to dříve než všichni účastníci projdou čím mají a pak uvidíme.
Budu potěšen za každý další příspěvek tak se nebojte zde někdy zastavit a něco připsat, jak a co prožíváte.
s Láskou a v Lásce Kája


Pročištění

datum: 16.08.2016 | vložil: Luboš

Pěkný den Kájo
Děkuji za nabídku pročištění a s radostí ji přijímam a těším se na zítřejší večer, jsme právě na dovolené s manželkou na šumavě a není dne co bychom nediskutovaly o životě duchovnu,smyslu života energiích je to moc fajn pokud má člověk životního druha s kterým muže vše bez obav sdílet
a prožívat.Energie modrobílého plamene a shambhaly používám prakticky každý den snažím se pravidelně čistit a zatím nepocituji nic coby mě nějak blokovalo tak snad to dělám správně)))).procesem kterým jsme prošly nám podle mne dal hodně dobrého já bych ovšem vypíchl jednu věc a to je cesta kterou jsme k sobě s manželkou našly a dnes mužem říkat jeden druhému pravdu do očí bez toho abychom se bály že nás partner nepochopí, život je krásnej dar a je třeba ho žít v lásce a světle děkuji vám Kájo. Luboš.


Re: Pročištění

datum: 17.08.2016 | vložil: Kája

Děkuji za tato slova v podstatě k nim není co dodat a pokud jsem jen malinko přispěl k tomu všemu pak jsem potěšen.
Není mnoho věcí v tomto pozemském životě, které mají skutečnou hodnotu, přesto některé najdeme a jedna z nich je najít sebe sama a pak najít v tom druhém přesně to o čem píšete.
Kdyby vám to vše nepřineslo nic více než právě onu otevřenost k tomu druhému pak to vše stálo za to.
Přeji vám jen to nejlepší a přál bych si, aby v čase bylo více těch co pochopí a změní ne okolí, někoho nebo něco, ale sebe.
s Láskou a v Lásce Kája

Pokud účastník zaznamenal či se chtěl podělit o jakékoliv další prožitky naleznete zde

 -Cesta a prožitky