Modrobílý plamen Květu života

 
Luboš 
 
Pokud účastník šel dále a nechal si napojit na modrobílý plamen Květu života i své prostory pak je toto až dole na této stránce- je potřeba projít stránku až dolů - stejně tak účastník najde formulář pro vložení příspěvku až dole na této stránce.
Shambhala 30 dní s očištěním
Luboš prošel touto službou ve dnech 30.4. až 30.5.2016 
Jeho osobní poznámky z těchto dnů naleznete zde.
Po ukončení této 30 denní cesty napsal toto - cituji:
 

Po očistě

Datum: 02.06.2016 | Vložil: Luboš

Pěkný slunečný den v lásce a světle.
Sedím ráno u stolu a v dobrém energetickém naladění popíjím černou kávu, přemýšlím o životě a jsem příjemně uvolněný. Nějeký čas mám nastavený v mém životě potkávání se s vyspělými stejně nebo více energeticky naladěnými duchovními bytostmi a plní se to po všech stránkách neb nic není náhoda.
Ten pocit že se má něco stát známe všichni a ten den jsem ho měl i já dosti silnej. Odjíždím do práce mám malej krámek a dělám sám na sebe což je velká výhoda a proto po příchodu většinou zapnu počítač zkouknu pracovní věci a pak samozřejmě vše co se děje na ezoterickém duchovním nebi.
Tentokráte to bylo trochu jiné na fecebooku na mě vyskočila nabídka třicetidenního pročištění zdarma, jindy tyto nabídky přehlížím a ani nečtu tady ovšem bylo něco jinak.Pozor říká mě jasně vnitřní hlas tohle je jiná energie , zbystřel jsem a začítám se do nabídky která se zdá upřímná už jen proto že je zdarma ale to v mém případě nehrálo žádnou roli.Já jsem ve znamení raka a než něco podniknu musím vše dukladně zvážit a třikrát ne desetkrát přečíst a prozkoumat tady to šlo ráz na ráz a byl jsem přihlášen.Samozřejmě že poté jsem přečetl snad vše co u Káji na stránkách je a utvrdil se v to že moje volba ta první srdcem byla správná,, vesmír se nemílí,,je to tak KÁJO.Člověk který napsal tyto stránky je psal s láskou a srdcem a to znich muže cítit každá jen trochu otevřená bytost.Tak ted už jen s napětím čekám zda budu přijit malá obava tam byla co když mám něco jinak o čem nevím))))).ale něco mě říká že bude vše ok tak jak má být a ano jsem přijat což mě potěšilo a projela mě energie celým tělem občas to tak mám jako dukaz správnosti mého konání.
Tak jsem připraven na první pročištění a v duchu si představuji jaké to bude energie cítím celkem dobře a tady tomu nebylo jinak silná pulzující vlna procházela celým mím tělem od chodidel až do hlavy a naplnila celé mé tělo nádhera. Ráno hned po pročištění velké uvolnění lehkost v celém těle myšlenky volně plynou nic nebolí sedím tak dvě hodiny a vydržel bych celý den jen tak)).
Neměl jsem po žádné očistě negativní pocity snad jen občas lehká unava. Očista po očistě mě posouvala dál a dál do hloubky života,bytí a uvolnovaly se bloky odcházely pochyby a strachy. Byl jsem stále více ukotvován ve svém středu ve své realitě tady a ted cítím že já jsem buh a buh je já.Přidává se moje manželka Líba a náš vztah se začíná s každou očistou měnit nacházíme stejnou řeč ač jdeme po duchovní cestě od začátku spolu někdy docházelo k nepochopení z obou stran, nyní je vše jinak jsme naprosto naladění na stejné vlně, jeden druhého nehodnotí nepotřebujem to už, neb cítíme smysl slov srdcem a není ani třeba nic vysvětlovat. To co chybělo v našem vstahu již máme a jsem zato rád neboť náš život nabral nový čerstvý dech. ,,Pani říká připadá mě to jako když jsme spolu začaly chodit,,mě tato očista otevřela oči zjistil jsem že život je oněčem jiném, je krásný a takový jaký ho chceme prototože stačí si jen povolit žít v lásce a světle nezustávat stát a pokračovat dál v cestě radosti.Život je náš nikdo nemá právo nám ho ničit jsme to jen my kdo tvoří svojí realitu. Jsem štastný že jsem se mohl zúčastnit tohoto projektu všem účastníkům tohoto projektu posílam lásku a přeju jen to nejlepší. Přeji radost v srdci Luboš

Luboš se seznámil s texty potřebnými k dalšímu kroku na své cestě a rozhodl se pokračovat dále.

dne 2.6.2016 požádal o napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života

 

toto napojení proběhne v sobotu 11.6.2016

 období před napojením -  Luboš

zde můžete Luboši zaznamenat cokoliv co jen chcete v období po pročištění a před napojením na modrobílý plamen Květu života. Za jakýkoliv příspěvek jak prožíváte toto období budeme vděční.

 

Období před napojením na MPKŽ

Po očistě

datum: 09.06.2016 | vložil: Luboš

Slunečný den Kájo.
Už znám ten rozdíl který jste nám chtěl ukázat měsíčním udržením nás v čistém stavu. Každým dnem po očistě jsem šel pozvolna dolu s energiema s vitalitou nic jsem nedělal pro zlepšení a čekal kam až to dojde, včera už mě začala bolet záda snad každý sval. po psichycké stránce naopak v pohodě, doma cítím klid neprobýhaj žádné spory ani jiné negace . Takže já ten rozdíl vnímal velmi, vnímal proto že dnes ráno jsem se vrátil po časové ose nazpět a tento záměr jsem si za použití energie vložil a je mě krásně)))). Takže zatím tak všem přeju lásku a světlo Luboš.


Re: Po očistě

datum: 09.06.2016 | vložil: Kája

Tak honí se mi občas hlavou všelijaké myšlenky ale ve snu by mne nenapadlo tohle vám navrhnout aby jste po měsíčním procesu vědomě šli do něčeho podobného. Faktem je, že sám bych to možná také zakoušel ale z druhé strany si říkám k čemu by mi to bylo. 
Nicméně tohle je pro mne osobně velmi cenná informace a jsem vděčný za to že jste podobný pokus sám na sobě spáchal:)
o energie, které k vám byly posílány si stačí jen opravdu nyní již říci a pocítíte je o tom dnes nepochybuji. došel jste docela dalece.
Z entit a podobné havěti obavy mít nemusíte protože tohle je pak opět součástí pročištění před napojením na modrobílý plamen Květu života. 
Ano a rozdíl v energiích je a nechci vás ani nikoho jiného zde ovlivňovat ale pokud projdete za pár dní napojením na modrobílý plamen Květu života pak pocítíte zcela jiné energie než jsou energie Shambhaly. Energie modrobílého plamene je studenější něž mnozí říkají a zvláště to takto pociťují ženy. Tak jsem zvědavý na vaše poznatky. Studenější však jsou tyto energie jen v počátku než si na to zvykneme pak naopak od chodidel hřejí.
Možná že si nyní už řada dalších příchozích také uvědomí jaký že je rozdíl mezi jednorázovým očištěním které se běžně nabízí a tímto třicetidenním očišťováním. 
Luboši ještě by mne zajímalo zda jste vnímal a nebo vnímáte rozdíl ve vašich prostorách, které obýváte protože od sedmého pročištění byly i tyto vaše prostory pročišťovány a samozřejmě i zde jsem byl veden k tomu aby tomu tak bylo právě až po nějakém čase, kdy si následně sami máte uvědomovat ten rozdíl v domácím prostředí. Hezky se to pozoruje když přijdou hosté protože se cítí jinak a jde to na nich vysledovat pokud jste dobrým pozorovatelem a znáte běžně danou osobu. Mimo jiného se bude vrtět bude se otáčet a stále jako by něco pozorovat. Vaše prostředí které zná mu připadá jiné. To vše se dá vysledovat. tak pokud máte nějaký poznatek opravdu budu vděčný, protože ti co mají službu jakoukoliv jako placenou se jen velmi málo chtějí dělit o prožitky .
Přeji všem jen to nejlepší.
S Láskou a v Lásce Kája

 

Samotné napojení na Modrobílý plamen Květu života.

 

v sobotu 11.6.2016

 

 byl pan Luboš na tyto energie napojen.

Napojení na MPKŽ

Energie bytu

datum: 12.06.2016 | vložil: Luboš

Slunečný den přeji Kájo.
Pokusím se alespon stručně přiblížit energie v našem bytě po pročištění , slovy to jde velmi těžko tak snad malé přirovnání. V obraze je to jako klidný letní podvečer na břehu rybníka svítí slunce nepálí a pomalu zapadá je ticho , ptáci nekřičí a voda na hladině je uplně klidná žádná vlnka, příjemně klidné hřejivé a tiché klima.Vzduch je jemný neni těžký a vše plyne v harmonii.
Ještě k včerejšímu napojení , vydržel jsem tak patnáct minut a poté jsem bohužel usnul))).Za tu chvilku jsem nic zvláštního nepocítil ve dvě v noci jsem se vzbudil a vstal do tří jsem nemohl usnout přebytkem energie, dnes se trochu hledam a pořádně nevím jak tu energii pocítit či uchopit.
S láskou všem Luboš.


Re: Energie bytu

datum: 12.06.2016 | vložil: Kája

Tohle znám až moc dobře, že slovy jdou jen velmi "těžko" některé věci popsat, jako by na to nebyla ani slova. Spíše je to však tak že se setkáváme s věcmi pro nás novými a tak neznáme ona slova a jejich spojení, neznáme totiž nebo neumíme dnes přesně popsat a pochopit onen význam sám.
Vaše prostory byly od v rámci 30 dní pročištění se Shambhalou součástí pročišťování a to od sedmého včetně a je to jedna ze změn, kterou přinesla právě tahle účast váš všech na tomto projektu.
Nikdo z vás se v podstatě ani k tomu jak věci doma pociťoval či vnímal nevyjadřoval, protože jste byli zaměřeni na sebe sama prostory jste jaksi vědomě nevnímali a přesto čištěny byly a u mnohých ještě jsou a jsou čisté.
plně tomu všemu rozumím proč je či byl stav takovým jakým byl. ono je těch změn a toho všeho co by člověk v té chvíli měl pozorovat mnoho a nejde vše najednou, mnozí měli a mají co dělat sami se sebou. stačí si jen přečíst ony vaše příběhy.
vraťme se ale na chvíli k napojení na modrobílý plamen Květu života.
¨Já osobně nejsem zklamán ani zaskočen vašim sdělením. je zde mnoho malých věcí,které do sebe zapadají jako ozubená kolečka a ne vše se zde dá v dané chvíli popsat a ani to není podstatné.
to co považuji za podstatné je právě to, že napojen jste byl včera na tyhle energie a že jste usnul či nepociťoval nic zvláštního není ničím zvláštním i zde hraje roli mnoho faktorů.¨
jednak jste do této "služby" vstupovali s tím že projdete 30 denní očistou a nikdo netušil že zde bude nějaké pokračování na které jste vlastně nebyli připraveni. Na pročištění jste se rozhodli a namotivovali jste se ale tohle přišlo jako něco navíc a i v tom je rozdíl jen se to těžko zde popisuje.
patříte k těm málo lidem, kteří mají stránky pročteny jako celek a tak jste narazil nepochybně i na rubriku modrobílého plamene. vraťte se tam a je tam popis co dělat a jak žádat o tyto energie a budete během několika dnů když na tom budete pracovat vnímat onu změnu a pociťovat tyto energie.
mne samotného včera velmi potěšilo že nikdo neměl na sobě žádnou entitu ani přivtělenou duši což znamená že dlouhodobé čištění má své opodstatnění. to není ovšem vždy tak protože každý další na sobě něco mít může jen možná i čas po pročištění byl dost krátký na to abyste si něco na sebe vstáhli. to že zůstanete čistí i nadále není nikde psáno a pokud nebude někdo na sobě pracovat a čistit se pak je to jen otázkou času a něco na sobě mít bude. měl by to ale poznat, změní se jeho vnímání nálady a podobně.
Já zde dnes "využívám" toho že se zde sešla skupina "připravených" lidí a tak jednak vás chci něčím provést ale zároveň se na tom všem velmi učím a dávám si věci dohromady.
spávně by měl být nějaký čas mezi 30 denním pročištěním a napojením . možná měsíc možná dva to nevím přesně abyste si věci lépe uvědomili ale tohle zde nejde, protože bych vás asi těžko takto dal zpětně dohromady a tak využívám jakýsi možná "zrychlený" proces. on funguje protože jsou to energie jen vy nejste schopni některé věci v tak krátkém čase vnímat.
Napojoval jsem již řadu lidí a jen velmi zřídka jsou to spíše jedinci kteří napíši hned většinou to trvá den dva někdy i tři než se ozvou jak to prožívali a podobně. kdysi jsem čekal na zprávy a říkal si proč nepíšou ale dnes nečekám protože vím. neumí neví jak neví co se děje a neví zda to je skutečné nebo se jim to jen zdá a podobně. i toto se zde těžko slovy vysvětluje jak to myslím ale možná mě trochu v tom základu chápete. vy jste to napojení prožil a máte je bez ohledu na to že jste usnul jen ráno si těžko pod vlivem mnohých věcí něco uvědomujete. je to právě to že nevíte jak to uchopit ony energie vámi proudí každým nádechem nebo výdechem jen je nyní těžké se v tom orientovat. možná i proto že jste byť nevědomě ale něco očekával, že to bude více než 30 dní s pročištěním. ale tyto energie modrobílého plamene přes vás šly po celou dobu protože jsou používány pro čištění bez toho aby jste byli přímo napojenim, takže se to ve vás tak trochu pere.
sledujte další dny a dejte nám vědět opravdu každá informace je pro mne osobně cenná a zajímá mne.
a nebojte v tomto bodě zde nic nekončí a pokud budete chtít pokračovat dále pak dnes nebo zítra zveřejním pokračování a zase to bude jen a jen na vás. 
a pokud tu energií chcete úplně jednoduše pocítit a nejrychleji pak si nyní sundejte obuv dejte chodidla na zem uklidněte se zavřete oči a jen požádejte o energií modrobílého plamene a představte si jak do vás každým nádechem vstupuje. 
na výsledek se těším.
s Láskou a v Lásce Kája


Po napojení

datum: 13.06.2016 | vložil: Luboš

Slunečný den Kájo.
Ne ne já nejsem zklamán ba naopak já tu změnu cítím včera jsem byl jak balon nafouklej energii))).občas se semnou zavlnila podlaha jak na vlnách ,ano vědomě když požádám tak to fonguje bezvadně .Dnes jsem krásně uvolněný nádhernej stav lehkosti těla a nic nebolí no paráda . Sláskou v srdci Luboš.


Re: Po napojení

datum: 13.06.2016 | vložil: Kája

Neříkám a ani si nemyslím že jste "zklamán" jen to z vašeho příspěvku tak mohl někdo vnímat a pokud si jej znovu pozorně přečtete ucítíte sám dneska ten rozdíl té energie která je v každám z nich v tom včerejším a v tom dnešním . je to jednoše jiné a jinak to popsat zde neumím. V každém případě každý to vše vždy bude prožívat jinak a přesto to funguje a každý to prožije přesně podle toho co potřebuje právě prožít tak to je vše nastaveno. nemůžete prožívat to co váš soused nebo manželka protože máte prožít a zpracovat jiné věci a tak to přesně je. všichni se můžeme však na základě těch druhých učit si věci uvědomovat a pociťovat je .
jsem rád že energie fungují že to potvrzujete byť já to dobře vím jen mne někdy možná "zamrzí" že druhý neprožil co chtěl ale to není můj problém jeho život je jeho a na něm nic nezměním 
nikdo si nesmí myslet že pokud něčemu bude pár dnů věnovat že se někam moc posune a nebo že se něco zásadního změnbí tak to není, musí pracovat stále a pokud to někdo vzdá a to z jakéhokoliv důvodů pak se vrátí na začátek dříve nebo později se propadne a bude tam kde byl a to bude rád pokud to skončí takto. jednou se chtěl posunout žádal o to a tak mu ten v jeho srdci nedá pokoj.to je vše ale na jiná vyprávění vám přeji jen to nejlepší jako všem ostatním

s Láskou a v Lásce Kája


Jsem napojen.

datum: 17.06.2016 | vložil: Luboš

Slunečný den Kájo.
Nechal jsem si pár dní abych mohl vše procítit a prožít tu změnu ,den ode dne se všechno zjemnuje a sedá jsem hodně sklidněný a uvolněný v harmonii s vesmírem pocit volnosti je až nepředstavitelnej vím že se nemusím ničeho bát vše se přeci děje jak má a nikdo nemá nade mnou moc ani sílu.Ten pocit v každé bunce prázdna a volnosti se těžko popisuje ta odprostěnost od nesmyslností a zbytečných bloku,starostí které nám nic nepřináší je užasná až náviková.Pochopil a procítil jsem celým tělem že já tvořím svoji realitu a nic na světě nemusím když nechci , proč)))- no proto, přeci vše je mé rozhodnutí a nikdo nemá právo soudit ani já ne.Energii modrobílého plamene cítím krásně a když požádám tak dvojnásob , rukama posílat energii mě šlo už před tím ale včera jsem zjistil že mé ruce začínaj hřát haha supr supr .Život se mě změnil opravdu hodně cítim nové energie celým tělem jaký je to pocit se mě neptejte nejde to vyjádřit je to prostě stav, stav bytí a přítomnosti sama vsobě. Lásku harmonii přeju všem bytostem a těm zde co vytrvali a vám Kájo . Luboš


Re: Jsem napojen.

datum: 17.06.2016 | vložil: Doplněk

Nedá mě to vám Kájo přeju stokrát vše nej a další uspěšný pruběh vašeho konání neb člověka vašeho kalibru dnes jen těžko hledat . Od srdce Luboš.


Re: Jsem napojen.

datum: 20.06.2016 | vložil: Kája

Věděl jsem že si necháváte pár dní na "pozorování" . Vždy se těším co zde od vás najdu protože vždy se v textu najde mnoho nad čím se dále mohu zamýšlet.
z vašich sdělení je jednoznačně vidět a cítit, že patříte k těm, kteří se tomu všemu opravdu věnuji a to vědomě.
ne každý má v dané chvíli možná život uspořádaný tak aby se energiím ( sobě) věnoval zcela pravidělně a v rámci určitého času, ale je pravdou že zpětně nám přijde jen to co do toho všeho sami vložíme ani o kousek více. spíše naopak někdy nás dělí od toho výsledku jen těch pár minut navíc které nechceme nebo "nemůžeme " zatím tomu všemu dát, ale to přinese zase každému jen čas nebo spíše je na každém aby v čase našel ten čas který sám sobě může dávat.
času máme všichni stejně jen málo kdo umí správně rozhodnout čemu a proč jej dá.
s Láskou a v Lásce Kája


Napojení bytu

datum: 17.06.2016 | vložil: Luboš

Žádám v lásce a světle o napojení.
Dne 23.6 2016
Děkuji Luboš.


