Modrobílý plamen Květu života.

Libuše
Pokud účastník šel dále a nechal si napojit na modrobílý plamen Květu života i své prostory pak je toto až dole na této stránce- je potřeba projít stránku až dolů - stejně tak účastník najde formulář pro vložení příspěvku až dole na této stránce.

 
Shambhala 30 dní s očištěním
Libuše prošla touto službou ve dnech 10.5. až 10.6.2016 
Její osobní poznámky z těchto dnů naleznete zde.
Po ukončení této 30 denní cesty napsala toto - cituji:
 

Po očistě

 

Datum: 11.06.2016 | Vložil: Libuše

 

Milý Kájo.
ukončila jsem 30 denní očistu a ráda bych Vám všem chtěla napsat mé pocity z tohoto projektu.
Asi bych mněla začít kdo jsem vlastně byla proč jsem do toho šla.Mé tělo bylo nestabylní a má duše rozervaná.žila jsem rozdvojený život.Mozek konná a mé vnitřní JÁ protestuje.Nikdy se nedokázali domluvit.Takjsem se přihlasila ařekla jsem si ,že snimi zatočím.Začalo to... Mé první očisty byly dost útlumové.Jen bych spala a nic mi nebavilo.Jako kdyby si řekli,můj mozek a mé JÁ nebudeme spolu mluvit a nic dělat.Byla jsem z toho dost nesvá...Jak to bude dál co se stane..Má zvědavost a přecevzetí mi velelo,jdidál a uvidíš.No a ledy se pohnuly.Mé Já přestalo prudit mozek a začal komunikovat.Začal naslouchat mému mozku a začínal být ve mě vnitřní klid.Je to krásný pocit po takové době ticho.To mě nastartovalo a zvědavost byla ještě větší.Přišel na řadu mozek.Přestal řešit hlouposti a skrze mé oči mi začal ukazovat to hezké co jsem dříve neviděla nebo spíš nechtěla -neuměla.Začal jinak vnímat lidi,přírodu,ptáci zpívají krásněji ,řeka si povídá jinak a můj pes má nádherný úsměv.Je to KRÁSNÉ.Zbývá mi už jen pár očist škoda,ale určitě mi ještě někam dovedou.Poslední fáze byla ta celistvost vše se propojilo,vyladilo a vyčistilo.Mám rodinu,která je v harmonii,pár mích přátel z nepochopení odešli z mého života,ale přišli jiný i ty co jsem dříve nechápala ted mi dávaj víc než ty předešlé.Našla jsem si hlavně toho největšího přítele a ten je ve mě ,mé JÁ.Každý večer si s nim můžu pohovořit,poprosit o radu a vnitřně se zasmát,radovat se.Prostě nový život.Dalo mě to jedno...proč být a nežít,je lepší být a žít tady a ted.A co pro Vás všechny.?Přeji Vám všem kdo jste se do tohoto projektu zapojili aby jste našli klid v duši a úsměv na rtech a pro ty co ještě nedostali odvahu se připojit k nám...Nebujte se překonejte strach a obavy a jděte.Nebudete litovat.Jen strach nás drží v útlumu a přeci mu nedáme šanci nad námi vyhrát a aby si pohrával s našemi osudy.Jděte a bude líp.Hlavně chci poděkovat p. Kajovy,že nám obětoval čas a úsilí aby nám ukázal jiný směr,novou cestu životem.Neznal si nás a přesto ses nám věnoval.V dnešní uspěchané době je to dar z nebes ,že jsme se mohli najít a propojit.Proto Ti Kájo žehnám a z hlubokou úctou a pokorouTi z celého srdce děkuji Tvá věrná žákyně LIBUŠE

Libuše se seznámila s texty potřebnými k dalšímu kroku na své cestě a rozhodla se pokračovat dále.

dne 12.6.2016 požádala o napojení na 

 

Modrobílý plamen Květu života

 

toto napojení proběhne v pátek 17.6.2016

období před napojením - Libuše

 

zde můžete Libuše zaznamenat cokoliv co jen chcete v období po pročištění a před napojením na modrobílý plamen Květu života. Za jakýkoliv příspěvek jak prožíváte toto období budeme vděční.

 

Období před napojením na MPKŽ

Po očistě

datum: 16.06.2016 | vložil: Libuše

Ahoj Kájo.
Přeji krásný den,ještě stále žiji z tvého napojení,i když mi někdy dává zabrat se v tom poklidu udržet.Učím se a každé začátky jsou těžké.Jsem optimista tak věřím že to dam a nezklouznu na začátek,byla by to velká škoda ,protože mě tento stav plně vyhovuje.Také se musím přiznat,že už se těším na zítřejši napojení.Jsem zvědavá co mi to přinese.Věřím ,že mi to otevře obzory a nový pohled na tento svět.Ještě jednou moc děkuji azítra se těším.Z láskou a pokorou Libuše.


Re: Po očistě

datum: 16.06.2016 | vložil: Kája

Hm to je milé Libuško, jenže já nic neudělal celý proces mohl běžet jen proto že jste vy sama chtěla a navíc že jste to v sobě sama našla. Takže děkuji já vám že jste do toho šla a věřím že ještě pár kroků společně uděláme než se zde rozloučíme.
jsem rád že tyto dary mohu předat dále ale nedokážu nikomu dát nic co jen není v něm samotném. takže důvěřujte sama sobě protože to vše ve vás bylo a je a je tam mnohem více já jsem jen prostředníkem který vám pomohl ukázat cestu.¨
s Láskou a v Lásce Kája

 

Samotné napojení na Modrobílý plamen Květu života.

 

v pátek 17.6.2016

 

 byla paní Libuše na tyto energie napojena.

Libuše - po napojení na MPKŽ

Po napojení

datum: 18.06.2016 | vložil: Libuše

Ahoj Kájo.
Musím reagovat na mé napojení modrobílého plamene květu života. Jedním slovem páráda, byla to prostě jízda.Všechny mé prožitky připomínali hodně rituál s ayauhaskou který jsme smanželem také prožily. Před očima mě probíhali všechny možné ukazy,obrazy a kámen co měl usta a mluvil,spousta zvířat,příroda no prostě směsice.Energie mě proudila v malých pruhledných kostičkách které se pohybovali v kruhu po směru hodinových ručiček.Prostě hlava mě šla kolem dokola a byla to bomba.Po hodině přišlo to nejkrásnější zelené pozadí a v něm velká hlava slona jak mává svýma roztaženýma ušima a mojí mysl mi to táhlo vzhuru,takový klidný hřejivý pocit no nádhera.Po ulehnutí jsem začala cestovat, mívám to občas,ale vím že se to vědomě děje že to není sen.Nikdy se nevidím ale jen to vnímám.Mé vědomí bylo taženo velkou rychlostí prostorem a jak se zastavilo poprosila jsem že chci dál, opět zastavilo a já opět prosím že chci dál já jsem prostě zvědavá-))), objevil se most a já pod ním proplula zde jsem slíbyla že už se vrátim taky už jsem měla obavy zda nejsem daleko co kdyby.Dostala jsem se do míst kde jsou děti postavy ale tváře nejasné prostě jen bytosti.Nějaký hlas mě říká podívej se .Já se koukla a tam děcko v podřepu, to jsi ty opět hlas.Přiblížím se a děcko se narovnalo.Byla jsem to já v šatičkách které jsem si už ani nepamatovala ale takové jsem měla.Byla jsem to já v sedmi letech.Prohlížela jsem si Já a ono se na mě usmálo krása, krása.Pak jsem byla vyrušena manželem protože začal chrá..t))))))).Přerušilo se to ale tato noc stála zato. V životě jsou okamžiky které nejde popsat ale musí se prožít. 
Děkuji s láskou a pokorou Líba.


Re: Po napojení

datum: 21.06.2016 | vložil: Kája

Jsou to "odměny" za naší práci, za to že jsme vědomě a odpovědně prošli Shambhalou s 30 denním pročištěním, nenechali se zastrašit a rozhodli se jít dále a nechat se napojet na energie modrobílého plamene Květu života. 
kdokoliv kdykoliv bude zde cokoliv číst než začne "porovnávat" se musí vždy seznámit s celým příběhem protože to mu ukáže celek a pokud bude dobrým pozorovatelem pak zjistí jaké rozdíly byly v každé jedné bytosti, která se na počátku rozhodla účastnit se procesu Shambhla 30dní s pročištěním. Je potřeba vnímat a uvědomovat si mnoho věcí a přijmout fakt že nic zde na naší cestě vědomého růstu není zadarmo a někteří se věcem věnují léta a tak nejde srovnávat s těmi kdo si jen chtěl něco zde vyzkoušet. každý se však může dostat jak dalece sám jen chce.
Libuško já vám děkuji za tahle nádherná slova a přál bych si, přeji si aby byla pro mnohé inspirací proč se rozhodnout a vydat se stejnou cestou, kde počátek všeho je v našem rozhodnutí sebe změnit a pomocnou ruku z hora může najit právě ve službě Shambhala 30 dní s očištěním.
s Láskou a v Lásce Kája


Napojení prostor

datum: 22.06.2016 | vložil: Libuše

Ahoj Kájo.
Přeju pěkný den, napojení na modrobílý plamen se mému tělu velice líbí je stále v dobré náladě cítím se fajn a nic mě nechybí.
Pokud je to možné chtěla bych bych se také zučasnit zítra napojování našeho bytu na energii spolu s manželem. Děkuji s láskou Libuše.


Re: Napojení prostor

datum: 23.06.2016 | vložil: Kája

Milá Libuše z mého pohledu, který nemusí každý sdílet stejně je to však samozřejmé že budete také účastníkem napojení vašich prostor na modrobílý plamen Květu života.
Ve skutečnosti nemusí být účastníkem nikdo protože v samé podstatě jde o zcela samostatnou "službu" přesto jsem se takto rozhodl že každého z účastníků zde, který se rozhodne pro toto napojení prostor, do tohoto procesu k tomuto přiřadím, a to opravdu ze dvou důvodů.
za prvé vás tak mohu znovu u celého procesu pročistit a za druhé opravdu můžete tento proces pak jako přímý účastník vnímat a může vám to něco co zde nejde slovy ani popsat přinést.
to co vám to přinese je pak už opravdu jen na samotném stupni vnímání každého jedince. Přesto že však nemusíte vnímat nic proces běží jak má. Samotného mne to zajímá jak toto bude kdo posiťovat protože prostory jako takové se mnou komunikovat neumí a příspěvek mi nenapíšou:).
takže ano dnes večer se těším i na vás samotnou a následně na nějaká písmenka zde, abychom mohli společně pokračovat dále do malého finále.
s Láskou a v Lásce Kája

 

Prostory, které Libuše a Luboš obývají byly dne 

23.6.2016 napojeny na 

energie modrobílého plamene Květu života.

Na MPKŽ jsou napojeny i mé prostory

Po napojení bytu

datum: 02.07.2016 | vložil: Libuše

Ahoj Kájo.
Předem zdravím a přeji krásný harmonický život.Po napojení našeho bytu byl menší chaos.V mém těle byly vybrace,nesoustreděnost až zmatek.Sklidnění nastalo až po třech dnech.Stále jsem se napojovala na ener.modrobílého plamene a mé vnitřní Já stále přesvědčovala v klid.Dala jsem to i když mi to stálo menší hádky.Ted jsem opět v pohodě.Celá naše rodina se naladila a jedem dál v harmonii.Těším se na napojení do shambhaly.Pokud mé napojení bude probíhat jako do ener. modrobílého plamene tak se mám na co těšit.vlastně se těším už ted.V pokoře a v lásce .
Libuše


Re: Po napojení bytu

datum: 03.07.2016 | vložil: Kája

Zrovna včera jsme zde s Radkou uvítali dvě krásné bytosti, které jsou již více jak rok napojeny na energie modrobílého plamene a před pár dny jsme je oba zasvěcovali do Shambhaly protože se rozhodli po letech známosti vzít a chtěli to mít se vším všudy tak se oba nechali ještě před tím zasvětit. Když zde byli tak jsem samozřejmě mluvili o energiích bytu jak to vnímají a podobně a bylo zajímavé zjišťovat jak se tyto energie projevují po roce kdy se samozřejmě s nimi pracuje. Protože kolem těchto dvou lidí je více těch kteří mají svůj životní prostor napojen na energie modrobílého plamene a navzájem se navštěvují tak bylo zajímavé naslouchat jak toto vše pak funguje ve smyslu kdy jeden z páru doma na energie napojen není a druhý je. A Protože to jsou energie a každý z nás je jiným tak se opravdu vždy a všude toto bude projevovat různě a vždy to nakonec je správně. Do energií Shambhaly vás samozřejmě napojím a termín je dán :) to už vím a jaké to bude záleží jako vždy na vás a nepochybuji o tom že tělo to již vnímat může. V Posledních dnech jsme pár bytostí napojovali a vždy byla příjemná zpětná vazby. Jsou to jiné energie naž ty modrobílého plamene a přesto k sobě obě právě proto patří .
s Láskou a v Lásce Kája

pokračování - zasvěcení do Shambhaly 1 a 2 stupně