Libuše 30 dní s očistou

Jako pár procházeli Libuše a Luboš společně a zapisovali prožitky na jeden list. Pro lepší orientaci jsem po skončení jejich záznamy rozdělil na samostané listy.
iniciály a jak to u Libuše vzniklo naleznete na listu Luboše  zde
 

03 - Libuše


1- čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Libuše

Pěkný den Kájo
Čištění jsem prožívala uvolněná a cítila pohyb postele jako bych byla na vlnách pak jsem usnula, ráno hodně energie a v práci malá nesoustředěnos a lidé mě musí opakovat co že po mě chtějí nějak jim nerozumím)).Jsem moc zvědavá co vše ulpívalo na mém těle,za vše děkuji a zdravím
Libuška.


Re: 1- čištění

datum: 11.05.2016 | vložil: Kája

Je obrovskou výhodou pokud se toho účastníte jako pár, to mimo jiné pak znamená že můžete doma o věcech komunikovat a váš "růst" se tak nejen urychluje, ale oba zůstáváte na stejné rovině. nestane se že jeden druhému pak nerozumí, protože jeden jde kupředu a druhý se zastavil, což je dnes bohužel ve vztazích běžné a povětšinou je to hlavní důvod rozpadu vztahu.
na počátku když jsme se seznamovali tak jsme byli sobě jaksi rovnocenými partnery, ale jak šel čas tak jeden roste a druhý stojí.
takže jsem opravdu potěšen že se toho účastníte oba.
na sobě jste měla milá Libuše 4 entity a 2 přivtělené duše. nepochybuji že během pár dní sama zaznamenáte že je to změna .
s Láskou a v Lásce Kája


 

2-čištění

datum: 14.05.2016 | vložil: Libuše

Millý Kájo
Má druhá očista probíhá uplně skvěle mé pocity mě říkají že má mysl a tělo je v harmonii , tělo by chtělo stále spát a nevyvíjet žádnou aktivitu ale mysl vibruje a dává tělu impulz aby vyvíjelo nějakou smyslnou činnost , tělo se brání a začal mě bolet levý kyčel ale to nevadí bolest se unaví.Dnes jsem zkoušela na procházce lesem přivolat lesní skřítky a přiletěl žlutý motýl je mě krásně a blaženě žádný stres odstranila jsem slovo musím děkuji za vše a těším se na další očistu. Libuše


Re: 2-čištění

datum: 14.05.2016 | vložil: Kája

To že máme větší potřebu spánku v daném období je přechodné, ale je tomu tak. Naše tělo je "unaveno" po těchto čištěních. Patří to k tomu je to jako by jste si dala opravdu horkou koupel a nebo saunu. také bude tělo z jistého pohledu unaveno, jenže tak jinak unaveno. Hezky unaveno a je skvělý pocit. Nemusíme nic a není potřeba si dělat násilí, máme naslouchat svému vnitřnímu naváděcímu systému ten nás nezklame jen se toto opět "musíme" naučit.
S Láskou a v Lásce Kája


3-čištění

datum: 16.05.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo
Tvé čištění mě stále udržuje v klidu a harmonii užívam si dokonalého spánku
a ráno jsem odpočatá a plná energie co jsem už dlouho neměla, mé tělo je prohřáté a stratila jsem věčný pocit chladu a je to prostě všechno skvělé.
Děkuji Ti za čas který mě věnuješ z láskou a pokorou Líba.


Re: 3-čištění

datum: 16.05.2016 | vložil: Kája

Milá Libuško:)
to ne já to je všechno jen o vás a ve vás já jsem zde opravdu jen ten kdo něco málo zprostředkoval.
pokud by jste vy sami nechtěli pak bych se zde mohl uprosit a modlit se od rána do večera a nic by se nezměnilo.
je to ve vás sobě děkujte že jste nalezla svůj vnitřní naváděcí systém že mu začínáte rozumět že se řídíte srdcem a ne rozumem.
s Láskou a v Lásce Kája4-čištění

datum: 18.05.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo
Po tvém čištění mě bylo špatně od žaludku a lehký problém s dechem ale odpoledne všechno ustalo a nabrala jsem opět síly a bylo mě dobře ,stratila jsem pocit jakoby dvojníka který mě neustále popouzel a našeptával vyvolával rozladěnost a ted už neni zmizel))))).Lidé v práci říkají že jsem akční a k nezastavení všichní sedí a mlčí jsou uzavření a já bavím celou dílnu o padesáti lidech a užívam si to děkuji za krásné dny a věřím že ted už budou jen lepší a lepší. S láskou a pokorou Líba.


Re: 4-čištění

datum: 18.05.2016 | vložil: Kája

Znáte to "Já nic to oni" 
a ve skutečnosti to zde platí na sto procent. Jsem tady v tomto jen a jen prostředník a dokážu to zprostředkovat nic více nedělám. Jsem však samozřejmě potěšen, že věci tak hezky vnímáte. 
Vždy to však bude o našem osobním přístupu. Pokud by jste jej měla jiný pak bych se já i oni mohli snažit jak bychom chtěli a nezměnilo by se nic.
Je to vše v nás a je to o nás a jsem rád, že se mnozí touto cestou začínají vydávat a věřím, že pokud jste či budete na závěr tak spokojená jako nyní nenecháte si to pro sebe a budete druhým nápomocná. ne v přesvědčování či obhajování jen v podání informací a každý sám se následně musí rozhodnout.
s Láskou a v Lásce Kája


5-čištění

datum: 19.05.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo
Žiji jako v jiném světě čím více mě přichází pocit svobody lidé kolem mě řeší nepodstatné věci které ještě před pár dny bych řešila snima ale nyní zjištuji že už mě nic neříkají a jsou pro mě nepodstatné zvláštní pocit osvobození , jsem sama sebou což bych si dříve netroufla a tak zvaně si vytvářim realitu podle vlastních představ a vjemu,jeto jako vystoupení z temnoty do světla.
Děkuji z láskou a v pokoře Líba.


Re: 5-čištění

datum: 19.05.2016 | vložil: Kája

To je milé a hezké, připravte se tedy na to že z vašeho života "bohužel" zmizí mnoho nechci říci přátel, ale bytostí, které kolem vás byly. Zmizí protože pro ně budete jiná, budete ta "divná".
má to ale své výhody jednak budete mít sama na sebe více času a pak tím že se měníte uvnitř sebe a měníte tak pohledy na "svět" především ten okolo vás, tím jste vytvořila něco, kdy opravdu ti, kteří nás již neposouvají nemají nám co předat z našich životu odejdou. tím se ale vytváří prostor pro to aby přišli jiní. neříkám lepší nebo horší jen se objeví v našich životech jiní, kteří nás opět něčím obohatí a náš život se začne od základu měnit.
jsem rád že to takto prožíváte a že se toho účastníte s partnerem.
moc vám to oběma přeji a věřím že jednoho dne budete motivací pro jiný pár. je to kouzelné je to krásné a je to vše tak jednoduché.
S Láskou a v Lásce Kája6-čištění

datum: 22.05.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo
Po dalším Tvém čištění se mé tělo stále kochá klidem.Žádné bolesti, ani našeptávač v mé mysli nepřišel jsem sama se svým já a je mi dobře a ten svět vidím nějak v jasnějších barvách a je mi fajn.Po celý výkend jsem odpočívala u vody a jako by se zastavil čas.Žádný lidé co něco řeší nebo se za něčím ženou.Vše jsem vypustila a řídila jsem se tady a ted a bylo to krásné. Děkuji s láskou a v pokoře.


Re: 6-čištění

datum: 22.05.2016 | vložil: Kája

Ano to je to co většina z nás neumí a vymlouvá se na čas. neumíme se zastavit a prožívat jen to tady a teď a je jedno na jakém místě se nacházíme zda doma na zahradě, balkoně nebo někde u vody či na procházce. stále většina řeší jen něco ve smyslu "musu" a myslí si že musí ale nemusí nic. většina z toho našeho "musu" je dělána pro okolí pro jiné ne pro nás samotné a to je škoda.
každému přeji aby si uvědomil že nemusí a už vůbec ne nic z čím se zavděčil druhým a každý podobných věcí dělá neustále mnoho. připravujeme se tak o čas náš čas, který nám nikdy nikdo nedá máme jen jeden a máme jej všichni každý den stejně a je jen na každém z nás jak jej prožije. 
s Láskou a v Lásce Kája7-čištění

datum: 24.05.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo
Po dalším čištění mé tělo bylo v bojové pohotovosti))).,mé zažívání se zastavilo a tělo ztěšklo že jsem se nemohal odlepit od země.Dnes je už vše v pořádku brala jsem to jako součást čištěnía že to tak má být.Jinak jsem plná optimismu a mám nápady jak málá holka v mém partnerském vstahu se tak mnoho změnilo, plujem na jedné vlně a je to pěkná synchronizace, radost ze života je krásná v práci to utíká nějak rychleji než dřív,prožívam dokonalé napojení . S láskou Líba.


Re: 7-čištění

datum: 25.05.2016 | vložil: Kája

Jsem jakousi součástí všech těch vašich příběhů zde a jsem rád že tomu tak je. díky tomu všemu se i já mnohému učím a chci za to všem poděkovat. 
ukazuje se že to vše je opravdu na nás a v nás a všechny ty energie kolem, které jako by dnes zrychlovali náš proces pokud se do něj dáme jsou opravdu jen podporou a oporou v těchto časech.
ne vždy to je a bude jednoduché ale když jsme zde přišli na tento svět a vybrali jsme si tuhle cestu, tak nám nikdo nesliboval že to jednoduché bude.
je to nádherné být pozorovatelem toho jak se mění životy těch kolem nás a já přeji všem aby našli odvahu a vydali se vědomě a dobrovolně na tuhle cestu změn, protože to stojí za to.
s Láskou a v Lásce Kája8-čištění

datum: 26.05.2016 | vložil: Libuše

Milí Kájo
Ani nevím jak začít, stále píši je mi fajn,krásně,blaženě.Hlavně zato vše vděčím tobě, žes mi vstoupil do života a otevřel mě obzory.Síla nevím jak vypadáš ale vnitřně cítím to krásné naladění.Užívam si každou minutu hodinu,den.Ptáci létají jinak než létaly kytky voní jinak než voněly a já se ptám sama sebe kdo jsem.Jsem jiná neznám se,kde je ta impulzivnost věčné se rozčilování. Ráno kouknu do zrcadla a řeknu, tak ahoj budeme se dnes spolu seznamovat a poznávat. Stejná tvář a jiná duše zvláštní)).A to stačilo tak málo potkat tě je to dar plný divu a zázraku , nepopsatelné, kdyby to mělo trvat jen den měsíc,rok tak to stojí za to.Beru to s vděčností,láskou,pokorou jen se to naučit chránit a uchovat.Hluboké díky Líba


Re: 8-čištění

datum: 27.05.2016 | vložil: Kája


Na to abych se vyjádřil k tak kouzelným milým a hladivém pro duši písmenkám slova nestačí.

Náhody nejsou, nic v našich životech není o náhodě. Stejně tak ani tento "projekt" čištění a celá vaše skupina 20 účastníků není o náhodě. K tomu jsem byl veden a doveden a pokud bych neměl vedle sebe pro změnu já jako oporu Radku a její zázemí nemohl bych tohle vše dělat.
To že jste účastnicí tohoto projektu není o mě je to o vás, protože to vy jste se rozhodla že tomu tak bude.
Nic tímto jedním měsícem nekončí. 
To jak věci budou ve vašich životech dále je o vás a na vás toto vám mělo jen ukázat že to všechno je možné. Stejně tak pak tyhle všchny vaše příspěvky mají dalším příchozím kteří jsou připraveni ukázat že to jde že to funguje, jen to je a vždy bude nakonec jen o nás samých. o tom co chceme a jak hluboce vědomě to chceme.
už bylo sděleno že zde není poražených ani vítězů protože tohle je proces jde jen o to že někteří jsou připraveni a pro ty zde jsem a budu a někteří ještě musí dozrát, ale ti co jsou připraveni prošli také tím stejným obdobím dozrávání než se dostali do bodu věci změnit.
takže tam jednou dojde každý.
a dobrá zpráva na závěr pro všechny z vás nic po tomto jednom měsíci zde nebude končit.
není to můj "výmysl" ale mohu ( mám ) s vámi jít ještě o další krok dopředu. S každým kdo dokončí těchto 30 dní a s každým kdo splní opět podmínku pro další krok připravuji něco k čemu jsem od byl opět doveden. 
udělám to rád a věřím že se všichni budou účastnit.
více sdělím v samostatném článku až přijde čas.
S Láskou a v Lásce Kája


8-očista

datum: 28.05.2016 | vložil: Libuše

Mily kajo opet musim rici ze je mi faj mam vse zpomalene ale vubec mi to nevadi neresim cas proste ziji tady a ted ten pocit vnitrniho klidu je az desivy jako bych se probrala z komatu a vse se odvijelo od zacatku takove znovu zrozeni je to zajimavy ale krasny uzivam si to naplno a je to krasne sedim na brehu Lipna nasloucham ptakum stromum vode zvlastni ticho snad i tep se zpomalil atelo zvlastne vybruje za to jeste jednou dik, mej se krasne z laskou a pokorou Liba


Re: 8-očista

datum: 28.05.2016 | vložil: Libuše

Ps-9-očista))).9-očista

datum: 30.05.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo
Dnešní dny jsou pro mě nějaké nové .Začínam bylancovat, pracuji s dvaceti ženami a jejich názory se mi jeví nějaké zvláštní.Řeší věci které nemohou změnit a dost je to štve.Nejak mě to nebaví a začínam si říkat co tady vlastně dělam, zdá se mě že má práce je uplně zbytečná stejně to vždy dopadne jinak,dřív mě to nepřišlo nějak divné ale ted je to jako stráta času.Připadám si jak na křižovatce kdy se mám rozhodnout jakou cestou jít.Všichni jsou znudění,unavení a mě to vyčerpává.Prožívam zajímavé pocity ale nevzdávám se.Dala jsem se na cestu vím že bude těžká,trnitá a záleží jen na mě.Tak to snad vydejcham a najde se to zprávné. Děkuji za nové oběvy s láskou Libuše.


Re: 9-očista

datum: 31.05.2016 | vložil: Kája

každý den je nový a každý by měl být v kalendáři jako náš svátek, poděkovat Bohu že jsme se ráno probudili a mohli se tak opět ještě znovu nadechnout, protože nikdy nevíme kdy se nadechneme naposledy tak bychom se podle toho měli chovat.
vše je procesem a tak ani to co se kolem vás děje a co si začínáte uvědomovat není jinak
na televizi se nebudete dívat když vás to nebude bavit.
k večeři si nedáte na co nemáte chuť a nebo co nemáte ráda.
svůj čas dáte jen tomu s kým vám je hezky a kdo vás obohatí
nebudete žít s partnerem se kterým není lehké vyjít.
nepůjdete na procházku když se vám nechce.
a tak proč sedíte v práci která vás nebaví :)
s Láskou a v Lásce Kájaočista-11

datum: 01.06.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo
Předem moc děkuji co pro mě děláš. Probouzíš ve mě mé vlastní já.Je to vnitřní boj.Mé pocity jsou smíšené. Vše co jsem doposud dělala bylo odemně žádané a brala jsem to tak že to má být. Starat se o rodinu a děti i když jsou už dospělé ale nějak si tak zvykli že to atk je a stále bude. Ztrácím tu jistotu že a chci stím nějak zkončit . Dát najevo že to skončilo abude to jinak. Celý den přemýšlím jak tuto situaci vyčistit. Má dcera si tyto změny bere jako zradu a nálada v rodině je pak napnutá a to bych opravdu nechtěla, tak snad najdu nějaký kompromis. Měj se krásně s pokorou Líba.


Re: očista-11

datum: 01.06.2016 | vložil: Kája

Ano tento váš vědomý krok přihlásit se do této skupiny lidí, kteří se rozhodli vědomě něco v sobě sama změnit a tím změnit mnohé kolem sebe je a bude ještě dlouhou dobu naším vlastním vnitřním bojem.
Bez toho to nejde a nepůjde a na povrch budu vyplouvat další věci k rozpuštění a tohle je proces, kterým musíme na té naší cestě k naší vlastní vnitřní svobodě a nalezení se projít.
Ano jsem na této cestě a budeme na ní stále vystavováni vůči někomu s tím, že musíme dát najevo, že tohle zde končí a přichází něco jiného.
i toto je však přirozený proces a je nezbytný k našemu vývoji a poznání. je nezbytný k naší vnitřní harmonií, k našemu vnitřnímu naplnění, k naší svobodě.
Kristus, který je v každém z nás a my jej známe jako Ježíše z Nazaretu nedělá kompromisy protože ty nejsou možné.
ani my bychom je neměli dělat protože nikam nevedou. dříve nebo později se prokáže každý kompromis za nesmyslný a jsme nuceni dělat další a další. Kompromis je jen náš vnitřní boj a ústupek někomu k něčemu kdo chce abychom věci dělali jak chce on a nežili svůj vlastní život.
kompromis když to takto nazvu můžete udělat jen v sobě sama že kroky budou pozvolné avšak vždy musím vědět jaký bude cíl.
s Láskou a v Lásce Kája


12-očista

datum: 03.06.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo.
Děkuji za další pročištění.Má dušička se dala do klidu a pochyby o mém obětování se pomalinku zase vytrácí . Hlavní uvědomění je že jsme všichni spolu a to je duležité.Jsou lidé z kterými bych ráda byla ale bohužel už nejsou mezi námi, dávali mi lásku a světlo ale dříve jsem to neviděla.Škoda ted by to bylo uplně jiné asi to tak má být aby věci do světa přicházeli postupně. Člověk dozrává a poznává se.Poznat sám sebe a takového taky přijmout. Někdy se až divím co jsem za člověka, dříve jsem to neviděla a ted se divím a toneni konec.těším se na další přicházející věci. Děkuji s láskou a pokorou Líba.


Re: 12-očista

datum: 03.06.2016 | vložil: Kája

Možná se opakuji ale já nic nedělám to všechno ON.
Ten který sídlí v samém středu každého srdce a který čeká jen na to až jej najdeme.
celý život něco hledáme a myslíme si že to přijde z venku ale to je omyl nemusíme hledat vše máme v sobě já stejně jako vy.
neudělal jsem nic než vás možná vyzval k tomu abyste se vy všichni rozhodli a vyšli k sobě samým,.
jsem rád že se to povedlo¨
nevím co vše jste četla na těchto stránkách ale možná bych mohl doporučit přečíst si "Neosobní život" najdete jej v rubrice "Bůh" ¨pokud je člověk opravdu připraven odpoví vám to na mnohé . stačí jednu kapitolu denně
s Láskou a v Lásce Kája


očista- 13

datum: 05.06.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo.
Jak říkáš jsme tvurci svého života. Ted to nějak vnímám jinak.Dříve byl kolem mě chaos stále mi okolí říkalo co mám dělat a co ne.Lidičky se nějak vytratily. přestala jsem jim naslouchat a oni to vzdaly odešly a nemají potřebu se semnou stýkat.Nijak mě to nevadí.Začínam si užívat toho ticha jak vnitřního tak z toho okolí. Stačím si sama.Zrovna sedím u řeky a ta tak krásně ševelí a nic mi nechybí.Hotový koncert.Začíná se ze mě stávat tichá chodící bytost, která ve svém nitru je blažená a spokojená. Děkuji za navigaci která mě dovedla na tuto cestu života. Spokorou Libuše.


Re: očista- 13

datum: 05.06.2016 | vložil: Kája

Ano jsme tvůrci toho svého života a pravdou je, že to není tak složité a komplikované jak by se mohlo na první pohled zdát. jen mnozí si neumí představit tu změnu svého života.¨
neumí být se sebou sama a o tom to je. pořád potřebujeme kolem sebe nějaký rozruch a bavit se pomalu neumíme bez televize či alkoholu. ani jedno k životu nepotřebuji. panáka si dám tak jednou za měsíc když jsem doma na moravě a to opravdu jednoho a televizi ani nevím jak vypadá. jednoduše ji k životu nepotřebujeme . ušetří to spousty času a člověk nepřijímá věci které jej nikde neposunou. a zbavit se televize je jeden z kroků které by pro sebe měl každý udělat. nepotřebujeme negativní zprávy a jiné tam nejsou a nepotřebujeme se zahlcovat příběhy smyšlených seriálů a vžívat se tak opět do něčí cizí role.
je něco málo po desáté večer a zrovna jsme se vrátili z venku dovnitř s Radkou a to jsme si tam opět dlouho nejen povídali o věcech mezi nebem a zemí ale vnímali nádherný zpěv ptáků, kuňkání žak a celou tu přírodu jako celek. 
s Láskou a v Lásce Kája


očista-14

datum: 07.06.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo.
Prožívám zajímavé momenty, jsem pozorovatel života a dění kolem sebe. Zdá se mi jako kdybych byla oddělena prusvitným pletivem od ostatních lidí
a pozoruji je jak reagují na určité podněty, zvláštní ale baví mě to)). Žádná zášt ani sklamání stále jsem zvědavá kam mě to dovede dál. Jsem v utlumu a vubec mě to nevadí.jen tak dál. S pokorou Libuše.


Re: očista-14

datum: 08.06.2016 | vložil: Kája

Tak to jsme na tom skoro stejně, protože si také v dané chvíli připadám jako bych byl od všeho a všech oddělen a byl skutečně jen tím pozorovatelem.
sleduji zde to dění kolem celé této skupiny a absolutně nic se mne zde z toho nedotýká je mi jedno že se někteří odhlásili a jen se nad tím vším hluboce uvnitř usmívám. nemám z toho radost ale zároveň mne to ani nijak nemrzí a plně si uvědomuji že je to každého volba. sleduji co dokáže vytvořit strach nebo obavy protože to jsou všechno jen formy strachu. říkám si proč zde jsou stále kolem nás rozsévači strachu a co je k tomu vede ale nakonec zjišťuji že vše je jak má být a vše má svů důvod a na všem se učíme.
a kam to povede dál za sebe sama to vím, protože mne to vede a povede dále jen a jen po této jediné cestě ze které nikdy neustoupím a nesestoupím a je mi jedno kolik bude kolem těch co budou kráčet stejnou cestou a dívat se stejným směrem, protože vím že dříve nebo později musí každý.
s Láskou a v Lásce Kája


Milý Kájo

datum: 09.06.2016 | vložil: Libuše

Prošla jsem předposledním čištěním a muj život je v harmonii a pohodově ve světle. Konečně si mohu říc Já jsem snad si to jen nenamlouvam ale i kdyby tak to funguje. Tento měsíc jsem prožila mnoho změn a velký posun, je to krásné zábavné někdy až děsivé.
Za to Tě dík s pokorou Libuše.


Re: Milý Kájo

datum: 09.06.2016 | vložil: Kája

Jak krásné srorumitelné a smysluplné věci se dají říci ve třech větách je to skvělé a jsem rád že jste se rozhodla do tohoto procesu vstoupit.
Na vás dvou je mimo jiné také vidět jak úžasné je když se toho účastní oba a vlastně jeden druhého dokáže podporovat.
Věřím že nebudete patřit k těm, kteří podlehli zde rozsévačům strachu a budete pokračovat dále. Pokud ano ještě nás toho čeká mnoho, ale hlavním účastníkem jste vy a bez vás to nejde.
A rada na závěr opusťte ony myšlenky že si něco namlouváte, protože to co žijete a prožíváte jste vy je to váš život a je to protože to chcete a tomu věříte. Ten kdo vás řídí podporuje a sleduje každý váš krok je neustále s vámi protože je součástí vašeho života a sídlí ve vás nikdy vás neopustil jen je potřeba se s ním spojit věřit a důvěřovat. Není to nikdo jiný než Kristus. Ten Kristus, kterého a již to bylo zde také sděleno jsme měli možnost před dvěma tisíci lety poznat jako Ježíše z Nazaretu. Neobracejme se tedy k andělům byť je miluji jsou zde a já je nepopírám, ale to co musíme pochopit a přijet je ten jediný v nás a tím je ON. Já JSEM.
s Láskou a v Lásce Kája


Po očistě

datum: 11.06.2016 | vložil: Libuše

Milý Kájo.
ukončila jsem 30 denní očistu a ráda bych Vám všem chtěla napsat mé pocity z tohoto projektu.
Asi bych mněla začít kdo jsem vlastně byla proč jsem do toho šla.Mé tělo bylo nestabylní a má duše rozervaná.žila jsem rozdvojený život.Mozek konná a mé vnitřní JÁ protestuje.Nikdy se nedokázali domluvit.Takjsem se přihlasila ařekla jsem si ,že snimi zatočím.Začalo to... Mé první očisty byly dost útlumové.Jen bych spala a nic mi nebavilo.Jako kdyby si řekli,můj mozek a mé JÁ nebudeme spolu mluvit a nic dělat.Byla jsem z toho dost nesvá...Jak to bude dál co se stane..Má zvědavost a přecevzetí mi velelo,jdidál a uvidíš.No a ledy se pohnuly.Mé Já přestalo prudit mozek a začal komunikovat.Začal naslouchat mému mozku a začínal být ve mě vnitřní klid.Je to krásný pocit po takové době ticho.To mě nastartovalo a zvědavost byla ještě větší.Přišel na řadu mozek.Přestal řešit hlouposti a skrze mé oči mi začal ukazovat to hezké co jsem dříve neviděla nebo spíš nechtěla -neuměla.Začal jinak vnímat lidi,přírodu,ptáci zpívají krásněji ,řeka si povídá jinak a můj pes má nádherný úsměv.Je to KRÁSNÉ.Zbývá mi už jen pár očist škoda,ale určitě mi ještě někam dovedou.Poslední fáze byla ta celistvost vše se propojilo,vyladilo a vyčistilo.Mám rodinu,která je v harmonii,pár mích přátel z nepochopení odešli z mého života,ale přišli jiný i ty co jsem dříve nechápala ted mi dávaj víc než ty předešlé.Našla jsem si hlavně toho největšího přítele a ten je ve mě ,mé JÁ.Každý večer si s nim můžu pohovořit,poprosit o radu a vnitřně se zasmát,radovat se.Prostě nový život.Dalo mě to jedno...proč být a nežít,je lepší být a žít tady a ted.A co pro Vás všechny.?Přeji Vám všem kdo jste se do tohoto projektu zapojili aby jste našli klid v duši a úsměv na rtech a pro ty co ještě nedostali odvahu se připojit k nám...Nebujte se překonejte strach a obavy a jděte.Nebudete litovat.Jen strach nás drží v útlumu a přeci mu nedáme šanci nad námi vyhrát a aby si pohrával s našemi osudy.Jděte a bude líp.Hlavně chci poděkovat p. Kajovy,že nám obětoval čas a úsilí aby nám ukázal jiný směr,novou cestu životem.Neznal si nás a přesto ses nám věnoval.V dnešní uspěchané době je to dar z nebes ,že jsme se mohli najít a propojit.Proto Ti Kájo žehnám a z hlubokou úctou a pokorouTi z celého srdce děkuji Tvá věrná žákyně LIBUŠE


Re: Po očistě

datum: 12.06.2016 | vložil: Kája

Milá Libuše
Ten kdo má pochopit co jste napsala jako jakési závěrečné vyjádření celého měsíčního procesu čištění, ten to pochopí, protože to ucítí v srdci. Bude mít nepopsatelně krásný pocit a bude toužit nyní nebo někdy později přidat se a projít taktéž tím vším stejně jako vy.
Ten kdo připraven není a tahle skupina to jednoznačně ukázala, že tahle cesta není jednoduchá a že byť je zde pro každého ne každý je v dané chvíli připraven tím projít. Nicméně nic se nestalo tím, že to mnozí vzdali a pozorný čtenář ví proč se tak stalo. Kdykoliv to však mohou zkusit znovu a tato služba jim může být jakousi berličkou protože vše je v nás a tak nepotřebujeme v samé podstatě ani podobné služby a čištění jen proces bez toho je mnohem zdlouhavější a jen málo kdo se na tuto cestu bez toho všeho vydá. 
Vaše slova Libuško nepotřebují komentář a hřeji u srdce. děkuji za každé jedno z nich.
Nejsem o nic větším učitelem zde pro vás jako vy pro mne. Jsme si všichni zde učiteli a žáky zároveň a měli bychom spojit své síly a být za jedno protože to je jediná cesta.
Našim nejlepším učitelem je života nás samých a našim nejlepším průvodcem a přítelem se musí jednoho dne stát ten co sídlí v nás. V samotném středu našich srdcí a tím není nikdo jiný než sám Kristus.
děkuji ještě jednou za vaše písmenka a věřím že se rozhodnete jít dále , byť na úplném počátku kdy toto vznikalo jsem zdaleka netušil jak to vše do sebe bude zapadat a navazovat jedno na druhé.
Pokud se tedy rozhodnete jít dále a necháte se napojit na samotné energie modrobílého plamen Květu života, pak mi zde prosím sdělte termín, který jste si vybrala a potvrzení o tom, že jste obeznámena s články, které bylo potřeba přečíst, aby toto vaše rozhodnutí bylo skutečně svobodné a znala jste pohled i jiné strany.
s Láskou a v Lásce Kája


Modrobílý plamen Květu života

datum: 12.06.2016 | vložil: Libuše

Pěkný slunečný den.
Žádám o napojení na Modrobílý plamen Květu života všechny články jsem přečetla. Děkuji Libuše.

Datum napojení 17.6 2016.