Re: Napojení bytu

datum: 20.06.2016 | vložil: Kája

Prostory vám v daném termínu napojím a samozřejmě ten kdo se nechal napojit na modrobílý plamen Květu života nepochybně podstoupí i tento krok, protože pak je a bude čistý nejen on sám ale zároveň pokud s energií bude pracovat pročišťuje i své prostory.
Věřím také že všichni pak přijmou i další krok, se kterým vás včas seznámím.
S Láskou a v Lásce Kája

 

Prostory, které pan Luboš a Libuše obývají byly dne 

23.6.2016 napojeny na 

energie modrobílého plamene Květu života.

Na MPKŽ jsou napojeny i mé prostory

Po napojení bytových prostor

datum: 28.06.2016 | vložil: Luboš

Přeju slunečný den Kájo
Všechno proudí jak má a citlivost na energie se u mě stále zvyšuje a prohlubuje.Náš byt jak to jen napsat příjemně vibruje a vzduch je takový jemnější a čistý , byly jsme nyní tři dny mimo a zdá se že enrgie pozitývně působí také na naší ceru která manželce volala co je třeba doma udělat a vyprat , olalá))))). tak to se nikdy nestalo a pani šla do kolen co že se to děje.Mě samotnému krásně hřejí ruce když je někam na svém těle přiložim a tak jsem čekal na možnost vyskoušet to na jiné osobě, čekal proto že si myslím že je to tak správně a pomáhat se má tomu kdo oto stojí.Pořád nikdo nic mimo naší fenky která žádá stále)))). až včera pani říká bolí mě vzadu hlava celý den ohřej mě to prosím, uf byla trochu tréma ale cítil jsem jak energie proudí po chvíli jsem dal ruce pryč ale pani hned říká ještě prosím))))). spadla ze mě všechna tréma a proudění se zvýšilo krásnej pocit. Libuška říkala že jí vybrovaly i zuby. Já jinak se cítím hodně ukotven tady ated a nechávám vše plynout volně jak má vše se kolem mě zjemnuje nepodkávám žádné naštvané lidi což je co říci když dělám v krámku , život je krásnej. Všem co pokračují a vám Kájo přeji jen to nej. Luboš


Re: Po napojení bytových prostor

datum: 29.06.2016 | vložil: Kája

Energie musí působit i na vaší dceru protože se v tomto prostoru nachází. stejně tak bude energie "nějak" a nemusí to být vždy příjemně působit na jakoukoliv návštěvu ve vašem prostoru klidně to sledujte a uvidíte že se chovají jinak.
Radka která má prostory zde napojeny již rok říká že dnes po roce jsou věci znatelnější něž v době samotného napojení a mám tyto informace od více lidí, takže věci se v čase posilují a je to pochopitelné.
ten pocit trémy samozřejmě také znám a také jsem si tím prošel jako každý ale čeho se obávat pokud to jde od srdce a ten druhý opravdu chce pak toto vše funguje a fungovat bude a nemusí to zrovna jeden z nich v dané chvíli cítit. vše je otázkou praxe a doporučuji s energiemi pracovat.
až budete mít zasvěcení do Shambhaly nepochybně zaznamenáte ten rozdíl v těchto energiích.
přeji jen to nejlepší a těším se.
S Láskou a v Lásce Kája
jakékoliv poznámky či příspěvky klidně piště dále pro mne je to důležité a stále se učím


Shambhala 1-2

datum: 28.06.2016 | vložil: Luboš

Žádám v lásce a světle o napojení na shambhalu 1-2 pro mě a Libušku.
V neděli 3.7 2016
Děkuji.

pokračování - zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně.