Libuše - cesta a prožitky

Diskusní téma: Libuše - cesta a prožitky

prožitky

Datum: 01.01.2018 | Vložil: Libuše

Zdravim Kájo.
Přeji krásný Nový rok,plný štěstí, zdraví, osobního růstu a splněnych přání.
Můj život je jak na houpačce. Jednou dole,jednou nahoře. Na tyto výkyvy jsem si zvykla, někdy je to i úsměvný sama sobě se zasmát. ,ale nestěžuji si .Neni tak zle,všichni jsme zdraví a jsme jako rodina pospolu.To je pro mně nejdůležitější. To ostatní beru joko zkoušku co výdržim .Slzy přijímám ,za skutečný prožitek problému.Pak je zas dobře. Prosím o tvůj drahocenný čas a věnoval si mi chviličku na propláchnuti mého těla. Děkuji
S láskou a pokorou Libuše

Re: prožitky

Datum: 02.01.2018 | Vložil: Kája

Pokud jste se včera vědomě učastnila pročištění nepochybuji že jste vnímala něco co zde do slov asi dát přesně nejde. jako na houpačce jsme a budeme stále dokud se plně nerozhodneme a nepřijmeme jen tu jednu cestu ze které jsme stále navracení zpět, protože nám to v dětství nikdy nikdo neřekl jak se věci mají. dnes víme mnohé a tak bychom my měli působit na naše děti aby jednoho dne nemuseli prožívat vše to co prožíváme my. tím vším čím procházíme, procházíme jen proto že jsme byli nevědomí.
přeji taktéž jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

Prožitky

Datum: 01.12.2017 | Vložil: Libuše

Ahoj Kájo
Chtěla bych vás opět po malé odmlce požádat o očistu a přeju všem mnoho zdaru na cestě životem těším se děkuji s láskou a světlem Libuše.

Re: Prožitky

Datum: 01.12.2017 | Vložil: Kája

Byť se dnes bez větších problémů může každý sám pročišťovat bez obav z toho že by to nezvládl a nebo že někdo jiný to za něj udělá lépe. Tahle služba kterou jsem zde před časem zavedl je stále aktivní a proto rád, pročistím každou bytost, která takto projevila zájem.
s Láskou a v Lásce Kája

prozitky

Datum: 01.09.2017 | Vložil: Libuše

Zdavim KÁJO
Omlouvám se že jsem se dlouho neozvala. Léto bylo dost chaotický a ja jsem datum vždy prošvihli . Vím ,že mě to vubec neomlouvá, ale už se stalo.Svuj život se snažím rovnat abych žila v blahu a můj život byl blaho.Je to dřina, ale nestěžuji si .Zážila jsem horší chvilek. Byla bych ráda kdyby sis na mě udělal chvilku času a dal mě vnitřne do kupy.a tím opět obnovili spolupráci. Děkuji. ..
Z pokorou a láskou Libuše

Re: prozitky

Datum: 02.09.2017 | Vložil: Kája

nemáte se zač omlouvat, tedy určitě ne mi, protože to co žijete a prožíváte je veskze jen váš život a nikdo vám do něj nemá právo zasahovat a tak když se rozhodnete pročistit je t vaše volba stejně jako opačně. jinak a je to jistě věc známá věnovat se sám sobě bychom měli každý den a pokud spoléháme jen na posledního nebo prvního nic moc se v náš prospěch nezmění. dnes máte již možnost se čistit každý den sama a k tomu ještě pomoci tomuto našemu místu které obýváme. jak s tím vším naložíte je jen na vás. přijde však den kdy se jakékoliv naše jednání plně projeví v našich životech a není daleko. již několikráte jsem zmínil že se nacházíme v přechodném období kdy je možné ještě pro druhé "něco" dělat - myšleno tyto a jiné služby. v nejbližším čase a sdělím přesně kdy toto vše bude ukenčeno a pokud daná bytost sama pro sebe nic neudělá a stejně tak pro druhé, nebude ji "pomoženo". může se objednat kdekoliv a zaplatit cokoliv nebude to fungovat. čas kdy se tak stane je velmi blízko ale budu o tom včas informovat.
přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

prozitky

Datum: 31.05.2017 | Vložil: Libuše

Zdravim Kajo
Mesic utek jako voda a ja se opet hlasim.
Tento mesic byl pro mne neobyčejne krásny.Zazila jsem hodne dobrych dnu,ktere mě neobyčejne dobyly .Posunuly mě o kousek dál v živote.Citim se vnitřne spokojena,skratka faj.Ja vim ,ze prijdou dny kdy to bude ficak ,ale ted si to uzivam.Skratka stoji za to žit. Přeji všem,aspon na chvilku slunce v duši.
Mněj se krásně. S pokorou a láskou....Libuše

Re: prozitky

Datum: 04.06.2017 | Vložil: Kája

Každý měsíc, každý den a každý okamžik každého dne je krásný. Jen my mnohé v dané chvíli z našeho pohledu tak nevidíme protože si přejeme aby věci byly jinak, ale jsou tak jak právě v danou chvíli jsou a vše co se kolem nás děje je naší součástí a vše tak vždy má z nějakého důvodu být. Bez starostí a trápení různého druhu bychom nepoznali čeho a jak si máme vážit. Podívejte se jen v tom svém životě zpět a naleznete mnoho dnů a věcí kdy vám nebylo hezky z toho daného pohledu ale s odstupem času se na každý takový den, chvíli a událost díváte jinak a je jedno zda jde o zrození či smrt.
S Láskou a v Lásce Kája

prozitky

Datum: 01.05.2017 | Vložil: Libuše

AHoj Kajo.
Zdravim,omlouvám se za zpoždění, ale ten čas tak leti .Chtěla bych poděkovat za Tvá Krásná slova ktera me nabyla a donutila me posunou se o kus dál.Zda se,že me vnitřní vyrovnani je opet v harmonii.Opet si uživam toho krásného co mi může život nabídnout.Prozivam vnitřní radost .Je to těžké popsat ,ale je mi dobře. Jsem zdrava v rodině je pohoda v praci to taky davam ma fenka Bony je vesela a to me stači k tomu ,abych v klidu usinala a těšila se z dalšího dne . Přání aby mi to vydrželo a to ktasne o cem jeste nevim aby mě našlo.
S láskou a pokorou
Libuše

Re: prozitky

Datum: 05.05.2017 | Vložil: Kája

Čas který vlastně není a vnímáme jej jen jaksi v této naší "realitě" opravu běží rychle alespoň tak nějak to vnímám i já sám. je toho mnoho co bych chtěl a přesto to nestíhám a musím si vybírat z toho právě to co je pro mne osobně přednější a jak to v danou chvíli cítím sám.
Vnitříní radost se opravdu jen těžko popisuje a zváště pak v písemné formě kdy pochopit a to jen z malé části může jen ten kdo prožil zažil a pocítil něco podobného. ona vnitřní pohoda nám však nemůže vydržet na stálo a ani to není nyní ten správný popis. nemůže nám to však na stálo vydržet protože to bychom se již nikam nepohnuli. posouváme se dopředu a stáváme se vědomějšími jen na základě prožitků a bohužel většinou ne těch nejlepších. pokud nebudeme vystavování nejrůznějším situacím a to především těm které pro nás nëjsou ty nejpříjemnější pak si nemůžeme věci uvědomovat. vím zní to divně ale je tomu tak.
přeji jen to nejlepší
s Láskou a v Lásce Kája

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek